Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firma Merkury

96 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2010 - 17:01

Już znalazłam błąd i mam nadzieję ze teraz dojdzie mój e-mail :)

#22 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2010 - 17:04

kurde,nie to forum :P

#23 ~WandalGokh (-_-)~

~WandalGokh (-_-)~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 01:14

hehehe,ale zwała z was manekiny xD

#24 ~Izajasz~

~Izajasz~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2011 - 20:10

Uwaga na firme Merkury tam jest wyzywanie pracowników praca w soboty nie płatna i wieczne nadgodziny NIE radze

Witam.
Praca w firmie F.H.U Merkury wygląda w ten sposób, iż na dzien dobry podpisuje się czek in blanco, który potem gdzieś znika i mogą w każdej chwili na niego coś wpisać i człowiek jest w du*** i płaci.
Kierownicy poszczególnych obiektów to nieuki i alkoholicy w 99%.
To co się dzieje na Słowacji w MM to po prostu internat z tym że tu siedzą stare zboczone i śmierdzące .e. Średnia wieku ponad 40 lat. Co dzień wieczór wóda. Jak nie pijesz to Cie nie lubia.
Praca w tej firmie polega na tym, że pada hasło: ”Stary (szef) jest np. w Bratysławie i od tego hasła wszyscy srają w gacie i udają że robią. I tak co dzień. Wprowadzany celowo zamęt i stres. Kierownicy donoszą telefonicznie do szefa na pracowników i za to mają premie. Sam byłem świadkiem takiego typu telefonów.
Niejaki właściciel tej firmy, podobno psycholog to zakompleksiony stary człowieczek który sam już nie wie co robi , co widać po decyzjach kadrowych.
Pierwszego miesiąca na Słowacji można zarobić sporo ale już drugiego miesiąca Ci szef zaj…z wypłaty. JakiŚ powód sobie zawsze znajdzie np, że sklep mam małe obroty.
Suma sumarum wychodzą pieniądze do doopy.
Warunki mieszkaniowe wołają o pomstę do nieba.
Nie dajcie się zwieść tak jak ja.
Odradzam.

#25 ~An@lizator~

~An@lizator~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 08:56

prosze o wiecej opini bylych pracownikow i o potwierdzenie wczesniejszych postow

#26 ~kejtula~

~kejtula~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 10:31

czy chodzi o hurtownie farmaceutyczną MERKURY na Sejneńskiej, bo właśnie dzisiaj wysłałam tam CV.

#27 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 23:11

czy chodzi o hurtownie farmaceutyczną MERKURY na Sejneńskiej, bo właśnie dzisiaj wysłałam tam CV.

a czytalas wczesniejsze posty o tej firmie?

#28 ~kejtula~

~kejtula~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2012 - 08:00

najpierw wysłałam cv, póżniej weszłam na to forum. I trochę popadłam w konsteenację. Czytając byłam święcie przekonana, że chodzi o tą farmaceutyczną na sejneńskiej/handlowej. ale ktos tam o proszku do prania, o energetykach i teraz to juz nie wiem. Ale skoro "XXXX" wiesz, to może wesprzesz wiedzą. Juz raz załapałam się na pracę w mobbingowej atmosferze i wiem, że nie nadaje się do takiej pracy.

#29 ~An@lizator~

~An@lizator~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2012 - 08:45

najpierw wysłałam cv, póżniej weszłam na to forum. I trochę popadłam w konsteenację. Czytając byłam święcie przekonana, że chodzi o tą farmaceutyczną na sejneńskiej/handlowej. ale ktos tam o proszku do prania, o energetykach i teraz to juz nie wiem. Ale skoro "XXXX" wiesz, to może wesprzesz wiedzą. Juz raz załapałam się na pracę w mobbingowej atmosferze i wiem, że nie nadaje się do takiej pracy.

Dlatego Kasiu podbilem temat i skierowalem apel do bylych pracownikow tejze firmy o potwierdzenie wczesniejszych wpisow. Wiem na pewno, ze raz na jakis czas prowadza oni regularny nabor to tegoz magazynu.

#30 ~kejtula~

~kejtula~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2012 - 12:08

jakby mnie zechcieli chociazby zaprosić na rozmowę , to pójdę. jakby zechcieli do pracy, to też bym poszła. trzeba gdzies pracować. Ale dobrze wiedzieć na co się nastawiać.
czy może byc gorzej niż w ostatniej pracy?? Może nikt tam nie rzuca przedmiotami w pracowników i przez przypadek nie zamyka w szatni, nie krzycz i nie wyzywa przez 12 godzin dziennie ?? Nie dzwoni o 1 w nocy, bo cos potrzebne z magazynu i tzreba natychmiast to wydać :(

#31 ~An@lizator~

~An@lizator~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2012 - 14:58

jakby mnie zechcieli chociazby zaprosić na rozmowę , to pójdę. jakby zechcieli do pracy, to też bym poszła. trzeba gdzies pracować. Ale dobrze wiedzieć na co się nastawiać.
czy może byc gorzej niż w ostatniej pracy?? Może nikt tam nie rzuca przedmiotami w pracowników i przez przypadek nie zamyka w szatni, nie krzycz i nie wyzywa przez 12 godzin dziennie ?? Nie dzwoni o 1 w nocy, bo cos potrzebne z magazynu i tzreba natychmiast to wydać :(

Ostro. To gdzie Ty wczesniej pracowalas, ze takie komedie sie dzialy?

#32 ~kejtula~

~kejtula~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2012 - 19:41

w firmie odzieżowej :)

#33 ~An@lizator~

~An@lizator~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 08:42

w firmie odzieżowej :)

I byl jakis odzew z Merkurego?

#34 ~kejtula~

~kejtula~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2012 - 10:23

w ogłoszeniu było napisane,zże zatrudnienie od 10 kwietnia. Mają jeszce czas :D

#35 ~dddd~

~dddd~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2012 - 16:23

do mnie też się jeszcze nie odezwali, chociaż po tych opiniach z 1 strony może to i lepiej

#36 ~An@lizator~

~An@lizator~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2012 - 17:49

cos tak patrze, ze byli pracownicy nie maja ochoty zabrac glosu

#37 ~kejtula~

~kejtula~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 07:36

Może nie zaglądają tutaj.

Ja tez mam mieszane uczucia , po przeczytaniu opinii, ale gdzieś pracowac trzeba :(

#38 ~An@lizator~

~An@lizator~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 08:42

Może nie zaglądają tutaj.

Ja tez mam mieszane uczucia , po przeczytaniu opinii, ale gdzieś pracowac trzeba :(

To niech zrobia laske i napisza te pare slow. A dlugo juz szukasz pracy?

#39 ~dddd~

~dddd~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 13:12

może nie jest tam tak źle skoro tu nie zaglądają, ale i tak z firmy nie dzwonią nie mówiąc o szansie na zatrudnienie...

#40 ~kejtula~

~kejtula~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 17:12

To niech zrobia laske i napisza te pare slow. A dlugo juz szukasz pracy?

Dwa lata ;( załamka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych