Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firma Naprzód z Krakowa

186 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 12:13

witam wszystkich pracuje w szpitalu w bydgoszczy obcinaja nam godzine z kazdej przepracowanej dniowki zanizaja pensje tna jak sie da kuchenkows jak scietwo jest traktowana wypelnia zadania gonca sanitariusza pielegniarki i nawet sprzatacxki brak slow

#182 ~Malgoska~

~Malgoska~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 04:45

Macie racje jestem z Lublina z firmy naprzód przetargi z oświadczeniami o lojalności i przedwczesne wyniki.
Obsada brygadzistka i kierownicZki tragedia.damy nieokrzesane cała gębą.Byly też sprzataczkami.

#183 ~Mirq~

~Mirq~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 12:13

Jeden wielki syf odliczanie przerwy brak towaru albo wydawanie go za mało bo jedna rolka worka czerwonego ma starczyć na długo traktowanie pracowników jak białe murzyny ‌pani Grażyna.M stosuje mobbing wobec nowych pracowników to jeden wielki syf co innego pisze na umowie a co innego jest do wypłaty jeżeli pracujesz 11h to jest 10.5 8h to 7.75 Unikajcie tej firmy

#184 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 10:30

Jestem z Bielska - Białej. Pracuje "w biurach" co prawda ( oddziały państwowych instytucji), ale pod skrzydłami mają również kliniki specjalistyczne. To prawda u nas to samo "gnoje nie" wyśmiewanie się z pracowników dokładanie za nieobecnych pracownikow lub też pupilki p. Koordynator/brygadzistki, zastraszanie jak i straszenie zwolnieniem za postawienie się i nie wykonywanie nie swoich obowiązków. A w rezultacie zwalnianie ludzi po uprzednim "wyzywaniu się" na osobie za próbę zgłoszenia sytuacji wyżej ( mowa tu o p. Katarzynie K - koordynator oraz Barbarze Z - brygadzista - osoba strasznie chamska potrafiącą wprost pracownikowi powiedzieć że jest głupia szmata lub pijusem ponieważ u niej wszyscy to" niedoheby, żule złodzieje i nieroby!). STANOWCZO ODRADZAM! Skąd oni .... Takich ludzi biorą! P. Regionalny po poinformowaniu go co się dzieje w jednym z oddziałów wpierw uspakaja że załatwi sprawę ect... A kończy się to zwolnieniem pracownika np. Z powodu kurzu na parapetach..... Tylko zdrowie i nerwy zjadłam!

#185 ~Vpered~

~Vpered~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 14:27

Ktoś z Białegostoku?

#186 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 22:18

Ktoś z Białegostoku?

ja ,ma taką samą opinię jak wszyscy tzn wiadomo jaką dużo pisać nie trzeba

#187 patryk.milka95