Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Esperal znika z rynku. Pacjenci polują na lek w Internecie! :: zobacz komentowany artykuł

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~WWW.ZIELONI.REPUBLIKA.PL~

~WWW.ZIELONI.REPUBLIKA.PL~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2009 - 03:48

#2 ~zrozpaczona~

~zrozpaczona~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2009 - 11:12

Dlaczego po raz kolejny rząd utrudnia życie.Esperal uraytował wiele rodzin.Terapia wcale nie jest taka dobra wiele ludzi kończy ją i dalej pije napoczątku w sposób kontrolowany póżniej już bez kontroli.Byli alkoholicy pija wtedy dwa razy więcej.Psychologowie mówią że terapia pomaga ,pomaga ale im utrzymać pracę, alkoholikowi pomaga to mniej.Dzięki esperalowi mój mąż wrócił do życia.Wycofując esperal wydali wyrok na takie rodziny jak moja.Może psychologowie i rząd wezmą do swoich domów alkoholików i zobaczą jakie jest z nim życie.Dla mni eświat się zaczął walić.Mam nadzieję że jakieś przychodnie prywatne będą robić wszywkę dzięki której wiele rodzin zyska mężów,żon,ojców,matek,synó icórek.A Ci którzy są odpowiedzialni za wycofanie esperalu niech pomyślą nad tym inaczej wiele ludzi będą mieć na sumieniu.

#3 ~zrozpaczona~

~zrozpaczona~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2009 - 11:13

CYTAT(zrozpaczona @ 4.03.2009, 11:12) <{POST_SNAPBACK}>
Dlaczego po raz kolejny rząd utrudnia życie.Esperal uraytował wiele rodzin.Terapia wcale nie jest taka dobra wiele ludzi kończy ją i dalej pije napoczątku w sposób kontrolowany póżniej już bez kontroli.Byli alkoholicy pija wtedy dwa razy więcej.Psychologowie mówią że terapia pomaga ,pomaga ale im utrzymać pracę, alkoholikowi pomaga to mniej.Dzięki esperalowi mój mąż wrócił do życia.Wycofując esperal wydali wyrok na takie rodziny jak moja.Może psychologowie i rząd wezmą do swoich domów alkoholików i zobaczą jakie jest z nim życie.Dla mni eświat się zaczął walić.Mam nadzieję że jakieś przychodnie prywatne będą robić wszywkę dzięki której wiele rodzin zyska mężów,żon,ojców,matek,synó icórek.A Ci którzy są odpowiedzialni za wycofanie esperalu niech pomyślą nad tym inaczej wiele ludzi będą mieć na sumieniu.

Chodzi o terapię u psychologa.Mój mąż chodził i nic dopiero esperal mu pomógł.

#4 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 16:12

jak można kupić lek "esperal"

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2015 - 09:26

Uzasadniają to ze esperanto nikogo nie wyleczy, to jak zabrać chorym na raka albo chorym HIV leki przedłużający życie, leki retrowirusowe, one też przecież nikogo nie wyleczy z HIV ale dzięki nim ludzie żyją!!!!!bezduszni ludzie

#6 ~misiek~

~misiek~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 16:16

Bez opieki specjalisty można zrobić sobie niezłą krzywdę. Ja zaufałem lekarzom z Gabinetu Esperal i to była bardzo dobra decyzja. Uświadomili mnie co do działania leku i wiedziałem na co zwracać uwagę. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych