Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firma Naprzód z Krakowa

186 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2012 - 07:53

Jeśli więc jesteś osobą wykfalifikowaną do pracy w szpitalu, chcesz pracować w zgranym młodym zespole. Zależy Ci na podnoszeniu kwalifikacji. Lubisz pracować gdy widzisz sens swej pracy, lubisz być doceniany przez pracodawcę.Liczysz na uczciwe i terminowe wynagrodzenie... Nie przychodź do Naprzodu!!!!

MASZ RACJĘ ! IDŹ DO IMPELA ! TAM CIĘ DOCENIĄ !!!!! HI, HI, HI

#42 ~ENOLA~

~ENOLA~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2012 - 08:04

Byłam na wczasach z dziewczynami z Gdańska i chyba tylo tam jest inaczej bo w innych miastach jest strasznie,pracujemy za grosze,jesteśmy poniżane a jak sie pozalimy,buntujemy to jestesmy straszone.Tak jest i w Łodzi,Dąbrowie,Wrocławiu i Bełchatowie koszmar po 3 kierowniczki??to są oszczędności?

A BYŁAŚ NA WCZASACH Z FIRMY NAPRÓD ??!!!! ZA 350 ZŁ ZA 2 TYG Z WYŻYWIENIEM ??? !!!!!! Załatwi Ci to jakaś inna firma ???!!!!! A z Pefronu dostałabyś przydział po 18 - nastu miesiącach czekania w grudniu w Kołobrzegu !!!!!!!
A znasz wierszyk ? "ŚWINIA ŻRĄC ŻOŁĘDZIE - CHRZĄKAŁA NA DĘBY ! NIE MIAŁA NA WZGLĘDZIE, IŻ ŻARŁA ŻOŁĘDZIE ! I W ŚRÓD LUDZI SĄ TAKIE GĘBY, KTÓRE ŻRĄ ŻOŁĘDZIE - CHRZĄKAJĄC NA DĘBY " !!!!! Innymi słowy: "NIE GRYŹ RĘKI, KTÓRA CIĘ KARMI" !!!!!!!!!!!!!!!!!

#43 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 01 październik 2012 - 18:19

Bardzo dobre . Bardzo dobre.
Po co tyle narzekać, można się zwolnić i po krzyku. Pozdrawiam.

#44 ~Klementyna~

~Klementyna~
  • Goście

Napisano 02 październik 2012 - 12:36

To jest wszystko prawda! Kierowniczki mówią, że to salowe zabierają rękawiczki, worki do domu! hehe :D Jak potrzeba kierowniczkom to salowe ciągną po trzy dyżury po kolej po 12 godz. A jeżeli któraś chce urlop to wtedy kiedy pasuje kierowniczkom! Salowe w szpitalu na Staszica oprócz swoich zajęć które mają wykonują jeszcze prace za pielęgniarki. Jedynie wypłata jest na czas ( jeszcze ).

#45 ~kama~

~kama~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 13:10

Firma naprzod już w Otwockim szpitalu .Chamskie i niekompetentne kierownictwo. Miałam z nimi do czynienia prze chwilkę i ciesze sie że nie musze pracować w tej firmie. w takich firmach jak ta na stale powinna zagościć państwoa inspekcja pracy i jednostka państwowej inspekcji sanitarnej.Banda wykorzystywaczy i szustów.współczuje tym ludziom ktorzy zdecydowali sie na prace w tej firmie. niech trzymaja sie ostro za swoje portfele.

#46 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 26 październik 2012 - 17:55

moze ktos z lodzi czyta te wiadomosci. potrzebna pomoc dyrekcji. jak tak dalej bedzie to obudzicie sie z reka w nocniku. brakuje kierownika a brygadzistki nie potrafia kierowac 100 ludzi..przemawia tylko chamstwo i zadufanie. dyrekcjo ratuj bo szpital juz nie moze na to patrzec.

#47 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 26 październik 2012 - 17:57

chodzi tu o olsztyn bo przegapilem

#48 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 29 październik 2012 - 19:51

ciekawe tylko dlaczego tak narzekacie, a nikt z Was nie powie brydzistce czy kierowniczczce, ze cos sie nie podoba. Nie macie na tyle odwagi, bo nawet nie podpisujecie sie prawdziwym imieniem , chociazby "aga" zdecyduj sie czy jestes kobietą czy męzczyzną

#49 ~WYBUDZONA Z HIPNOZY~

~WYBUDZONA Z HIPNOZY~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 13:14

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA......CÓŻ ZA ABSURD !!!!!! TO CZEMU W TEJ FIRMIE SPRZĄTAJĄCE SĄ KIEROWNICZKAMI??? I GÓWNO PRAWDA,ŻE SPRZĄTAJĄCE SĄ MNIEJ OBYTE,WRĘCZ PRZECIWNIE!!!!!!!!!!!!!!! NIE MÓWIĘ,ŻE WIĘKSZOŚĆ PAŃ PRACUJĄCYCH,ALE Z WIĘKSZĄ PRZEWAGĄ TO OSOBY NAPRAWDĘ NA POZIOMIE....WYSTARCZY DROGIE "KIEROWNICZKI" ZACZĄĆ PRACOWNIKÓW UWAŻNIE SŁUCHAĆ I DOSTRZEĆ CZŁOWIEKA A NIE ROBO-FRAJERÓW OD ZACIERANIA ŚLADÓW WASZEJ NIEUDOLNOŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OTWÓRZCIE OCZY DROGIE "KIEROWNICZKI"-TO WY JESTEŚCIE MARIONETKAMI W TYM PROJEKCIE FIRMY...."HOMO HOMINI LUPUS" !!!!!!
NIC TAK NIE SYCI DESPOTÓW JAK SŁABSZE OGNIWO W STADZIE !!!!!
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ CAŁEJ HIERACHII,ABY KTOŚ WKOŃCU ZNALAZŁ SIĘ TAKI,ŻE ZNAJDZIE ANTIDOTUM NA TĄ CHORĄ SYTUACJĘ W FIRMIE :)

#50 ~halinkkka~

~halinkkka~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 08:28

cała prada firmy naprzód czytam wasze komentarze i przyznaję każdemu rację pracuję w szpitalu w łodzi i jestem w szoku jeżeli chodzi o wypłaty a zwłaszcza świetny grafik pani brygadzistki która też na mopie jeżdziła jak i pani kierownik teraz wielka burdzuazia z nich się zrobiła przyjmują głuchych ślepych za których człowiek musi zrobić prac na umowę zlecenie a dotego zero szacunki z ich strony ale fakt jest taki że żadna z pań kierowniczych przyjmując nowe osoby do pracy nigdy im tej pracy nie pokazała ale wymagania ma od innych osód myślę że takie osoby nie powinny zarządzać nami a dotego mają swioch pupilków które po godzince przesiadują roboty nie wykonują a kawusię z nimi piją i o wszystko wypytują troszkę rozumy panie kierownik bo i tak zawsze usłyszycie o sobie najgorsze rzeczy

#51 ~aleksandraaaa~

~aleksandraaaa~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 08:49

haha czytając ten tekst widzę przed oczyma swoje dnie kierowniczki panie Małgosie czy o nie chodzi :)

#52 ~halinkkka~

~halinkkka~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 08:50

:)tak szpitalll w.............

#53 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2012 - 23:16

Pracowalem w tej firmie oszuściiiii wraz z kierowniczką na czele lepeiej zdychać z głodu niz pracować u nich

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2012 - 23:19

Ja już czekam na wypłate drugi miesiąc mimo ze juz skonczyła mi sie umowa kasy nie ma radze nawet nie gadać z nimi hołota oszuśći

#55 ~agusia~

~agusia~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 20:45

podejście pani kierownik jest ochydne pani Małgorzato k............... ogarnuj się :)w końcu i słuchaj trochę oddziałowych co do ciebie mówią szpitał W......... ma najgorsze panie kierownik myślę że pan dyrektor powinnien trochę się tym problemem zaineresować

#56 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 16:49

cuż wymagać od tej firmy szef kryminjalista zatrudnia na wyrzsze stanowiska meneli lepij ubranyh wiem bo sam unich pracowalam w pracy zarazilam sie hcv ani odszkodowania ani nic innego bo bez umowy

#57 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2012 - 17:52

o czym tu mowic? dziadostwo i nic wiecej. dyrekcja niczym sie nie interesuje tylko patrzy gdzie zarobic kosztem pracownika.

#58 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2012 - 13:53

Niestety to prawda w tej firmie wszyscy kierownicy zachowuja się tak samo pupilki czy rodzinka nie mają grup i pracuja na umowe o pracę a ludzi z grupami się zwalnia i z łaski zatrudnia na umowę zlecenie co na to Inspekcja Pracy? ano nic wszyztko w świetle prawa.

Pnie Kierowniczki w Białymstoku tak samo robią połowa rodziny pracuje jednej dzieci i małżonek nawet a drugiej synek. I to prawda zwalniają z pracy a pracowników nie mają nawet wiem że w jednym szpitalu zbierają się panie i sprzątają na szyp-ko jakiś obiekt a potem wracają na swoje oddziały to pytam jaka to praca zawsze będzie brudno Czemu dyrektorzy szpitali tym się nie interesują jak są traktowanie Salowe czas to chyba rozdmuchać jak się pracuje w tej firmie

#59 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 06:53

nie biadolcie,tylko bądźcie szczere

#60 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 13:38

nie biadolcie,tylko bądźcie szczere

A co ty masz do powiedzenia ja opisuje co widziałam swoimi oczami i twierdzę i będę twierdzić że kierownictwo W Białymstoku powinno się zmienić na osoby co nie wywyższają się tym że dostały władze. A co powiesz na wyśmiewanie się z pracownicy przez panią kierownik przy innych pracownikach ?????? miło było by ci ?????? Może jakaś Pani kierownik się wypowie a może Pani? ją jest to po proszę o szczerość Nikt ot tak sobie tu nie pisze pomyśl o tym a nie piszesz tylko o szczerość

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych