Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

195 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Rycerz~

~Rycerz~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 12:57

Nazaruk kończ Waść - wstydu oszczędź

#22 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 13:00

To jest właśnie problem tego środowiska, zamiast się cieszyć z sukcesu, będą teraz gnębic Musiuka

#23 ~Smiale~

~Smiale~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 13:02

Najpierw sobie zadajcie pytanie co mniejszość wogle robi w radzie.

#24 ~otto~

~otto~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 13:07

Najpierw sobie zadajcie pytanie co mniejszość wogle robi w radzie.

Nie mieszaj. To jest spór personalny a nie wyznaniowy. Nie mieszaj.

#25 ~Mikołaj~

~Mikołaj~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 13:10

Moim zdanie powinni wymienić ten zarząd z tego co mi tata opowiadał a działa przy cerkwi to oni w tym Forum zawsze się kłócili. Podobno młodzi mieli coś zmienić a widać się nie da.  

WYCHODZI NA TO, ŻE JEDNAK CHCĄ COŚ ZMIENIĆ, BO SIĘ WŁAŚNIE POSTAWILI DLA STAREGO ZARZĄDU

I CHWAŁA IM ZA TO!!!!! TRZYMAM ZA NICH KCIUKI

#26 ~Maras~

~Maras~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 13:15

Ja osobiście uwazam ,że Pan Mikołaj Mironowicz byłyby bardzo dobrym wiceprezydentem.

#27 ~otto~

~otto~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 13:18

Podnieść "podatek-haracz" na użytkowanie wieczyste aby nażreć się. 

Po zmianach w Polsce trzeba będzie sięgnąć po majątek takich "radnych".

Niech, każdy swojego majątku pilnuje i będzie spokój.

#28 ~otto~

~otto~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 13:25

A mnie ci przedstawiciele ,,mniejszości" ani ziębią, ani grzeją. Jestem prawosławny i głosowałem na  swojego kandydata z PIS. I tyle w tym temacie.

Twój wybór, nikt Ci nie zabrania. Nikogo nie obrażasz.

#29 ~otto~

~otto~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 13:38

Już wiemy na co tak drastycznie opłaty wieczyste podnieśli.

To trzeba było na samym początku kupić a nie liczyć na " drapane". Mam takich znajomych co nigdy nie myśleli, że taki myk może nie wypalić i zaoszczędzą. Niestety trzeba płacić i nic w tym dziwnego. Młodzi ludzie biorą kredyty...a starzy jak zwykle na przeczekanie.

#30 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 13:43

przeciez Nikitorowicz jest prawosławny, nie wystarczyło ?

#31 ~DM~

~DM~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 13:44

Z artykułu jasno wynika, że żadnego fermentu w środowisku prawosławnym nie ma, poza tym, który próbuje kreować Poranny,,,

#32 ~bola~

~bola~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 13:54

przeciez Nikitorowicz jest prawosławny, nie wystarczyło ?

" Mam czterech Zastępców i kilkunastu Dyrektorow, nie wiem co Oni robia " powiedział Prezydent duzego miasta.

#33 ~otto~

~otto~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 13:58

Z artykułu jasno wynika, że żadnego fermentu w środowisku prawosławnym nie ma, poza tym, który próbuje kreować Poranny,,,

głos rozsądku

#34 ~otto~

~otto~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 14:06

" Mam czterech Zastępców i kilkunastu Dyrektorow, nie wiem co Oni robia " powiedział Prezydent duzego miasta.

Wyobraź siebie w takiej sytuacji, masz 4 zastępców i szybko musisz odpowiedzieć na pytanie, co oni robią?

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 14:10

Ja nie wiem co tam robi lans-prezydent od jabłek w koszu.

najlepiej wypad.Może przez okno?

#36 Kosmitka #1

Kosmitka #1

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 259 postów

Napisano 02 styczeń 2019 - 14:19

- To nic osobistego. Nic nie mam do Adama Musiuka. Uważam jednak, że powołanie go na wiceprezydenta było błędną decyzją. Przede wszystkim ze względu na stratę przez FMP jednego mandatu w radzie miasta – mówi radny wojewódzki FMP Sławomir Nazaruk. 

Zdaniem Kosmitów, radny wojewódzki FMP Sławomir Nazaruk ma rację.
FMP mogło mieć 6 osób we władzach miasta, a tak ma 5.

Jak rozegrali, tak mają.

A tak w ogóle, to zdaniem Kosmitów, ustawa powinna być zmieniona.
Powinien być albo tylko jeden zastępca albo po jednym z każdego komitetu wyborczego, z którego kandydaci weszli do rady miasta.
Obecny system nic nie daje z punktu widzenia wyborców, a tylko generuje niepotrzebne koszty.

#37 ~karolinka~

~karolinka~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 14:19

no czego oni chcą od tego musiuka skoro pracuje na uczelni i ma doktorat to chyba nie za ladne oczy
nazaruk kolejarz nooo taki wykształcony fachowiec że szok i kogo obchodzi co on napisał na fb czy co on myśli może kolegów z pracy

#38 ~Rusałka~

~Rusałka~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 14:25

A mnie tam pasuje przystojny dobrze ubrany fajny facet jak na to forum, pewnie reszta ma kompleksy i temu taki ferment, porównać do tego Sławomira czy tego drugiego to wcale się nie dziwię :)

#39 ~Donek~

~Donek~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 14:29

Jaki ferment? panowie się poklocili tylko kiedyś daliby sobie po gębie i tyle, a że radny Nazaruk potrzebuje rozgłosu to do gazety poleciał, żeby pisali Jak te czasy sie zmienily

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 14:48

no czego oni chcą od tego musiuka skoro pracuje na uczelni i ma doktorat to chyba nie za ladne oczy
nazaruk kolejarz nooo taki wykształcony fachowiec że szok i kogo obchodzi co on napisał na fb czy co on myśli może kolegów z pracy

Doktorat to ma i adrian - nie mieszaj intelektu z wykształceniem. Adaś to celebryta, ale i leń - chętnie przypisuje sobie efekty pracy którą wykonali inni. Sułek zaś to: czyny, nie słowa - przeciwieństwo miernego architektorzyny od siedmiu boleści.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych