Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firma Naprzód z Krakowa

125 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kacha~

~Kacha~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2010 - 19:18

Uwaga na firmę Naprzód która ma zamiar sprzątać nasze Białostockie szpitale.
Praca bez umowy, bez badań. Umowa jeśli już to na zlecenie(tak twierdzi brygadzistka ale umowy nie widziałam na oczy)
Kobiety które pracują na oddziałach albo same czymś się zarażą- takie warunki pracy- albo pozarażają pacjentów bo nikt nie sprawdza co mogą roznosić. Nie wypłacają też pieniędzy.

#2 ~miśka~

~miśka~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2011 - 14:41

Ktoś powinien porządnie sprawdzić ta firmie oszuści brygadzistki przebiegłe we wszystkim za wsze czegoś brak ze śrotków skoro firma wygrywa przetarg powinna mieć wszystko a oni wyliczając a jaka roszde robią przenoszą po oddziałach bo tam nikt nie chce pracować wymyślają bajki maja gdzie osoby sprzątaczce a jedna z nich tak samo kiedyś sprzątała a teraz damę rznie niech się pochwali ile osób nie ma szczepień ochronnych nic tylko sanepid na nich na słać

#3 ~Tolek~

~Tolek~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2011 - 19:18

Ktoś powinien porządnie sprawdzić ta firmie oszuści brygadzistki przebiegłe we wszystkim za wsze czegoś brak ze śrotków skoro firma wygrywa przetarg powinna mieć wszystko a oni wyliczając a jaka roszde robią przenoszą po oddziałach bo tam nikt nie chce pracować wymyślają bajki maja gdzie osoby sprzątaczce a jedna z nich tak samo kiedyś sprzątała a teraz damę rznie niech się pochwali ile osób nie ma szczepień ochronnych nic tylko sanepid na nich na słać

W Radomiu na Józefowie w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym juz jest od 1 Lipca 2011. Jak bedzie to czas pokaże, ale czarno to widzę :lol: :lol: :lol:

#4 ~nela~

~nela~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2011 - 19:11

Pracuje już od roku w tej firmie jest to masakra co się dzieje. Wypłata nie jest na czas. Już przez te spóżnione wypłaty już 3 razy płaciłam kare w banku. tak nie może być. Sami oszuści!!!! niektóre dziewczyny pracują tak samo (takie same zmiany) a mają inne wynagrodzenia! przecież to jest obłed.

#5 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2011 - 07:35

Praca bez umowy, bez badań. Umowa jeśli już to na zlecenie(tak twierdzi brygadzistka ale umowy nie widziałam na oczy)
Kobiety które pracują na oddziałach albo same czymś się zarażą- takie warunki pracy- albo pozarażają pacjentów bo nikt nie sprawdza co mogą roznosić. Nie wypłacają też pieniędzy.

Jestem za tobą tragedia w Białymstoku przewalają nie mają pracowników brygadzistki nie przyjemnie czepiają się na okrągło tylko miłe jak trzeba przyjść na zastępstwo a tak mają nas gdzieś wypłaty tak samo nie ma na czas a się pracuje tak???? to się należy za prace wynagrodzenie każdy ma rodziny ale widać kogo to pochodzi ważne by im było dobrze tam człowiek się się nie liczy jest szarakiem i ma takie potraktowanie ile człowiek może mieć żalu w sobie za takie potraktowanie słowo SZACUNEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest im obcy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#6 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2011 - 18:02

Jestem za tobą tragedia w Białymstoku przewalają nie mają pracowników brygadzistki nie przyjemnie czepiają się na okrągło tylko miłe jak trzeba przyjść na zastępstwo a tak mają nas gdzieś wypłaty tak samo nie ma na czas a się pracuje tak???? to się należy za prace wynagrodzenie każdy ma rodziny ale widać kogo to pochodzi ważne by im było dobrze tam człowiek się się nie liczy jest szarakiem i ma takie potraktowanie ile człowiek może mieć żalu w sobie za takie potraktowanie słowo SZACUNEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest im obcy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

w Radomiu w szpitalu na jozefowie juz sa od miesiaca, malo srodkow do mycia magazyn swieci pustkami zero posznowania pracownika i z pesja jest nie za dobrze bo jeszcze nie ma na koncie a jest 5 sierpien, daje tej firmie ze 3 miesiace :lol: :lol: :lol: wielka lipa jak narazie

#7 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2011 - 15:51

To co w Mielcu wyprawia kierownik tej niby firmy Naprzód to ręce opadają,zapomniał jak nie tak dawno wycierał chorym tyłki,teraz nie wie jak wysoko trzymać głowę

#8 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2012 - 09:43

Popieram uwaga na tą firmę w Białymstoku a szczególnie na Panią Kierownik będziesz jak najlepszym pracownikiem i chwalonym to i tak w jej oczach jesteś byle kim a ktoś powiedział kiedyś bierz przykład z dorosłych teraz wiem że to kłamstwo
Zwykły szarak ma w sobie więcej szacunku i kultury.
Poranny powinien się zainteresować jak panie sprzątające są traktowane w Białymstoku

#9 ~Informator~

~Informator~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 14:20

Kraków Szpital Rydygiera. Z tego co wiem to kierownikiem już nie jest pani Janina tylko były pracownik szpitala sanitariusz z jednego z oddziałów. Pani kierownik została zdegradowana z powodu chamskiego odnoszenia się do pracowników i mobbingu pracownicy zabrali się jej za . i dopiero po reakcji Prezesa została zdegradowana słyszałem też że przez to że nie umiała się obsługiwać komputerem sam wiele razy przechodziłem jej wyłączyć komputer bo nie umiała tego zrobić ja sam miałem z nią nie jeden raz do czynienia telefonu od niej się nie urywały 24h na nogach bo tylko dzwoniła by przychodzić na nadgodziny a kasy za to brak w czynie charytatywnym się pracowały by zarobić na kurs komputerowy dla pani kierownik. kolejna sprawa to pani brygadzistka mama pani kierownik regionalnej nic nie robi całymi dniami tylko siedzi w biurze i robi kanapki herbatkę zakupy i dobre wrażenie a jak się już wyrwie z tego biura to każdą sprawę załatwia krzykiem i poniżaniem innych że się jest do niczego. Jeszcze zostaje pani Kierownik regionalny bardzo nie kompetentna kobieta nic nie umie a dużo gada wszystkich przyjmuje po rodzinie ma burdel w papierach nic nie umie wyszukać wyrobiła się na plecach poprzedniej pani kierownik. Kiedyś to była dobra i solidna firma ale od kiedy odszedł były kierownik regionalny dyrektor i pani koordynator to już nie jest ta sama firma teraz to już jest wielkie dno inspekcja pracy miała by dużo do roboty jak by tylko pracownicy zaczęli coś z tym robić ale każdy się boi są zastraszani i boją się zemsty firmy. ktoś powinien się tym zająć a te osoby co dobrze piszą o tej firmie to są podstawione osoby albo ktoś z grona kierownictwa tych pracownic co siedzą w korycie u kierownictwa co zawsze przyjdą kiedy się ich poprosi a ci co nie przychodzą na zastępstwa to się ich gnoi i jeśli chodzi o chorobowe to jest szczera prawda twierdzą że się symuluje tylko chorobę. Z poważaniem były pracownik

#10 ~ogryzek~

~ogryzek~
  • Goście

Napisano 08 luty 2012 - 21:19

macie racje ze firma naprzud to przekrety a kierowniczki znęcają sie nad pracownikiem moze ktos sie zajmnie tym i sprawdzi olsztyn

#11 ~koko~

~koko~
  • Goście

Napisano 08 luty 2012 - 21:33

FIRMA NAPRZÓD OLSZTYN:NO MUSZĘ WAM POWIEDZIEĆ ŻE TO CO PISZECIE TO ŚWIĘTA PRAWDA W OLSZTYNIE JEST TA SAMA FIRMA I SĄ TAKIE SAME SZOPKI PANI KIEROWNIK JAK PRZYJMUJE DO PRACY TO MILUTKA JAK NIC A PO PRZEPRACOWANIU JAKIEGOŚ OKRESU JEDZIE PO PRACOWNIKACH JAK PO SCIERECZKACH OD PODŁOGI I TYLKO SIEDZI I PILNUJE SWOJEGO TYŁKA TAM PRACUJĄ LUDZIE KTÓRZY SĄ CHORZY Z GRUPAMI INWALIDZKIMI A PO NOCACH TRZEBA NOSIĆ CIĘŻKIE MASZYNY I SZOROWAĆ SZPITAL.
TE PRACE POWINNY WYKONYWAĆ OSOBY SPRZĄTAJĄCE I ZDROWE A NIE LUDZIE NA GRUPACH Z CHORYMI NP. KRĘGOSŁUPAMI.
SANITARIUSZ SZPITALNY JEST TO OSOBA KTÓRA ZAJMUJE SIĘ W RZECZYWISTOŚCI TRANSPORTEM PACJĘTÓW .A TU SIĘ SPRZĄTA , SZORUJE I FROTERUJE/WIECZNIE JEST PROBLEM Z PRACOWNIKAMI I BRAKI NA ODDZIAŁACH .LECZ SZ.P KIEROWNIK Z BRYGADZISTKĄ TWIERDZĄ ŻE SĄ W STANIE STANĄĆ NA KAŻDE ST . PRACY ALE JAK PRZYCHODZI CO DO CZEGO TO NAWET KAŻĄ DZIEWCZYNOM PO NOCNYCH DYŻURACH ZOSTAWAĆ KTO TO WIDZIAŁA I SŁYSZAŁ PRZYDAŁA BY SIĘ KĄNTROL SANEPIDU I INSPEKCJI PRACY.I DOBRE TRZEPANIE PAPIERKÓW BO NAWE SĄ W STANIE W TAKIEJ FIRMIE ZATRUDNIAĆ OSOBY BEZ GRUP NA UMOWĘ O PRACĘ .ORAZ NA ZLECENIE.MAM NADZIEJE ŻE KTOŚ SIE ZA TO PORZĄDNIE WEŹMIE POZDR:) :angry:

#12 ~Nana~

~Nana~
  • Goście

Napisano 17 luty 2012 - 14:42

u nas w Białej Podlaskiej nasza pani kierownik (mamusia) też nie jest święta też nas ma za nic, słowo człowiek w jej słowniku nie istnieje traktuje nas jak upośledzonych
ZAPRASZAM DO NAPISANIA KILKU SŁÓW
O Białej Podlaskiej

#13 ~wrocław~

~wrocław~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 17:24

BALADA O PANU JAJO!!!

To szczera prawda
Nie żadna bajka
Jajo na placu sprzedawał jajka!
Kobiety ,chłopcy,duzi i mali
Wszyscy od niego je kupowali.
Rozkręcił biznes dzielny chłopina
Nagle czar prysnął nigdzie go nima.
Na placu puste miejsca zostały
Gdyż targ niemieckie jaja zalały.

Posłuchał Jajo teściowej rady
Wyjechał z Polski wprost do Kanady
Nie mógł na saksach dać sobie rady
Lecz kierowniczej nabrał ogłady.

Gdy wrócił Jajo w rodzinne strony
Wpadł w firmy "NAPRZÓD"potężne szpony
Dali mu kasę"szyld"kierownika
Naprawdę linkę i krzyż z patyka!
Nogi i ręce mu powiązali
By marionetką kierować z dali.

Ciągną za sznurki firmy prezesi
Jajo zarabia na tych kolesi.
Gnębi salową,sanitariusza
Rezim wprowadza,pracę wymusza.

Najbardziej cierpi biedna salowa
Co często sama dzieciaki chowa.
Obiecywali godną wypłatę
Ledwo podoła opłacić chatę.
Zgodnie z umowa ma mieć tysiaka
Dostanie trzy stówki i niech się fucka!

Znienawidzony przez resztę ludzi
Jajo po nocach często się budzi.
Już o nim wiersze piszą ludziska
On toczy pianę i gniewem tryska.
Gdy on na klatę burę przyjmuje
Prezes w Gliwicach willę buduje!

Z tego płynie morał taki:
Lepsze swoje jajka niż obce kurczaki!!!

miłego dnia!

#14 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 25 luty 2012 - 07:58

FIRMA NAPRZÓD OLSZTYN:NO MUSZĘ WAM POWIEDZIEĆ ŻE TO CO PISZECIE TO ŚWIĘTA PRAWDA W OLSZTYNIE JEST TA SAMA FIRMA I SĄ TAKIE SAME SZOPKI PANI KIEROWNIK JAK PRZYJMUJE DO PRACY TO MILUTKA JAK NIC A PO PRZEPRACOWANIU JAKIEGOŚ OKRESU JEDZIE PO PRACOWNIKACH JAK PO SCIERECZKACH OD PODŁOGI I TYLKO SIEDZI I PILNUJE SWOJEGO TYŁKA TAM PRACUJĄ LUDZIE KTÓRZY SĄ CHORZY Z GRUPAMI INWALIDZKIMI A PO NOCACH TRZEBA NOSIĆ CIĘŻKIE MASZYNY I SZOROWAĆ SZPITAL.
TE PRACE POWINNY WYKONYWAĆ OSOBY SPRZĄTAJĄCE I ZDROWE A NIE LUDZIE NA GRUPACH Z CHORYMI NP. KRĘGOSŁUPAMI.
SANITARIUSZ SZPITALNY JEST TO OSOBA KTÓRA ZAJMUJE SIĘ W RZECZYWISTOŚCI TRANSPORTEM PACJĘTÓW .A TU SIĘ SPRZĄTA , SZORUJE I FROTERUJE/WIECZNIE JEST PROBLEM Z PRACOWNIKAMI I BRAKI NA ODDZIAŁACH .LECZ SZ.P KIEROWNIK Z BRYGADZISTKĄ TWIERDZĄ ŻE SĄ W STANIE STANĄĆ NA KAŻDE ST . PRACY ALE JAK PRZYCHODZI CO DO CZEGO TO NAWET KAŻĄ DZIEWCZYNOM PO NOCNYCH DYŻURACH ZOSTAWAĆ KTO TO WIDZIAŁA I SŁYSZAŁ PRZYDAŁA BY SIĘ KĄNTROL SANEPIDU I INSPEKCJI PRACY.I DOBRE TRZEPANIE PAPIERKÓW BO NAWE SĄ W STANIE W TAKIEJ FIRMIE ZATRUDNIAĆ OSOBY BEZ GRUP NA UMOWĘ O PRACĘ .ORAZ NA ZLECENIE.MAM NADZIEJE ŻE KTOŚ SIE ZA TO PORZĄDNIE WEŹMIE POZDR:) :angry:

#15 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 25 luty 2012 - 08:11

witam zgodzę się z Panią sama byłam pracownikiem firmy Naprzod jestem z grupą inwalidzką byłam rzucana po oddziałach pracowalam jako lotna i również musialam dzwigac ciężkie maszyny typu szorowarka lub froterka sprzęt jest tak stary ciągle się psuje ale Pani kierownik Wisniewska straszy pracownikow ze za kazdą awarie bedzie potrącać nam z pensji .Już nie wspomnę jak rozcięczonymi srodkami musimy pracować w ubiegłym roku wysłano nas na kurs sanitariuszy ktory robilismy w swoje dni wolne od pracy praktyki odbywalismy w wojewodzkim szpitalu za frigo i nikt z nas do dzis nie otrzymał papieru o ukończeniu kursu to chyba cos nie tak w Olsztynie w szpitalu miejskim maja pracownika za nic można tak powiedziec trzeba byc na ich zawołanie pod tel mimo wolnego dnia i jeszcze jedna sprawa Pani kierownik wisniewska sama planuje urlopy dla pracownikow jeszcze nigdy nie dostalam urlopu wtedy kiedy ja bym chciala tylko kiedy im pasuje tam poprostu trzeba Inspekcji pracy żeby zobaczył co się dzieje od srodka chyba to na tyle bo szkoda sie wypowiadac pozdrawiam

#16 ~Opcja Społeczna~

~Opcja Społeczna~
  • Goście

Napisano 25 luty 2012 - 12:17

Jak obsadzają tyle szpitali NFZ to
jakis cwaniak z PO albo SLD dostał kontrakty na kilka województw

#17 ~radek~

~radek~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 11:12

Pan kierownik z Mielca wymaga grup od tych biednych,schorowanych kobiet,tyrają po 12 godzin i wiecznie jest mu żle.Nic by w tym nie było dziwnego,gdyby wszystkich traktował jednakowo,nic mylnego.Ma kilka panienek,które nie muszą mieć grup i pracują po 8 godzin z wolnymi sobotami i niedzilami.Pytam się co nato Dyrekcja z Krakowa :P :P :P

#18 ~edek~

~edek~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2012 - 08:37

to jest prawdziwe dziadostwo. dzisiaj jest 26 a tu nie ma nadal pieniedzy za godziny nadliczbowe. wolna amerykanka. co kto chce to robi. potrafia tylko zwalniac i wymyslac zajecie na noce, sobote i niedziele. tak sie dzieje w olsztynie. pani wisniewska tylko dba o swoj stolek i przyjela nowego tyrana ktory ma nas poskromnic. ale my sie nie damy.chce wojny z pracownikami to bedzie ja miala. tylko bez nas to sama nie przerobi tej roboty a slynna p. basia leb jej ukreci. ha ha ha.nie mowiac ze wysadzi ja z cieplej posadki.

#19 ~Beatricze~

~Beatricze~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2012 - 10:05

Macie całkowitą rację ja pracuję w szpitalu w łodzi i mamy ten sam problem jak do tej pory nie ma jeszcze wypłaty
a jak zadzwoniłam do firmy to stwierdzili że to tylko mały poślizg.
Na całe szczęście mamy brygadzistkę która jest naprawdę oki i trzyma naszą stronę

#20 ~zastraszona~

~zastraszona~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2012 - 10:03

Macie całkowitą rację ja pracuję w szpitalu w łodzi i mamy ten sam problem jak do tej pory nie ma jeszcze wypłaty
a jak zadzwoniłam do firmy to stwierdzili że to tylko mały poślizg.
Na całe szczęście mamy brygadzistkę która jest naprawdę oki i trzyma naszą stronę

Niestety to prawda w tej firmie wszyscy kierownicy zachowuja się tak samo pupilki czy rodzinka nie mają grup i pracuja na umowe o pracę a ludzi z grupami się zwalnia i z łaski zatrudnia na umowę zlecenie co na to Inspekcja Pracy? ano nic wszyztko w świetle prawa.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych