Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firma Merkury

96 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~obserwatorka~

~obserwatorka~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 11:54

W biurze pewnie ok zależy czy dobrze ssiesz :)

:D :D :D :P o ja pierdziele 

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 00:02

Pare pytan odnosnie pracy na magazynie: jaka jest atmosfera, czy praca jest ciezka, jakie sa zarobki, ile jest zmian i czy pracuje sie 8 godzin i idziesz do domu czy trzeba klepac nadgodziny? I to chyba tyle.

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 12:32

Firma faktycznie musi sie preznie rozwijac skoro jest kolejny cylkiczny nabor na magazyn:)

#84 ~były~

~były~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2016 - 10:33

Ludzie ta firma Merkury to jeden wielki syf!!! Kierownik magazynu to kawał kur..! Jedynie zmianowi to ok. szczególnie jeden W.W.

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2016 - 00:15

Ludzie ta firma Merkury to jeden wielki syf!!! Kierownik magazynu to kawał kur..! Jedynie zmianowi to ok. szczególnie jeden W.W.

Dziwne to jest w bo niby poważna firma i dają umowę o pracę a rotacja częsta. Czyli to wszystko przez jednego kolesia- wspomnianego kierowniczka?

#86 ~Siemion~

~Siemion~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 10:41

dziś byłem oferują 1600 na łape miesięcznie i możliwa premia uznaniowa 500 zika ale wiadomo jak to z premią uznaniową,praca 3 zmianowa ,możliwe soboty do odbioru i nadgodziny płatne,był kierownik,zwykły chłop,popier....dolił deczko o pracy na urządzeniu mobilnym,kur....wa robiłem na tym kilka lat jak jeszcze merkury startował ,pier....dole te 1600 i 3 zmiany wolę czerpać z mopru i nielegalu,wychodzę na 1100 miesięcznie i nie muszę jeba....ć dla jakiegoś pasożyta

#87 ~edek~

~edek~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 20:17

ja wlasnie ide jutro tam do pracy zobaczymy

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 03:12

ja wlasnie ide jutro tam do pracy zobaczymy

No ciekawe...

#89 ~Mały Były~

~Mały Były~
  • Goście

Napisano 24 maj 2017 - 15:46

Kto chce wiedzieć prawdę o mobingu? Zapraszam do Merkurego! Spotkacie się z prawdziwą kur.. odnośnie kierownika magazynu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przestrzegam nad chamem. I tak was nie doceni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chham i Świnia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Proszę o komentarze!

#90 ~Kapuś~

~Kapuś~
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 08:58

Kto chce wiedzieć prawdę o mobingu? Zapraszam do Merkurego! Spotkacie się z prawdziwą kur.. odnośnie kierownika magazynu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przestrzegam nad chamem. I tak was nie doceni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chham i Świnia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Proszę o komentarze!

Zakapuj kutafonów do PiPu i już,nie czaj się,niech wejda,kontrolują,pozaglądają a co nie ma się czego bać niech ONI deko pos...rają

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2017 - 14:19

Chcecie być wykorzystywani jak białe murzyny?Zapraszam do tej zasra... firmy! Odradzam kierownik ......  ! Mobing!!!!!!

#92 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2018 - 16:08

LUDZIE NIE POLECAM TEJ FIRMY,ZMUSZAJĄ LUDZI DO PODPISANIA ZDODY NA NIE ODPŁATNE UDOSTĘPNIENIE WIZERUNKU NA PLAKATACH,BILBORDACH,ULOTKACH ITP.ŻEBY ZA DARMO MIEĆ,NIE PODPISAŁAM TEJ ZGODY TO POWIEDZIELI ŻE W TAKIM RAZIE NIE PRZYJMĄ MNIE DO PRACY.TO JEST SZANTAŻ BO NIE MAJĄ PRAWA ZMUSZAĆ,TO JEST DOBROWOLNA ZGODA A NIE PRZYMUS.UWAŻAJCIE NA NICH BO TO CWANIAKI.

Użytkownik Moderator edytował ten post 03 czerwiec 2018 - 16:12
Nie pisz więcej dużymi literami!

#93 ~Lola~

~Lola~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 14:39

Byłam na rozmowie na stanowisko fakturzystki, rekrutacje przeprowadzały 2 miłe Panie. Wszystko pięknie i ładnie, praca na 3 zmiany, zmiana po tygodniu 6-14.00, 10-18.00 lub 14-22.00. Płaca śmieszna jak na taką firmę która stawia na rozwój i dba o pracownika, z czystym sumieniem podziękowałam !!! Już wiem skąd takie opinie i warto je przed rozmową kwalifikacyjna czasem poczytać.

#94 ~Kombajn~

~Kombajn~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 16:04

Ta firma jest o kant dupy rozbic. Nikt nie chce wozic ich towaru bo kazdy widzi gdzie oni towar wysylają. Porazka zadnych zasad i zero szacunku. W kartony kazą wkladac chemie razem z lekami. Czas zeby inspekcja pracy zrobila z nimi porzadek.

#95 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 19:16

Byłam na rozmowie na stanowisko fakturzystki, rekrutacje przeprowadzały 2 miłe Panie. Wszystko pięknie i ładnie, praca na 3 zmiany, zmiana po tygodniu 6-14.00, 10-18.00 lub 14-22.00. Płaca śmieszna jak na taką firmę która stawia na rozwój i dba o pracownika, z czystym sumieniem podziękowałam !!! Już wiem skąd takie opinie i warto je przed rozmową kwalifikacyjna czasem poczytać.

"Normalne" firmy pracują w stałych godzinach a nie 24 h

#96 ~AntyCzopek~

~AntyCzopek~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 19:27

Syf i Bajzel,chciałem tam iść do roboty,kupę lat przepracowałem w innej hurtowni farmaceutycznej czyli w Cefarmie gdzie po prywatyzacji zrobił się taki sam syf jak u każdego prywaciarza ale z oferty Merkerego z miejsca zrezygnowałem

#97 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 17:52

Syf i Bajzel,chciałem tam iść do roboty,kupę lat przepracowałem w innej hurtowni farmaceutycznej czyli w Cefarmie gdzie po prywatyzacji zrobił się taki sam syf jak u każdego prywaciarza ale z oferty Merkerego z miejsca zrezygnowałem

Merkury to hurtowania farmaceutyczna tylko z nazwy. Asortyment pokazuje, że jest to raczej sklep ze zdrową zywnością ("ekologiczną"?)niż hurtowania farmaceutyczna.

Hurtownia współrpacuje razej z aptekami niż sklepami typu auchan i rossmann

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych