Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Fontanna w parku

51 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 22:58

Burmistrz powinien zaśpiewać na sesji piosenkę Budki Suflera " znowu w życiu mi nie wyszło"

I juz znalazł sie idiota co wierzy we wszystko co przeczyta. Awaria jest jak coś sie zepsuje, poprawki kosmetyczne to inna bajka.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 08:31

I juz znalazł sie idiota co wierzy we wszystko co przeczyta. Awaria jest jak coś sie zepsuje, poprawki kosmetyczne to inna bajka.

Dlaczego wyzywasz ludzi. Taka jest prawda dopiero co otworzyli a już nie działa to nie kosmetyka to awaria, kosmetyka jest wtedy kiedy urządzenie działa a w tym czasie coś polrawiamy. Na stronie UM można przeczytać że fontanna powinna wyrzucać wodę na wysokość 4 metrów, czy widziałeś aby ona tak działała bo ja nie.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 15:35

Jest susza więc trzeba wodę oszczędzać

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 19:03

Tylko jakoś słabo sika do góry,chyba na dotarciu

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 19:13

Tylko jakoś słabo sika do góry,chyba na dotarciu

a może ma kamienie? jak pęcherze puste to i sikawka nie nadrobi :D

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 11:27

Dlaczego wyzywasz ludzi. Taka jest prawda dopiero co otworzyli a już nie działa to nie kosmetyka to awaria, kosmetyka jest wtedy kiedy urządzenie działa a w tym czasie coś polrawiamy. Na stronie UM można przeczytać że fontanna powinna wyrzucać wodę na wysokość 4 metrów, czy widziałeś aby ona tak działała bo ja nie.

Nie działała bo poprawiali, nie reperowali. Jeśli w przetargu było, że ma wyrzucać wodę na 3-4m to i pewnie tak jest, inaczej odpowie za to firma która wygrała przetarg a nawaliła. Co ma do tego burmistrz?

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 14:22

Nie działała bo poprawiali, nie reperowali. Jeśli w przetargu było, że ma wyrzucać wodę na 3-4m to i pewnie tak jest, inaczej odpowie za to firma która wygrała przetarg a nawaliła. Co ma do tego burmistrz?

A kto był zamawiającym Jan Kowalski. A kto odebrał roboty, a Wodociągi które były podwykonawcą pod kogo podlegają pod Misia Koalę. Nie broń kolego nie broń.

#28 ~Miś Koala~

~Miś Koala~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 15:38

Zgłaszam protest i dementuje ,nie podlegają pode mnie ... 
Ja fuszerki nie odwalam :D

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 09:52

Co tu dużo mówić, jeśli ktoś traktuje fontannę jak basen, to totalna wiocha.
Nie bez powodu Hajnówka to prowincja.
Na szczęście czytam, że są ludzie ogarnięci i rozumieją co to fontanna a co brodzik czy basen.
Jestem bardzo zdegustowana biegajacymi nagimi dziećmi w centrum miasta, szanowni rodzice to OPCIACH I TO TOTALNY !!!

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 10:03

Widzę że gość światowy. Identyczne konstrukcje są również m.in. we wsi Warszawa, a nawet dużo większe, służą zabawie dzieci i nikogo to nie dziwi. Prowincjonalizm wychodzi z butów tym którzy pomysł urozmaicenia parków tak mocno krytykują - to dopiero "OPCIACH". A to że jest tam siedlisko bakterii to inna sprawa, ale gdzie ich nie ma. Setki dzieci się tam pluskały z radością i jakoś epidemii nie było. Wielu ludziom nic się nie podoba, chyba że sami sobie się podobają i tylko oni są najmądrzejsi, najlepsi, najładniejsi i zawsze mają rację tylko oni.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 06:39

Dzieci niech się kąpią, ale jak się zarażą to ktoś za to odpowie . Zajebiaszczy tok rozumowania. Gratuluje.

#32 ~Mgr po WUMLU~

~Mgr po WUMLU~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 08:29

Naprawdę były już dwie awarie?

Trzy. Raz woda wystrzeliła na wysokość 100 :D m. Oblała paralotniarza. :blink:

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 18:08

Jest susza więc trzeba wodę oszczędzać

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 18:10

Czy da się przeczytać że mamy coś nowego. Nie -tylko to nie tak, tam nie tak. Ludzie co z Wami jest?

#35 ~lotnik z I ŚWIATOWEJ~

~lotnik z I ŚWIATOWEJ~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 20:28

Trzy. Raz woda wystrzeliła na wysokość 100 :D m. Oblała paralotniarza. :blink:

i spadł bo się zrobił cięższy.kto za to odpowie? :D

#36 ~Chrześcijanin~

~Chrześcijanin~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 07:56

Czy da się przeczytać że mamy coś nowego. Nie -tylko to nie tak, tam nie tak. Ludzie co z Wami jest?

Właśnie o to w tym wszystkim chodzi. Żeby skłócać ludzi ze sobą. Rozdmuchiwać zwykłe błahostki do rangi wielkich problemów. powietrze, fontanna, droga Narewkowska itp... - zwykłe rzeczy, a dyskusja jakby świat się na tym opierał. Aż się człowiek zastanawia w co jeszcze bardziej głupszego tutejsi mieszkańcy dadzą się wkręcić. Poczytajcie sobie zakładkę o Narewce, tam już jednego zdemaskowałem.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 11:22

Właśnie o to w tym wszystkim chodzi. Żeby skłócać ludzi ze sobą. Rozdmuchiwać zwykłe błahostki do rangi wielkich problemów. powietrze, fontanna, droga Narewkowska itp... - zwykłe rzeczy, a dyskusja jakby świat się na tym opierał. Aż się człowiek zastanawia w co jeszcze bardziej głupszego tutejsi mieszkańcy dadzą się wkręcić. Poczytajcie sobie zakładkę o Narewce, tam już jednego zdemaskowałem.

Dlaczego twierdzisz, że problem powietrza, a właściwie jego zanieczyszczenia, czyli smogu, jest "błahostką"? Udowodniono już, że oddychanie zanieczyszczonym powietrzem przyczynia się do chorób, a nawet skraca życie. Czy kwestia zdrowia i życia jest dla ciebie "błahostką"?

#38 ~Chrześcijanin~

~Chrześcijanin~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 11:39

Dlaczego twierdzisz, że problem powietrza, a właściwie jego zanieczyszczenia, czyli smogu, jest "błahostką"? Udowodniono już, że oddychanie zanieczyszczonym powietrzem przyczynia się do chorób, a nawet skraca życie. Czy kwestia zdrowia i życia jest dla ciebie "błahostką"?

Ech.... Nigdy nie sądziłem że będę musiał tłumaczyć tak proste rzeczy, a jednak muszę. Więc do rzeczy.
Zanieczyszczenie powietrza nigdy nie było ani dobre, ani tym bardziej zdrowe. Ten fakt nie podlega nawet dyskusji. Z tym że ciągłe biadolenie bez ustanku nad tym jakże wielkim problemem, jest no nie oszukujemy się ale mało sensowne. Znacznie sensowniejsze było by gdyby mieszkańcy, a nawet ty drogi przedmówco, któremu zdrowie jak widać leży na sercu, pisemnie z imienia i nazwiska, złożył czy to prośbę, czy to skargę, na sesji rady miasta o to aby zakłady zainstalowały efektywniejsze filtry. Nie pisał tutaj jak to jemu źle i nie dobrze, ale działał! Bo skoro tak bardzo ci zależy, to rozumiem że chcesz coś zrobić dla siebie i innych. Powiem więcej. Jestem mocno zdegustowany faktem iż nie kandydowałeś w wyborach! Normalnie sam sobie odebrałeś możliwość decydowania o losie mieszkańców. To niepojęta rzecz. Przy czym zaznaczam iż Ja osobiście do polityki nie idę. Mam za co żyć i nie muszę nikomu włazić w...

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 11:41

Problem nie jest banalny, ale dopóki Stany, Rosja, Chiny i Indie nie zmniejsza emisji, to wybacz, ale Hajnówka świata nie zbawi

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 13:54

Ech.... Nigdy nie sądziłem że będę musiał tłumaczyć tak proste rzeczy, a jednak muszę. Więc do rzeczy.
Zanieczyszczenie powietrza nigdy nie było ani dobre, ani tym bardziej zdrowe. Ten fakt nie podlega nawet dyskusji. Z tym że ciągłe biadolenie bez ustanku nad tym jakże wielkim problemem, jest no nie oszukujemy się ale mało sensowne. Znacznie sensowniejsze było by gdyby mieszkańcy, a nawet ty drogi przedmówco, któremu zdrowie jak widać leży na sercu, pisemnie z imienia i nazwiska, złożył czy to prośbę, czy to skargę, na sesji rady miasta o to aby zakłady zainstalowały efektywniejsze filtry. Nie pisał tutaj jak to jemu źle i nie dobrze, ale działał! Bo skoro tak bardzo ci zależy, to rozumiem że chcesz coś zrobić dla siebie i innych. Powiem więcej. Jestem mocno zdegustowany faktem iż nie kandydowałeś w wyborach! Normalnie sam sobie odebrałeś możliwość decydowania o losie mieszkańców. To niepojęta rzecz. Przy czym zaznaczam iż Ja osobiście do polityki nie idę. Mam za co żyć i nie muszę nikomu włazić w...

Nie mam nic przeciwko, aby sukces, związany ze zwalczaniem smogu, odtrąbili obecnie rządzący, a nie ja - skromny mieszkaniec. Wiem, że na to forum często zaglądają pracownicy UM i SP, więc niech zaczną działać. Wszelkie decyzje i tak są w gestii Burmistrza i Starosty. Do roboty, Panowie!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych