Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Farbowanie włosów

włosy farba chemia odrosty oszczędność piękno uroda pomoc farbowanie kobiety

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 00:11

Witam serdecznie. Kupiłam farbę z zamiarem pofarbowania tylko odrostów, a że mam je co ok.2tyg to stwierdziłam, że jak będę miała odrosty, to znów je pofarbuje tą samą farbą. Stało się z nią coś dziwnego-utleniła się. Czy mogę ją użyć bez ryzyka jakiejś katastrofy? Lub czy reakcję utleniania mogę jakoś odwrócić?

#2 Ritz

Ritz

VIP

• Użytkownicy
  • 742 postów

Napisano 26 luty 2015 - 01:27

Mozesz farbe dotlenic wychodzac z nia na dlugi spacer.

#3 asia548

asia548

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 10 marzec 2015 - 11:49

Heh, dość ciekawa propozycja :D.

#4 barbara3

barbara3

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 31 marzec 2015 - 11:26

Mozesz farbe dotlenic wychodzac z nia na dlugi spacer.

bezcenna rada  :D

#5 ~HP~

~HP~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 21:59

POLECAM fryzjerkę  bierze niedrogo  ul. Wierzbowa 25 Edytka

#6 calibri

calibri

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 20 kwiecień 2015 - 11:54

Ale Ty rozrobiłaś mieszankę i zostawiłaś na później? Dobrze rozumiem? Wtedy oczywiście że się utleni - trzeba ją zużyc od razu, to co zostanie wyrzucić. Kup nową farbę.

#7 amandaKK

amandaKK

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 3 postów

Napisano 30 kwiecień 2015 - 10:56

Jeżeli zostawiłaś pół farby w opakowaniu i ona po prostu zmieniła kolor, czyli się utleniła, to możesz spróbować pomalować. Ja tak robię i nic mi się nie dzieje. No najwyżej kolor ci nie wyjdzie, ale żeby coś złego, to mi się nie zdarzyło.

#8 dagmara21

dagmara21

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 03 luty 2016 - 16:05

Ja bym nie próbowała. Skoro może nie chwycić to po co próbować i niszczyć włosy.. :) Chyba że była to farba z tego droższego przedziału cenowego :)

#9 ~amerina~

~amerina~
  • Goście

Napisano 27 luty 2016 - 10:46

Nie liczy się tylko to jaką farbę do włosów kupisz ale przede wszystkim to jak będziesz te włosy pielęgnowała. O włosy farbowane trzeba dbać o wiele bardziej niż o włosy niefarbowane. Tak aby się nie niszczyły oraz farba nie schodziła. Ja staram się stosować naturalne szampony oraz odżywki do włosów farbowanych. Raz na jakiś czas ( 1-2 razy w tygodniu) nakładam na nie maskę specjalnie do włosów farbowanych. Jesli nie chcesz wydawać na nią dużych pieniędzy to świetna jest maska Perfect Me w Biedronce ( daję fotę poniżej). Nie zawiera w składzie parabenów oraz innych podejrzanych substancji a odżywia kolor.

#10 motyka

motyka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 13:37

Farbę powinno się wykorzystać odrazu :/ Potem to lepiej nie używać. Może lepiej do fryzjera się wybrać?

#11 debi88

debi88

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 08 kwiecień 2016 - 11:37

Nie ryzykowałabym w farbowanie otwartą farbą :D

lepiej kupić nową farbę albo faktycznie iść do fryzjera :D

#12 ~bronka~

~bronka~
  • Goście

Napisano 11 maj 2016 - 10:05

Moja mama całe życie farbuje sama włosy w domu. Ma krótkie i nie zużywa naraz całego opakowania. Po 3 tygodniach znowu farbuje i zużywa drugą połowę farby i zawsze wychodzi jej kolor taki sam, a z włosami nic się nie dzieje. 

Niemniej jednak osobiście nie doradzam, ani nie odradzam. Ty sama musisz zadecydować :P Jak często farbujesz włosy łykaj sobie olej z wiesiołka w kapsułkach (np. Gal), który zapobiega wypadaniu włosów i fajnie je odżywia. 

#13 Ricecakes

Ricecakes

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 19 lipiec 2016 - 12:31

powinien być na opakowaniu symbol otwartego słoiczka i w miesiącach podane ile może stać otwarty, ale raczej do 12 miesięcy z tym że przyjeło się że najlepiej zużyć w  ciągu 2, 3 miesiecy.

#14 hit55

hit55

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 10 listopad 2016 - 11:53

Ja farbuje już 7 lat w domu ;) to trochę uciążliwe bo średnio po tygodniu zaczynają pojawiać się odrosty :/ 

#15 ~oliwiak~

~oliwiak~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 21:39

A próbowaliście może takiej koloryzacji colorfulhair ? Różowy pastelowy bardzo by mi się podobał. Tylko ciekawe jak w rzeczywistości to wychodzi, robiła może już któraś ?

#16 Szwagierka

Szwagierka

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 22 listopad 2017 - 01:03

wszędzie na ulotkach piszą że takiej farby już nie powinno się używać. Farba jest na raz, jak coś zostanie to do wyrzucenia. Po co ryzykować dla paru groszy oszczędności

#17 ~kinga 345~

~kinga 345~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 09:13

Ja bym nie próbowała. Skoro może nie chwycić to po co próbować i niszczyć włosy.. :) Chyba że była to farba z tego droższego przedziału cenowego :)

Ja również bym się nie odważyła. Zwykle chodziłam do fryzjera żeby mnie pomalował. Ale to jednak są koszty nawet duże żeby tak czesto chodzić. Odwazyłam się i pofarbowałam włosy sama farbą którą polecam. Sprawdza się u mnie idealnie Color & Soin . Jestem blondynką i trochę się bałam na poczatku. Teraz już też farbuję włosy w domu...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: włosy, farba, chemia, odrosty, oszczędność, piękno, uroda, pomoc, farbowanie, kobiety

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych