Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firma Naprzód z Krakowa

186 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gola~

~gola~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2012 - 09:35

Pani kierownik z Olsztyna szuka oszczędnośćci... nie przyjmuje nikogo bez grupy, lub conajmniej sanitariusza. Ludzi będących na umowach o pracę zwalnia ot tak i podsuwa umowy śmieciowe.. jak nie podpiszesz to dowidzenia. W higienie szpitalnej na tablicy umieszcza informacje ściągnięte cząstkowo z internetu, dotyczące praw pracodawcy np : niezapłacenia pensji lub jej części. Że pracownik po godzinach ma zostać i poprawiać swoją zadaną pracę, bez zapłaty( mimo iż środki do czyszczenia nie mają odpowiedniego rozczyn (z oszczędnośći)Więc martw się i drap!!A potem jeszcze zbierz opiernicz, bo Pani Wiśniewska jeszcze nigdy nikogo za nic nie pochwaliła- dla niej zawsze jest źle, ona zrobiłaby to lepiej. Tylko że jakoś się do roboty nie garnie i jeszcze nigdy tego nie udowodniła.Najlepsza jest w wymyślaniu coraz to nowych papierków do wypełniania. Nie ma pojecia co dzieje się w poszczególnych komórkach szpitala. Na urlopy wysyła ludzi którzy ich nie chcą,a potem z nich ściąga w ramach "potrzeb zakładu".Jeśli chcesz urlop, musisz zatem poczekać. Typowe robienie na złość.Pracownik ma prawo się zarżnąć robotą, ale nie ma prawa do wolnego, bo nawet jeśli je ma, to i tak P. W. zadzwoni by go do roboty ściągnąć. Odkąd nastąpiła pani Wiśniewska nikt nie otrzymał premii, wymagania wzrosły a liczba personelu zmalała. Nie wszyscy dają radę więc jest wieczny problem... bo kogoś brakuje. Strasznie się dziwi że osoby które zatrudniła "z grupą", chodzą na zwolnienia lekarskie(przecież nie zatrudniła zdrowych!!!).

#22 ~gola~

~gola~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2012 - 09:38

Mało kto ma również "najniższą krajową" ponieważ do wyrównania do najniższej wchodzą godziny nocne. Czytaj: na nocach pracujesz za free, mimo że wcześniej za godzinę nocną był dodatek w wys 1 zł, to dla firmy za dużo. Oszczędnośći!! Niech mi ktoś zatem wyjaśni po co Pani Wisniewska zatrudniła nową brygadzistkę?? Nie ma ona ani grupy, ani sanitariusza.Nic nie potrafi, nie zna środków a już powieżona została jej taka funkcja. No ale to przecież KOLEZANKA. Umówiły się zapewne że będzie tylko chodzić po szpitalu i machać rękami w celu sprawdzania czystośći.Bo nie może nikogo zastąpić i nic innego zrobić gdyż nie ma uprawnień. Pani Iwonka(stara brygadziastka) robi wszystko, nawet jak potrzeba to w nocy przyjeżdża. Czy Dyrekcja nie widzi czy nie chce widzieć "TEJ" oszczędności z nową brygadzistką. Jest ona w tym miejscu kompletnie niepotrzebna. Mało tego... podstępem próbuje się odsuną od stanowiska starą brygadzistkę. Stała się w tej sytuacji po prostu niewygodna. Taka pani Kierownik to skarb...wie jak uprawiać mobing by nie odpowiadać, robi dla firmy oszczędności, ze szpitala obóz pracy, motywuje pracowników każdego dnia (by szukali innej pracy)poprzez nagradzanie wiecznym swym niezadowoleniem. Ludzie ze swych zarobków na chleb nie mają, a pani kierownik nowy samochód... I tyle.

#23 ~gola~

~gola~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2012 - 20:08

Jeśli więc jesteś osobą wykfalifikowaną do pracy w szpitalu, chcesz pracować w zgranym młodym zespole. Zależy Ci na podnoszeniu kwalifikacji. Lubisz pracować gdy widzisz sens swej pracy, lubisz być doceniany przez pracodawcę.Liczysz na uczciwe i terminowe wynagrodzenie... Nie przychodź do Naprzodu!!!!

#24 ~łyli~

~łyli~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2012 - 21:22

HE WIEM COŚ NA TEN TEMAT I ZGADZAM SIE Z TYM CO JEST NAPISANE PANI WIŚNIEWSKA POPROSTU JEST OD GRZANIA STOŁAKA BO NAWET W DOKUMENTACH TO MA BAŁAGAN I NIE UMIE ODNALEŹĆ DSNEGO DOKUMENTU JAK PRACOWNIK SIĘ PO NIEG ZGŁA NO I TWIERDZI ŻE ONA TAM NIE JEST OD SZUKANIA I ZNANIA DANYCH PRZEPISÓW ŻE WIECZNIE NIC NIE WIE TO PO CO TAKA KIEROWNICZKA OBIEKTU ACHA NO PEWNIE PO TO BO JAK TO UJEŁA KIEDYS ŻE MA DWA KREDYTY I SAMOCHÓD DO SŁACENIA WIĘC MUSI COŚ ROBIĆ POPROSTU JEST ŚMIESZNA I TYLE WSPÓŁCZUJĘ TYM KTÓRZY TAM PRACUJA ZA AFRYKO BO TAKA JEST PRAWDA. PANI WIŚNIEWSKA UDAJE UCZONĄ ALE JEST GORZEJ CIEMNA I TĘPA NIŻ ZWYKŁY PRZECIĘTNY CZŁOWIEK PO PODSTAWÓWCE.A CO DO NOWEJ BRYGADZISTKI TO DUPOLIZ TYLKO OBIR CHODZĄ O CICIAJA W JEDNA KASZĘ DMUCHAJA NO ALE KTOŚ KOMUŚ MUSI WŁAZIĆ W D....... :)JESLI CHCESZ PRACOAĆ TO IĆ GDZIE KOLWIEK ALE NIE DO NAPRZODU DZIWI MNIE TYLKO JEDNO ŻE DYREKTOR TEJ FIRMY POZWALA NA TAKIE RZECZY A JEŻELI CHODZI O INFORMACJE W KADRACH TO PO ŻAL SIĘ BOŻE PRACUJE TAM NIE JAKA PANI MAŁOSIA TO JEST POTWUR NIE KADROWA JEST BEZCZELNE TO [POPROSTU SZCZYT WSZYSTKIEGO CO ZA PRZEŁOŻENI TAM PRACUJĄ . A CO DO WYPŁAT TO FAKT JAK SPYTASZ KIEROWNICZKI TO ONA NIE WIE NIC I MÓWI ŻE JESTEŚ ZWOLNIONA .KUPA TEMPYCH PRZEŁOZONYCH I NIC PO ZA TYM.

/zyczenia.swf

#25 ~KOLI~

~KOLI~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2012 - 21:29

HE WIEM COŚ NA TEN TEMAT I ZGADZAM SIę Z TYM CO JEST NAPISANE PANI WIŚNIEWSKA POPROSTU JEST OD GRZANIA STOŁAKA BO NAWET W DOKUMENTACH TO MA BAŁAGAN I NIE UMIE ODNALEŹĆ DaNEGO DOKUMENTU JAK PRACOWNIK SIĘ PO NIEG ZGŁAsza, NO I TWIERDZI ŻE ONA TAM NIE JEST OD SZUKANIA I ZNANIA DANYCH PRZEPISÓW ŻE WIECZNIE NIC NIE WIE TO PO CO TAKA KIEROWNICZKA OBIEKTU ACHA NO PEWNIE PO TO BO JAK TO UJEŁA KIEDYś ŻE MA DWA KREDYTY I SAMOCHÓD DO SPŁACENIA WIĘC MUSI COŚ ROBIĆ POPROSTU JEST ŚMIESZNA I TYLE WSPÓŁCZUJĘ TYM KTÓRZY TAM PRACUJĄ ZA AFRYKO BO TAKA JEST PRAWDA. PANI WIŚNIEWSKA UDAJE UCZONĄ ALE JEST GORZEJ CIEMNA I TĘPA NIŻ ZWYKŁY PRZECIĘTNY CZŁOWIEK PO PODSTAWÓWCE.A CO DO NOWEJ BRYGADZISTKI TO DUPOLIZ TYLKO OBIE CHODZĄ O CIUIAJĄ W JEDNA KASZĘ DMUCHAJĄ NO ALE KTOŚ KOMUŚ MUSI WŁAZIĆ W D....... :)JEŚLI CHCESZ PRACOWAĆ TO IĆ GDZIE KOLWIEK ALE NIE DO NAPRZODU DZIWI MNIE TYLKO JEDNO ŻE DYREKTOR TEJ FIRMY POZWALA NA TAKIE RZECZY A JEŻELI CHODZI O INFORMACJE W KADRACH TO PO ŻAL SIĘ BOŻE PRACUJE TAM NIE JAKA PANI MAŁOSIA TO JEST POTWÓR NIE KADROWA JEST BEZCZELNA TO PO PROSTU SZCZYT WSZYSTKIEGO CO ZA PRZEŁOŻENI TAM PRACUJĄ . A CO DO WYPŁAT TO FAKT JAK SPYTASZ KIEROWNICZKI TO ONA NIE WIE NIC I MÓWI ŻE JESTEŚ ZWOLNIONA .KUPA TEMPYCH PRZEŁOZONYCH I NIC PO ZA TYM.

/zyczenia.swf
[/quote]

#26 ~misia~

~misia~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 21:43

Czytam to wszystko i dziwię się....czy nie za bardzo wyolbrzymiacie? Jeśli jest aż tak bardzo żle,taka zła kierowniczka i nowa brygadzistka i cała firma to dlaczego dalej tam pracujecie? Zawsze szuka się winnych ale nigdy nie patrzy na siebie.Są zarówno i dobrzy pracownicy ale jest też dużo takich,którzy nie powinni pracować ponieważ psują reputację pozostałym.Moim zdaniem ubliżacie kierowniczce (jest odrobinka racji odnośnie urlopów),co do reszty PRZESADA.Ciekawe jacy byli byście na jej miejscu? Myślę,że żal powinniśmy mieć do całego ustroju polskiego, w innych firmach jest jeszcze gorzej.Tak pisać mogą tylko ci,którzy nie doświadczyli tego. W innych forach opisane jest jak to kiedyś salowe zatrudniane przez szpital wspaniale sprzątały i z tym się nie zgodzę...(wtedy to właśnie był "bałagan").

#27 ~ulubienica szefowej~

~ulubienica szefowej~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 11:38

witajcie ..... w lublinie jako tako ale nasze panie kierowniczki pozal sie Panie Boże ,najgorsza Beata Borowska suka do potegi reszta ujdzie ,wypłaty narazie na czas

#28 ~PRACOWNIK Z LUBLINA~

~PRACOWNIK Z LUBLINA~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2012 - 15:05

Pracuję w Lublinie w szpitalu jestem w szoku że ktoś mógł napisać taką opinię o osobach z kadry kierowniczej. Pani kierownik i jej asystentki są kadrą wykwalifikowaną która potrafi pomóc pracownikowi, starają się jak mogą pomimo iż główne biuro firmy mieści się w Krakowie . Z pensją jest wszystko ok.

#29 ~cios za cios....~

~cios za cios....~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 10:14

Pracowałam w tej upadającej firmie i fakt kto takich głupot napisał chyba pracownik z lublina ma z nimi niezłe układy bo ja widziałam duzo chamstwa wykorzystywania i pomiatania pracownikami , miało wszystko lśnic a nie było czym pracowac.Worków na smieci nie dawali,ścierek tez nie mopy brudne Pani Borowska i jej klika wszystkiego żałowali myslac że sama sie czegos dorobi na srodkach zaoszczędzonych ciekawe co na to Kraków

#30 ~abcd~

~abcd~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2012 - 16:21

witam , w Lublnie nie są docenione dobre salowe ,umowy o pracę dostają alkoholiczki i są chronione .dobry pracownik nie jest doceniony chociaż chwalony przez odziałową i personel z oddziału w którym pracuje .P Beata Borowska docenia same pijaczki i patologię ,a sama kiedyś sprzątała jako salowa .Kawałek stołka i poprzewracało się w głowie

#31 ~Jaja w lublnie~

~Jaja w lublnie~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 16:40

Witam firme śmiech ! w lubline kobiety chodzą od rana jak muchy w mazi , a panowie jeszcze lepje od 7 już pijani potem dwaj koszą trawe a dwie brygadziski stoją nad nimi patrzą apy sobie nogi nie odcieli .Pewnie rodzina kierowniczki , według mnie powinni zwolnić kierowniczke i na jej mieisce wstawić jakoś solidną babaę . Pozrodwienia z Lublina

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 16:51

Witam, pracuję w Lublinie. Dużo jest prawdy w tych opiniach. Kto jest znajomym szefowej i brygadzistek ten ma fory a po reszcie się jeździ. Środków faktycznie żałują, liczą worki na sztuki. A pozytywną opinię pewnie same sobie napisały.

#33 ~była pracownica .....~

~była pracownica .....~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2012 - 19:31

i tutaj duzo prawdy ,szok komu oni dali umowe o prace , na chirurgi pracowałam wiele rzeczy słyszałam i widziałam , dla mnie to wielki szok ze umowe dali alkocholiczce Halinie L.Wszystkim tyłki obrabiała ale za to jak umiała i pewnie nadal to robi podlizuje sie i donosi na wszystkich , dlatego nadal pracuje ale że z umowa smiech na sali ......

#34 ~laura~

~laura~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 20:54

witajcie ..... w lublinie jako tako ale nasze panie kierowniczki pozal sie Panie Boże ,najgorsza Beata Borowska suka do potegi reszta ujdzie ,wypłaty narazie na czas

widze ze kogos wzieła fantazja na całego i troszke kogos poniosło z tymi wyzwiskami jak taki ktos madry niech sie podpisze swoim nazwiskiem tak jak swoja była albo i terazniejsza szefowa nieładnie nieładnie //////

#35 Anna..

Anna..

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 24 sierpień 2012 - 18:38

A ja się z wami wszystkimi nie zgadzam ! Gadacie na te kierowniczki i brygadzistki,że robią co chcą i niby we wszystkich miastach,szpitalach tak samo się dzieje. A po co sobie wkręcacie chore filmy na banie.? Wcale tak nie jest,firma NAPRZÓD funkcjonująca w Gdańsku w szpitalu wojewódzkim jest bardzo dobrą firmą,miłe panie kierowniczki,które jak trzeba zwrócą uwage,a jak trzeba to porozmawiaja,pośmieja sie i rozwiażą każdy problem.. :) . Przesadzacie bardzo z tymi chorymi opiniami,pozdro ;)

#36 ~Łucja~

~Łucja~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2012 - 09:33

Witam, moja mama jest salowa w jednym z lubelskich szpitali...zatrudniona wlasnie poprzez firme naprzod (wygrala przetarg i wszystkie zatrudnione wczesniej salowe, na zadanie szpitala, zostaly zatrudnione w tej firmie). Moge zatem potwierdzic niestety tylko negatywne opinie przedstawione wyzej. Pracownicy dostaja urlopy kiedy "innym" pasuje, a mimo to i tak sa z nich sciagani... Tylko osoby posiadajace oswiadczenie o stopniu niepelnosprawnosci sa zatrudniane na umowe o prace, sluzby nocne oraz weekendowe sa placone dokladnie tak samo jak praca w zwykly dzien "na tygodniu"... Jak dotad wyplaty sa dostarczane na czas. Swietnie, ze tej sytuacji nie ma w Gdansku, nie oznacza to jednak, ze jest to podstawa do oceniania wszystkich innych negatywnych opinii, jako "przesadzonych", gdyz nie jestes w stanie realnie zaprzeczyc ich wiarygodnosci. Pozdrawiam.

#37 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2012 - 16:36

A ja się z wami wszystkimi nie zgadzam ! Gadacie na te kierowniczki i brygadzistki,że robią co chcą i niby we wszystkich miastach,szpitalach tak samo się dzieje. A po co sobie wkręcacie chore filmy na banie.? Wcale tak nie jest,firma NAPRZÓD funkcjonująca w Gdańsku w szpitalu wojewódzkim jest bardzo dobrą firmą,miłe panie kierowniczki,które jak trzeba zwrócą uwage,a jak trzeba to porozmawiaja,pośmieja sie i rozwiażą każdy problem.. :) . Przesadzacie bardzo z tymi chorymi opiniami,pozdro ;)

Byłam na wczasach z dziewczynami z Gdańska i chyba tylo tam jest inaczej bo w innych miastach jest strasznie,pracujemy za grosze,jesteśmy poniżane a jak sie pozalimy,buntujemy to jestesmy straszone.Tak jest i w Łodzi,Dąbrowie,Wrocławiu i Bełchatowie koszmar po 3 kierowniczki??to są oszczędności?

#38 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 12:03

Witam, moja mama jest salowa w jednym z lubelskich szpitali...zatrudniona wlasnie poprzez firme naprzod (wygrala przetarg i wszystkie zatrudnione wczesniej salowe, na zadanie szpitala, zostaly zatrudnione w tej firmie). Moge zatem potwierdzic niestety tylko negatywne opinie przedstawione wyzej. Pracownicy dostaja urlopy kiedy "innym" pasuje, a mimo to i tak sa z nich sciagani... Tylko osoby posiadajace oswiadczenie o stopniu niepelnosprawnosci sa zatrudniane na umowe o prace, sluzby nocne oraz weekendowe sa placone dokladnie tak samo jak praca w zwykly dzien "na tygodniu"... Jak dotad wyplaty sa dostarczane na czas. Swietnie, ze tej sytuacji nie ma w Gdansku, nie oznacza to jednak, ze jest to podstawa do oceniania wszystkich innych negatywnych opinii, jako "przesadzonych", gdyz nie jestes w stanie realnie zaprzeczyc ich wiarygodnosci. Pozdrawiam.

Witam z tego co się orientuję jeżeli pracownik nie wyrazi zgody na przerwanie urlopu to nikt nie jest w stanie zmusić do powrotu do pracy , a wypłaty za dyżury nocne czy świąteczne są wypłacane tak jak mówi o tym kodeks pracy, i jeszcze jedno jeżeli pracownik w okresie letnim nie zaplanowal 10 kolejnych dni urlopu to obowiązkiem pracodawcy jest udzielenie go. :)

#39 ~Gabrysia~

~Gabrysia~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2012 - 12:33

W Radomiu na Józefowie w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym juz jest od 1 Lipca 2011. Jak bedzie to czas pokaże, ale czarno to widzę Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Masz racje tez pracowalam w tej firmie w szpitalu wszystko wyliczone i tylko oszczedzac i oszczedzac wszystkiego brak.....Brygadzistka z kierowniczka kolezanki,robila mi nawet na zlosc i zle pisala papiery za mnie a pracowalam jako salowa.Wieczne pretensje a sama wychodzila kiedy jej sie podobalo oj duzo do pisania.

#40 ~ENOLA~

~ENOLA~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2012 - 07:50

POMYŚLCIE PRZEZ CHWILĘ ! Kierownik musi mieć umowę o pracę, bo ma ogromną odpowiedzialność ! Każda wpadka na obiekcie, każda kara, skarga zamawiającego - to kierownik dostaje po tyłku od dyrektora ... nie Wy ! Więc nikt nie zgodziłby się na pracę uz czy dzieło z taką odpowiedzialnościa ... poza tym na stanowisko kierownika trzeba mieć predyspozycje, wykształcenie, obycie ... bo ma się kontakt z przedstawicielami zamawiającego ....i trzeba umieć się choćby poprawnie po polsku wysłowić, napisać pismo, załatwić różne sprawy ...... niestety - sprzątający często mają wykształcenie zaledwie podstawowe .... to o co Wam chodzi .... ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych