Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zdenek co łapie ślimaki~

~zdenek co łapie ślimaki~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2010 - 12:54

Jeździć na takie wsiowe potupaje, gdy tyle fajnych klubów w Białymstoku, to trzeba mieć nieźle przeorane.

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2010 - 13:32

O gustach sie nie dyskutuje, jednym tam sie podoba, innym nie, jak ktos woli klimaty klubow w bialymstoku, niech jezdzi tam, do fantazji zagladac nikt mu nie karze.

#3 ~pkp~

~pkp~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2010 - 14:53

Fantazja zajefajny klub !!!!!!!!!!!

#4 ~ona20~

~ona20~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2010 - 15:16

Na ta dyskoteke to tylko sie pobawić można wypaść jak ktos lubi te klimaty,ale gdy ktoś chce kogoś poznać to odradzam.Większość facetów zachowuje sie jak totalne prostaki a laski jak szmaty co o niczym innym niz sex ni mysla.No ja raczej słabo wspominam imprezy tam

#5 ~ehe~

~ehe~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2010 - 15:45

Nigdy nie byłem w takim miejscu. Ale już widzę, że nigdy tam moja stopa nie postanie :) Udowodniłeś mi jaki poziom tam panuje :) W sumie dobrze, że na Podlasiu są takie miejsca, gdzie zbiera się taka hołota jak ty. Przynajmniej w większych miastach na imprezach jest spokój :)

dobra uwaga ja też nie zamierzam sie juz tam wybierać a z czystej ciekawości i nakręcania przez znajomych w sumie chciałem jechać no ale zwatpiłem po tym w białymstoku dobrze sie mozna bawić tylko trzeba wiedzieć gdzie i jak...

#6 ~bolek~

~bolek~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2010 - 17:01

WNORY WIECHI WNORY WIECHI WNORY WIECHI NAJLEPSZY KLUB

#7 ~whiskey~

~whiskey~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2010 - 18:04

Jaświły, hahaha. Panienki po 15 lat i takie łatwe, że aż rzygać się chce. Zdecydowanie wolę kluby w Białymstoku.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2010 - 18:20

wieś się bawi:)

#9 Dyspozytor

Dyspozytor

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 28 sierpień 2010 - 18:41

Byłem tam raz i jakoś nie czuje potrzeby odwiedzania takich miejsc. Jest tam kilka osób które chcą sie pobawic ale zdecydowana większośc to osoby mające na celu napić się porzygać i komuś w mordę dac. Żal patrzeć na te wszystkie młode gimnazjalistki które mają na sobie tony tapety odsłonią troche ciała i uważają się za super "towary" o kolesiach w trampkach i spodenkach już nie wspomne...

#10 ~blee~

~blee~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2010 - 18:47

Fantazja - spęd wieśniaków, tyle w temacie.

#11 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2010 - 18:51

dajcie spokój Jaświły a ta fantazja to jedna wielka stodoła gdzie ludzie przychodzą z obornika. Wyrzucił obornik nawet sie nie umył założył krótkie spodenki i pszysedł na dyskoteke dacjie spokój w Białymsotku nie wejdziesz w krótkich spodenkach do żadnego klubu. Wiec Jaświły to lipa. Juz lepiej jest w Eufori.

#12 ~Syl~

~Syl~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2010 - 19:40

Myślę, że po opublikowaniu tego artykułu zadziałają odpowiednie służby i zrobią tam porządek z pijącymi i prostytuującymi się nieletnimi. A właściciel klubu będzie chyba musiał go zamknąć :angry: ;) .

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2010 - 21:16

chlewania i speluna dla małolatow. zbior szmulostwa i wszytskiego co najgorsze

#14 ~Edek~

~Edek~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2010 - 21:39

Jado JAdo Swiry jado

#15 ~lycker~

~lycker~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2010 - 23:29

Tam gdzie wieś śpiewa i tańczy. I dobrze że mają swoje miejsce.

#16 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2010 - 05:06

" W klubie trzeba wyglądać odważnie i seksownie ? mówi i zalotnie uśmiecha się do moich kolegów. ? Inaczej żaden facet nie zwróci na ciebie uwagi."- tylko wypatrywać tytułu: Tragedia (uaaaaaaa) w Jaświłach....bo w końcu ktoś "zadepcze" na śmierć chamsko wymalowaną gimnazjalistkę.....w ogóle to ciekawy jest fakt , że gimnazjalistki szczególnie i zawodówki tak fatalnie się malują...pewnie na dworcu w kiblu byle szybko i aby mama i tata nie widzieli...

#17 ~olus~

~olus~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2010 - 08:27

" W klubie trzeba wyglądać odważnie i seksownie ? mówi i zalotnie uśmiecha się do moich kolegów. ? Inaczej żaden facet nie zwróci na ciebie uwagi."- tylko wypatrywać tytułu: Tragedia (uaaaaaaa) w Jaświłach....bo w końcu ktoś "zadepcze" na śmierć chamsko wymalowaną gimnazjalistkę.....w ogóle to ciekawy jest fakt , że gimnazjalistki szczególnie i zawodówki tak fatalnie się malują...pewnie na dworcu w kiblu byle szybko i aby mama i tata nie widzieli...

Szkoda ze laska nie przychodzi do głowy że wyzywajaćym wygladem to przyciągnie tylko takiego co ja bedize chciał przelecieć a nie normalnego chłopaka

#18 ~EldoraoS~

~EldoraoS~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2010 - 09:15

ja to się osatnio ucieszyłem jak dowiedziałem się że jednak A1 MUSIC PARK jest otwarty i co weekend jest tam sporo ludzi, przynajmniej w centrum można się bezpiecznie pobawić bo całe dresiarstwo i menestwo tam sie zbiera za co dziękuje hehe

#19 MastaBlasta

MastaBlasta

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 postów

Napisano 29 sierpień 2010 - 13:32

dajcie spokój Jaświły a ta fantazja to jedna wielka stodoła gdzie ludzie przychodzą z obornika. Wyrzucił obornik nawet sie nie umył założył krótkie spodenki i pszysedł na dyskoteke dacjie spokój w Białymsotku nie wejdziesz w krótkich spodenkach do żadnego klubu. Wiec Jaświły to lipa. Juz lepiej jest w Eufori.

pewny jesteś że nigdzie;]??

#20 ~Laura~

~Laura~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2010 - 21:46

wiekszosc z Was nawet tam nie byla a sie wypowiada.. ja jestem tam dosyc czesto i ani razu nie bylo takiej sytuacji,ze ktos sie w klatce rozbieral ( tak jak pisze w artykule) według mnie ten artykuł to jedna wielka sciema. A piszac, ze tam chodza same wiesniaki smierdzace krowami (czy jak Wy tam okresliliscie) okazujecie Swoj brak kultury i szacunku. Rolnik to praca jak kazda inna.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych