Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie dobrze karmią w Bielsku Podlaskim

254 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Moje imię~

~Moje imię~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2013 - 19:31

I jeszcze ci którzy nigdy tam nie byli i nic nie jedli poza obiadzikiem na telefon od mamy.

#102 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2013 - 19:57

Osobiscie jadam w roznych miejscach i prawie wszedzie mi smakuje. Prawie bo prawie ale chyba bez sensu opowiadac gdzie jest zle skoro post dotyczyl dobrego jedzenia. Wczoraj bylem w Da Grasso, dzisiaj w Kukuryku oraz w Orlenie na hot dogu i wszedzie mi smakowalo.

#103 Cyprin

Cyprin

naczelny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 484 postów

Napisano 16 listopad 2013 - 20:20

Osobiscie jadam w roznych miejscach i prawie wszedzie mi smakuje. Prawie bo prawie ale chyba bez sensu opowiadac gdzie jest zle skoro post dotyczyl dobrego jedzenia. Wczoraj bylem w Da Grasso, dzisiaj w Kukuryku oraz w Orlenie na hot dogu i wszedzie mi smakowalo.

Żresz to gównoo i pewnie ważysz około 130kg. Nie masz żony, dziewczyny,  nie jadasz w domu?

Użytkownik Cyprin edytował ten post 16 listopad 2013 - 20:21

#104 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2013 - 20:48

Żresz to gównoo i pewnie ważysz około 130kg. Nie masz żony, dziewczyny,  nie jadasz w domu?

Na Twoim miejscu pomyślałbym o sobie heh spójrz jak Ty wyglądasz  ...

#105 Cyprin

Cyprin

naczelny

• Użytkownicy
  • 484 postów

Napisano 16 listopad 2013 - 21:16

Na Twoim miejscu pomyślałbym o sobie heh spójrz jak Ty wyglądasz  ...

Bardzo przystojny według wielu kobiet :) Same mi to mówią, nie żartuje :). ....ale mam już żone od 17 lat .... i tylko na komplementach ze strony tych kobiet się kończy....

Pozdrawiam. :)

#106 ~rysiek z Klanu~

~rysiek z Klanu~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2013 - 07:55

Na forum cię tak opisały?

#107 Cyprin

Cyprin

naczelny

• Użytkownicy
  • 484 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 09:32

Na forum cię tak opisały?

Nie na forum :). W świecie realnym, nie wirtualnym :)

#108 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 09:22

nie rozumiem Was ludzie, najlepiej to wszystko spalić i zniszczyć...ten jad, co się z Was wylewa jest okropny, przecież każde z tych miejsc ma swoją stronę internetową, na której można napisać uwagę odnośnie jedzenia, obsługi itp. itd., niektóre komentarze jak czytam to aż mi ręce opadają skąd ludzie takie bzdury wymyślają, chyba za dużo filmów science fiction, jakoś w każdym z tych miejsc widzę klientów, w jednych mniej w innych więcej, ważne, że są....poza tym istnieje taka instytucja jak sanepid, która wszystko szczegółowo kontroluje, takie są procedury....zakończcie ten jazgot i zróbcie coś sami, żeby zmienić, co się Wam nie podoba, np. napiszcie maila do właściciela lokalu z uwagami w sposób kostruktywny, a nie pełen obelg, lub otwórzcie własną restauracje, która wymiecie wszystkie inne z rynku, tak właśnie w Polsce jest lepiej wszystko zniszczyć niż coś fajnego zbudować...macie swoje ulubione knajpy dajcie znać ich właścicielom co mogliby poprawić co zmienić, ale nie obrzucajcie się błotem nawzajem...z pozdrowieniami właściciel jednej z "jadłodajni"

#109 ~unikalny~

~unikalny~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 13:41

lubie to :)

nie rozumiem Was ludzie, najlepiej to wszystko spalić i zniszczyć...ten jad, co się z Was wylewa jest okropny, przecież każde z tych miejsc ma swoją stronę internetową, na której można napisać uwagę odnośnie jedzenia, obsługi itp. itd., niektóre komentarze jak czytam to aż mi ręce opadają skąd ludzie takie bzdury wymyślają, chyba za dużo filmów science fiction, jakoś w każdym z tych miejsc widzę klientów, w jednych mniej w innych więcej, ważne, że są....poza tym istnieje taka instytucja jak sanepid, która wszystko szczegółowo kontroluje, takie są procedury....zakończcie ten jazgot i zróbcie coś sami, żeby zmienić, co się Wam nie podoba, np. napiszcie maila do właściciela lokalu z uwagami w sposób kostruktywny, a nie pełen obelg, lub otwórzcie własną restauracje, która wymiecie wszystkie inne z rynku, tak właśnie w Polsce jest lepiej wszystko zniszczyć niż coś fajnego zbudować...macie swoje ulubione knajpy dajcie znać ich właścicielom co mogliby poprawić co zmienić, ale nie obrzucajcie się błotem nawzajem...z pozdrowieniami właściciel jednej z "jadłodajni"

#110 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 16:30

To właśnie Bielsk...

#111 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 01:01

To właśnie Bielsk...

kozacki wpis

#112 ~nick~

~nick~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 14:37

bielsk jest spoko to ludzie w bielsku 

kozacki wpis

#113 ~przybysz~

~przybysz~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 10:35

Gdzie najlepiej zabrac dziewczynę na kolację w Bielsku na walentynki? co polecacie?

#114 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 11:24

Gdzie najlepiej zabrac dziewczynę na kolację w Bielsku na walentynki? co polecacie?

Do Cytrynki do kibla, przynajmniej czysto.

#115 ~Pierun~

~Pierun~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 15:25

Idź do arhelanu weź dwa(możesz i więcej) koktajle, później do parku. Pierwsza "baza" będzie już twoja.

#116 mika

mika

pszczółka

• Użytkownicy
  • 456 postów

Napisano 14 luty 2014 - 16:43

Idź do arhelanu weź dwa(możesz i więcej) koktajle, później do parku. Pierwsza "baza" będzie już twoja.

tylko ktoś  kto nie ma z kim spędzić walentynek mógłby napisać tak wyszukany post^^

#117 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 14:38

Szerokim łukiem radze omijać pub centrum! Jedzenie jest tam drewniane i przesiąknięte zamrażarka!! Ohyda NIE POLECAM!!!

#118 ~Dd~

~Dd~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 14:47

Jeden wielki syf to pub centrum!!! Żarcia nie polecam!!!

#119 ~bacha~

~bacha~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 14:52

tylko nie Centrum. Śmieciowe jedzenie!!!!

#120 ~asd~

~asd~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 20:36

Ja jakoś nie narzekam na obiady w Anastazji. Naprawdę smaczne jedzenie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych