Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

36 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Grubcio :)~

~Grubcio :)~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2010 - 15:54

He He dobry reportażyk ale to nie wszystko co się tam dzieje Kobieta która to pisała była tam raz i zapewne niczego takiego nie widziała .... Ale ok może być

#22 ~Trooskaaawkaa~

~Trooskaaawkaa~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2010 - 15:54

To co jest napisane, to jest kłamstwo !!!
Jestem co tydzień w Fantazji, alkohol wcale nie jest taki tani.
Sometimes są jakieś zniżki...
Bójki bywają, zresztą to normalka, nie tylko w tym Clubie...

#23 ~leca swiry na jaswily~

~leca swiry na jaswily~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2010 - 15:56

Ja również nie widziałam żeby ktoś się rozebrał w klatce....Wejdźcie se na klubową albo na ogródek a nie na disco polo...nie każdy lubi tego typu muzykę ja np. nie i się bawie na ogródku lub na klubowej... A to że ktos woli se nałożyc trampki i spodenki to nie świadczy,że jest wieśniakiem i jak dziewczyna sie pomaluje to też nie znaczy ze jest gimnazjalistką i w dodatku napaloną...Ludzie trochę szacunku do drugiej osoby...Sa tam dziewczyny normalnie ubrane i pomalowane czy to znaczy ze jadą tam się puscic? Opanujcie się!!

#24 ~leca swiry na jaswily~

~leca swiry na jaswily~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2010 - 16:02

Haaa Jadą świry na Jaświły...to nie na waszą głowę...Ja osobiście wole chłopaka luźnie ubranego a nie odstawionego jakby do kościoła szedł;p

#25 ~koko~

~koko~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2010 - 17:55

JAŚki !!!! The best ;)

#26 ~bogomaz~

~bogomaz~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2010 - 19:07

Dla mnie jest tam ZAJEBI

#27 ~bogomaz~

~bogomaz~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2010 - 19:08

Dla mnie jest tam Zajebiscie:) Klimat na sali clubowej już w ogóle . Większosc to co napisał ten pismak jest nieprawda ale taka jego praca:) PKP Jaświły

#28 ~firma monki na 101 %~

~firma monki na 101 %~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 17:02

jaaaaaaaaaazda monki monki patologia gwizdzem klaszczem pkp pozdro wariaty leciem na klubowej ;]

#29 ~Myszka~

~Myszka~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2010 - 16:09

Uważam,że ten artykuł jest trochę źle napisany. Fantazja przedstawiona jest tak jakby było tam tylko disco polo i bawiły tam sie same gówniary i wieśniaki. Przecież jest tam jeszcze sala z muzyką techno, latem jest jeszcz ogródek gdzie można sie pobawić przy różnej muzyce(pop itp.) w barze nie sprzedają alkoholu osobom nieletnim. Można się tam naprawdę dobrze bawić. O gustach sie nie dyskutuje ale moim zdaniem Fantazja jest naprawdę spoko.

#30 ~blaaa~

~blaaa~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2010 - 13:12

hehehe ja tez tam kiedys czesto jezdzilam, teraz troche rzadziej, ale nigdy nie widzialam takich rzeczy jakie sa opisane w artykule. Dziewczyny nie rozbiaraja sie w klatce, bojki sa ale to i nawet w bialymstoku sie zdarza. Polowa osob jezdzacych do fantazji jest z bialego i to oni robia z tego najwiekaszy syf, chamstwo i cwaniactwo. NIe wpuszczaja takich bialostockich dresow w miescie to przyjezdzaja do jaswil i tu robia zamieszki. Taka jest prawda. Tyle w temacie.
W fantazji jedynym minusem jest to ze wpuszczaja osoby ponizej 18 r.ż. i ze wejsciowka kosztuje 15zl.

#31 ~mmmmm~

~mmmmm~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2010 - 07:30

na jaswilach jest zajebiscie jezdze co tydzien i nigdy w zyciu nie widzialam czegos takiego jak rozbieranie sie tam..ja osobiscie nie lubie miec na sobie duzo makijazu.ale inne dziewczyny np lubia i niech sobie maja.nik nie musi na takie patrzec przeciez.pozory myla ;d

#32 ~Elektryczka~

~Elektryczka~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2010 - 21:39

No jak dla mnie ten komentarz to brak słów. Sama mam już trochę lat na karku , a jestem najmłodsza z całej ekipy którą tam jeździmy ale ja i znajomi z którymi tam się bawię również są pełnoletni. Małolatki może i są ale .... Jak dla nas to tylko ta jedna nie liczna wada a wcale nie jest ich aż tak dużo. I po pierwsze kto je na takie imprezy puszcza? Niech rodzice się zastanowią na co pozwalają swoim córkom. Jedyne czego w tym artykule nie omówiliście to sali techno. Na której na prawdę średnia wiekowa jest o wiele wyższa a po za tym na tej sali, jako na nielicznych na podlasiu można usłyszeć prawdziwe , nie komercyjne brzmienie tego gatunku :) Ale na tym trzeba się znać i trzeba tą muzykę po prostu lubić a z tego co się domyślam pani która pisała ten artykuł nie odróżniłaby techno od electro - tak więc Tabu stoi przed panią otworem :)

#33 ~szook~

~szook~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 20:21

Artykul masakryczny .. po 1 .. w sobote kiedy zekomo pani reporterka jechala autokarem do jaswil , tez tam bylam autokar jest tylko 1 wiec raczej bym ja widziala .. po 2 w autokaze nie ma mozliwosci wypicia alkoholu a napeweno nie jawnie ..kiedy kierowca lub ochrona to zauwazy grozi to wyproiszeniem z autokaru..po3 jezdze tam dobrych 5 lat .. rozbieranie sie w klatce zal!! nigdy tego nie widzialam .. szmule sa wszedzie w kazdym bialostockim klubie !! kazdym .. to ze ktos wejdzie tam ubrany jak chce .. to plus nie ma idiotycznej selekcji ... szacunek dla stylu bycia :) A i dlaczego pani "reporter" nie podeszla do normalnej dziewczyny ktorych tam pelno ?? Znam tam wielu ludzi z roznych okolicznych miejscowosci i wiekszosc ludzi delektuje sie tam muzyka i klimatem na sali klubowej .. jaswily to nie tylko DP !! w zadnym bialostockim klubie nie ma takiej muzyki jak tam :) kiedys cenilam wasz dziennik .. teraz to dla mnie zwykly chlam .. :) jada swiry hehe

#34 ~Tajemnicza~

~Tajemnicza~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2010 - 09:05

Tak w tym klubie są już same dzieci bo 15- latków nie można nazwać pannami i kawalerami to dzieci, mówicie że tam łatwo panienki dają, sam szmateks zgadzam się, ale najwięcej jeździ do tego klubu SZMATEKSU Z BIAŁEGOSTOKU!!! A co do 15-letnich chłopaków z Białego to lepiej się nie wypowiadać- same mózgojeby!!! Co do klubów w Białymstoku wystarczy że wybierzesz się po 20, a już w popidówach brak miejsc, już nic nie mówcie o białostockich klubach!

#35 ~baśkai~

~baśkai~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2011 - 15:51

ja jeszcze nie byłam tam ... dzisiaj pojadę 1 raz ... w sumie to się boję że impreza nie wyjdzie że będzie jakaś bójka czy coś takiego ale mam nadzieje że będę sie dobrze bawić ... jeśli mi się nie spodoba nie pojadę tam więcej

#36 ~iwa~

~iwa~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2011 - 20:47

dis.line dient te worden

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 20:54

Kto ma chęć do zabawy i unie tańczyć,a pewno będzie to miejsce mile wspominał

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0