Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

195 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Sławek Dzban~

~Sławek Dzban~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 14:57

Te Forum powinni rozwiązać i założyć coś innego. Bo dzisiaj to już spalili się na maksa. Wstyd panowie wstyd. Głosowałem na tego Nazaruka bo ulotki pod cerkwią dostałem. Teraz żałuję. Normalnie DZBAN.

#42 ~otto~

~otto~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 15:03

Ja nie wiem co tam robi lans-prezydent od jabłek w koszu.

najlepiej wypad.Może przez okno?

Jakiś konkret byś podał, skoczyć przez okno to nie w kij dmuchał?

#43 ~otto~

~otto~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 15:07

Te Forum powinni rozwiązać i założyć coś innego. Bo dzisiaj to już spalili się na maksa. Wstyd panowie wstyd. Głosowałem na tego Nazaruka bo ulotki pod cerkwią dostałem. Teraz żałuję. Normalnie DZBAN.

Dlaczego obwiniasz wszystkich za swój wybór?

#44 ~Sławek Dzban~

~Sławek Dzban~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 15:13

Nie obwiniam wszystkich ale jeśli te Forum ma tak działać to ja jestem przeciwny. Dajcie pole młodym oderwijcie się od koryta. Wszędzie Nazaruk nie myślałem że to tak niemyślący człowiek. I jeszcze ten opis Ferment normalnie hit

#45 ~Sławek Dzban~

~Sławek Dzban~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 15:14

Nie obwiniam wszystkich ale jeśli te Forum ma tak działać to ja jestem przeciwny. Dajcie pole młodym oderwijcie się od koryta. Wszędzie Nazaruk nie myślałem że to tak niemyślący człowiek. I jeszcze ten opis Ferment normalnie hit

#46 ~K-forum~

~K-forum~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 15:27

Dajcie "młodym" pochłeptać coś z koryta świnioryjnego.

Oni też tego chcą.

#47 ~białostoczanin~

~białostoczanin~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 15:59

Widzę, że nowy prezydent od rana bardzo pracowity... Pisze i pisze te komentarze pod artykułem, tylko sobie nicki zmienia...  :ph34r:

#48 ~U szeptuchy czeka klątwa~

~U szeptuchy czeka klątwa~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 16:29

Prędzej do koryta,się urządzić,już wasze baby czekają na pierwsze zakupy za cudze.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 18:02

Godzina 15 nadeszła, pracownicy urzędu naszego miłościwie panującego poszli do domu, to i komentarze się skończyły.

#50 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 21:34

Sławuś też chyba poszedł spać bo nic nie pisze. Chodź na jego miejscu już bym lepiej nic nie pisał bo się pogrążył.

#51 ~Do Andrzeja~

~Do Andrzeja~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 22:17

Sławuś też chyba poszedł spać bo nic nie pisze. Chodź na jego miejscu już bym lepiej nic nie pisał bo się pogrążył.

Ty, do kogo ty "chodź" piszesz? Chyba nie do mnie? Z tobą nigdzie chodzić nie będę, bo byki sadzisz.

#52 ~Smiale~

~Smiale~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 00:40

Kto ma ich w rodzinie lub firmie to ma przesrane a teraz i w urzędzie.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 01:34

Ferment to masz w swojej głowie autorze tematu zamiast mózgu

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 01:36

Kto ma ich w rodzinie lub firmie to ma przesrane a teraz i w urzędzie.

Częściej to oni mają zatrudnionych takich jak ty matole w swoich firmach. Złodzei i pijaków.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 07:56

Godzina 15 nadeszła, pracownicy urzędu naszego miłościwie panującego poszli do domu, to i komentarze się skończyły.

Ty nadal tkwisz na swoim stanowisku internetowego bajkopisarza

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 08:18

Minęła 7,8 czas start na ferment. Pierdzistołki i akalice już się szykują na święta? W gardłach stanie za ludzką krzywdę. 

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 10:08

Minęła 7,8 czas start na ferment. Pierdzistołki i akalice już się szykują na święta? W gardłach stanie za ludzką krzywdę.

zdejmij dekiel ze swojego łba żeby gazy z fermentacji ci jej nie rozerwały

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 21:21

Ferment gorzały na święta trwa.Tylko co potem?

#59 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 00:22

Wesołych Świąt

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 11:45

Nazarukiem sobie gęby nie wycieraj. Jakby nie ludzie jego pokroju, to młodsze pokolenie wstydziłoby się przyznawać do prawosławia. Wyskoczyło kilku pampersów i uzurpują sobie prawo do reprezentacji całego środowiska prawosławnego. A psik koty!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych