Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gabo

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 17:45

też interesuje mnie jak wyglada praca na produkcji i fajnie gdyby sie ktoś wypowiedział na ten temat

#22 ~realista~

~realista~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2015 - 06:16

też interesuje mnie jak wyglada praca na produkcji i fajnie gdyby sie ktoś wypowiedział na ten temat

zapie..dol za 5.50 na godzinę :(

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2015 - 10:10

ilu ludzi tam pracuje, jak jest na produkcji i jak z wekendami

???

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2015 - 11:52

zapie..dol za 5.50 na godzinę :(

to mniej niż najniższa krajowa? hmm nie wydaje mi sie

#25 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2016 - 10:53

jakie są tam zarobki?! Bo  co chwila zamieszczają swoje ogłoszenia. 

#26 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2017 - 00:01

Ja jestem pozytywnie nastawiona . Firma fajna rodzinna ekipa z tego co zauważyłam na produkcji zgrana , firma dba o jakość

#27 ~miki~

~miki~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2017 - 19:46

ja natomiast pracowałam w firmie około 6 miesięcy - porażka życiowa , firma rodzinna - dbają o dobro rodziny , a ludzie na wypłatę zaległą czekają na 2 - 3 raty , jak się upomniałam za zaległe pobory to usłyszałam - NIEMOŻLIWE - praca tam to porażka - ODRADZAM

#28 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2017 - 14:22

ja natomiast pracowałam w firmie około 6 miesięcy - porażka życiowa , firma rodzinna - dbają o dobro rodziny , a ludzie na wypłatę zaległą czekają na 2 - 3 raty , jak się upomniałam za zaległe pobory to usłyszałam - NIEMOŻLIWE - praca tam to porażka - ODRADZAM

Aż tak źle?

#29 ~miki~

~miki~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2017 - 19:04

najgorzej jest zimo , ogrzewania praktycznie niema - tylko na wytłaczarkach jest cieplej , a latem upał i pełno much - bo to wioska,,, dla miejscowych praca może odpowiada bo blisko i ma co jeść , a na wypłate poczeka

#30 ~Sympatyk Biedronia~

~Sympatyk Biedronia~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 09:41

najgorzej jest zimo , ogrzewania praktycznie niema - tylko na wytłaczarkach jest cieplej , a latem upał i pełno much - bo to wioska,,, dla miejscowych praca może odpowiada bo blisko i ma co jeść , a na wypłate poczeka

poważnie!? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych