Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie do dentysty ?

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Miki~

~Miki~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2020 - 21:47

Nie orientujecie się który dentysta przyjmuje w Łapach ? Boli mnie ząb a pigułek nie chcę zbyt długo łykać.

#2 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2020 - 22:33

siedz i czekaj 

#3 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2020 - 22:34

siedz i czekaj 

#4 ~Miki~

~Miki~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2020 - 23:57

Na co ? Kolejna nie przespana noc bo już najmocniejszy Ibuprom nie przynosi ulgi.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2020 - 06:39

Służba zdrowia boi się pacjentów, jak ognia, zatem zamknęła się w obawie przed wirusem! Jak nie masz wirusa, to wyj z bólu albo umieraj!

A tak serio - na stronie NFZ Białystok jest aktualizowana lista gabinetów w woj podlaskim, które przyjmują pacjentów, Łap niestety, na tej liście nie ma, ale jest 21 gabinetów z Białegostoku, więc może skorzystasz! Nie mogę wstawić linku, bo się nie loguję, ale jak skopiujesz to, co podsyłam i wkleisz do wyszukiwarki, to na pewno od razu znajdziesz! Powodzenia i świąt bez bólu! 

nfz białystok otwarte gabinety stomatologiczne stan na 03 04 2020

#6 ~Surażak~

~Surażak~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2020 - 21:39

Służba zdrowia boi się pacjentów, jak ognia, zatem zamknęła się w obawie przed wirusem! Jak nie masz wirusa, to wyj z bólu albo umieraj!dokładnie miecz u mnie stoji a nie ma gdzie go wsadzić wszystkie burdele pozamykali
W Białymstoku
A tak serio - na stronie NFZ Białystok jest aktualizowana lista gabinetów w woj podlaskim, które przyjmują pacjentów, Łap niestety, na tej liście nie ma, ale jest 21 gabinetów z Białegostoku, więc może skorzystasz! Nie mogę wstawić linku, bo się nie loguję, ale jak skopiujesz to, co podsyłam i wkleisz do wyszukiwarki, to na pewno od razu znajdziesz! Powodzenia i świąt bez bólu!
nfz białystok otwarte gabinety stomatologiczne stan na 03 04 2020 </p></p>

#7 ~Miki~

~Miki~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2020 - 21:52

Dziękuję bardzo za pomoc. A to co napisałeś to szczera prawda. Ani diagnostyki ani leczenia niema nic. Przypomniał mi się Kononowicz :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 06:06

Dziękuję bardzo za pomoc. A to co napisałeś to szczera prawda. Ani diagnostyki ani leczenia niema nic. Przypomniał mi się Kononowicz :)

:)

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 06:12

miecz u mnie stoji a nie ma gdzie go wsadzić wszystkie burdele pozamykali

Jakimś nienaoliwionym złomem się chwalisz, a nawet porządnie skopiować posta nie potrafisz!

#10 ~Surażak~

~Surażak~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 18:49

Jakimś nienaoliwionym złomem się chwalisz, a nawet porządnie skopiować posta nie potrafisz!

Dawaj żonę czy córkę do mnie na testy jeśli masz ? I sami ci powiedzą jak mój złom pracuje!

#11 ~666~

~666~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 19:32

Przynajmniej jeden wie co ma w portkach.

#12 ~Urszula~

~Urszula~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 11:52

Madent przyjmuje w Łapach, ale kase biorą konkretną. A człowieka jak boli to płacze i płaci.

#13 ~z sąsiedniej gminy~

~z sąsiedniej gminy~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 12:40

Madent przyjmuje w Łapach, ale kase biorą konkretną. A człowieka jak boli to płacze i płaci.

Dzięki wielkie! Nie bardzo wiedziałam, co robić, a tak przynajmniej gdzieś w miarę blisko! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych