Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firma Merkury

96 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~S.S~

~S.S~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2010 - 15:02

Uwaga na firme Merkury tam jest wyzywanie pracowników praca w soboty nie płatna i wieczne nadgodziny NIE radze

#2 ~Dante~

~Dante~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2010 - 07:19

Napisz mi co jest nie tak w tej firmie bo aplikowałem tam na magazyn i nie chce sie przejechac. Napisz mi jak możesz na adres darker@op.pl

#3 ~AAA~

~AAA~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2010 - 16:03

Napisz mi co jest nie tak w tej firmie bo aplikowałem tam na magazyn i nie chce sie przejechac. Napisz mi jak możesz na adres darker@op.pl

początek wszystko ładnie a potem sie zaczyna pracownicy są wyzywani ty taki nie taki dziennie możesz przeżucic okolo 40-60 palet a najfajniejsze ze nie ma wózka widłowego tylko nozny i tak zapier***asz z tira a potem pietrowanie ich a przewaznie to napoje energetyczne.Wieczne nadgodziny jak sie nie podoba to słyszysz ze mozna sie pożegnać soboty kture robisz to nie dostajesz za nie nic ani kasy ani wolnego czyli za friko stawke jaką dostaniesz na poczatek taką bedziesz miał ciągle.A w dodatku szukaja jeleni z grupa inwalidzką.Co nawet w pełni sprawna osoba nie wyrobi a jescze sa normy wydań dziennych nie wyrabiasz sie to albo dziekuja albo dostaniesz po kieszeni.MASAKRA.A najlepsze jest to ze maja arkochol a pozwolenia nie maja i nigdy nie mieli jest wydawany pod nazwą napoj

#4 ~Moro~

~Moro~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2010 - 09:17

A mógłby ktoś jeszcze sie wypowiedzieć???

#5 ~Krzysztof M~

~Krzysztof M~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2010 - 13:01

A mógłby ktoś jeszcze sie wypowiedzieć???

Ty się ciesz, że chociaż jeden odważny się znalazł. :-) Zakładam, że podał informacje prawdziwe...

#6 ~Państwowa Inspekcja Pracy~

~Państwowa Inspekcja Pracy~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2010 - 13:17

Dość Oszuści ! Jade w odwiedziny do PIP.

#7 ~banon500~

~banon500~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2010 - 16:35

Dość Oszuści ! Jade w odwiedziny do PIP.

Zechcesz dopowiedzieć coś jeszcze? Czemu oszuści itp :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2010 - 16:44

Zechcesz dopowiedzieć coś jeszcze? Czemu oszuści itp :)

a co tu pisac .pracuje troche czasu i widzialem nie jedna wyplate ale tego co dostalem nie mozna nazwac wypłata tylko zapomoga !!

#9 ~zawiedziony~

~zawiedziony~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 09:47

hehe

Odradzam tą prace. Kierownictwo magazynu nadaje się jedynie do obozu koncentracyjnego, daj im pejcz to beda cie nim chłostać(żona nie daje czy dziewczyna, a może .......)Pozdrawiam pracowników magazynu i współczuje :D

#10 ~łysy~

~łysy~
  • Goście

Napisano 06 październik 2010 - 18:20

ja luubie tak robic:)

#11 ~panprezes~

~panprezes~
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 10:15

hehe

Odradzam tą prace. Kierownictwo magazynu nadaje się jedynie do obozu koncentracyjnego, daj im pejcz to beda cie nim chłostać(żona nie daje czy dziewczyna, a może .......)Pozdrawiam pracowników magazynu i współczuje :D

#12 ~panprezes~

~panprezes~
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 10:24

zgadzam sie z przedmowca, szukaja jeleni do pracy takich najlepiej bez oka,ucha reki, nogi bo nie moga normalnej osoby zatrudnic bez grupy bo po co

#13 ~koba1234~

~koba1234~
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 17:58

ha! pracowałam w tej firmie pół roku i jak komuś podoba sie ciągły wyzysk i praca po 12 godzin dziennie i za marne grosze to prosze bardzo. atmosfera fatalna, kierownik skonczony d... bo inaczej nie ma szansy na to stanowisko, tam gdzie ja pracowałam był chwile normalny ale szybko go wywalili, na magazynie hmm praca ciezka i tak samo przeje,,,, jak na sklepie. nie mowiac o tym ze za kazda strate firmy płacisz z własnej pensji (marnej max 2 tys i to tylko w sezonie lipiec sierpien) Także powodzenia:)

#14 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 20:50

ha! pracowałam w tej firmie pół roku i jak komuś podoba sie ciągły wyzysk i praca po 12 godzin dziennie i za marne grosze to prosze bardzo. atmosfera fatalna, kierownik skonczony d... bo inaczej nie ma szansy na to stanowisko, tam gdzie ja pracowałam był chwile normalny ale szybko go wywalili, na magazynie hmm praca ciezka i tak samo przeje,,,, jak na sklepie. nie mowiac o tym ze za kazda strate firmy płacisz z własnej pensji (marnej max 2 tys i to tylko w sezonie lipiec sierpien) Także powodzenia:)

A tak na marginesie to koleżanka na jakim stanowisku pracowała?? I czy na pewno chodzi hurtownię farmaceutyczną MERKURY

#15 ~Tabaluga~

~Tabaluga~
  • Goście

Napisano 08 październik 2010 - 16:10

GDZIE JEST KRZYŻ ? bardzo Chrześcijańska firma a co do wypowiedzi wyżej to w ogóle sie nie zgadzam jest okej chyba pracowaliście gdzies w Czarnobylu

#16 ~tomasz jacynowski~

~tomasz jacynowski~
  • Goście

Napisano 10 październik 2010 - 10:12

ja ide na rozmowe w poniedziałem.. obiecują cieplutki, ciekawy etacik.. ciekaw jestem :)

#17 ~pan prezes~

~pan prezes~
  • Goście

Napisano 10 październik 2010 - 21:27

pan prezes niedlugo napisze nowe przemyslenia badzcie przygotowani

#18 ~pan prezes rządzi~

~pan prezes rządzi~
  • Goście

Napisano 10 październik 2010 - 21:30

ja ide na rozmowe w poniedziałem.. obiecują cieplutki, ciekawy etacik.. ciekaw jestem :)

a gdzie obiecuja etat beznadziejny i do pupy?

#19 ~pan prezes rzadzi~

~pan prezes rzadzi~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 18:15

prosze o komentarze, przemyslenia, dajcie mi pole do manewru pozdrawiam WASZ PREZES

#20 ~zawiedziony~

~zawiedziony~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 13:12

Byłem w urzędzie i w cale się nie zdziwiłem znów oferta z merkurego na magazyn. Omijajcie ten zakład pracy. Potrzebują osób niepełnosprawnych tylko dlatego, że muszą zatrudnić chyba 6 osób niepełnosprytnych na cała firme i zapewne kase na tym maja dobrą lub ulgi, a niech zapłacą kare może zaczną szanować ludzi i zmienią tego ..... kierownika. Pozdrawiam ponownie magazynierów z merkurego i życze Wam obyście proszku do prania nie dostali na święta alleluja :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych