Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

eniro polska - opinie?

73 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tomcio~

~Tomcio~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 11:15

dostalem zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna do firmy eniro polska tutaj u nas w bialymstoku. zastanawiam sie jak moze wyglada praca w tej firmie. slyszalem sporo opinii, ale nie od samych pracownikow. moze ktos pracowal w tej firmie i moze powiedziec jakie sa zarobki na stanowisku konsultanta telesprzedazy? jaka jest atmosfera. szukam pracy od dwoch lat i szczerze chcialbym trafic do firmy, gdzie bede mogl zagrzac miejsce na dluzej. dlatego tak chce miec pewnosc ze podjalem dobra decyzje.

#2 ~Krzysztof M~

~Krzysztof M~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 11:47

To na 100% akwizycja. Po polsku akwizytor, to domokrążca.

#3 ~wia_de~

~wia_de~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 13:23

To na 100% akwizycja. Po polsku akwizytor, to domokrążca.

Pracuję w Eniro od roku. Ludzie są całkiem spoko, zresztą większość z nich to osoby na studiach (zaocznych), albo osóbki zaraz po studiach. W temacie zarobków to zależne są od ilości podpisywanych umów z klientami. Są osoby, które jako telesprzedawcy zarabiają po kilka tysięcy, ale znam też takie, które ledwo wyciągają dwa tysiące. To zależy od tego, czy po prostu masz smykałkę do sprzedawania reklam. Na twoim miejscu to po prostu najpierw przyszedłbym na rozmowy kwalifikacyjne, potem wziął udział w szkoleniu i dopiero się zastanawiał. Bo dla mnie firma jest spoko, ale to jest moja opinia.

#4 ~Krzysztof M~

~Krzysztof M~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 16:13

Pracuję w Eniro od roku. Ludzie są całkiem spoko, zresztą większość z nich to osoby na studiach (zaocznych), albo osóbki zaraz po studiach. W temacie zarobków to zależne są od ilości podpisywanych umów z klientami. Są osoby, które jako telesprzedawcy zarabiają po kilka tysięcy, ale znam też takie, które ledwo wyciągają dwa tysiące. To zależy od tego, czy po prostu masz smykałkę do sprzedawania reklam. Na twoim miejscu to po prostu najpierw przyszedłbym na rozmowy kwalifikacyjne, potem wziął udział w szkoleniu i dopiero się zastanawiał. Bo dla mnie firma jest spoko, ale to jest moja opinia.

Nie zrozumiałeś moich intencji. Wolę umrzeć z głodu, niż wciskać kit rodakom. JASNE? A każdego, kto do mnie startuje z tekstami typu "zapraszamy pana na bezpłatną..." szczuję butem.

Z kimś, kto popiera działalność, jaką opisałeś, nie chcę mieć nic wspólnego.

Debili szukajcie wśród młodszych ode mnie. Im jest znacznie łatwiej zrobić wodę z mózgu. W moim przypadku nie jest to możliwe.

#5 ~a.~

~a.~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 22:48

Nie zrozumiałeś moich intencji. Wolę umrzeć z głodu, niż wciskać kit rodakom. JASNE? A każdego, kto do mnie startuje z tekstami typu "zapraszamy pana na bezpłatną..." szczuję butem.

Z kimś, kto popiera działalność, jaką opisałeś, nie chcę mieć nic wspólnego.

Debili szukajcie wśród młodszych ode mnie. Im jest znacznie łatwiej zrobić wodę z mózgu. W moim przypadku nie jest to możliwe.

Masz 100% racji. A od siebie dodam jeszcze że takie "robienie wody z mózgu" może mieć gorsze konsekwencje. Znam takiego co non stop kupował wszystko co mu nawciskali... Jakie były konsekwencje? Możecie się domyślać... Kupowanie również prowadzi do nałogu i powiedziałabym nawet że jest na równi z hazardem. Ale cóż... Niektóre firmy nie mają skrupułów. Lepiej niech facet się zrójnuje ale towar zbyć trzeba !!

#6 ~wia_de~

~wia_de~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 11:50

Nie uważam, że to co robię można nazywać "wciskaniem kitu". Po prostu wykonuje swoją pracę. Poza tym oferuję produkty, z których korzystają przedsiębiorcy, które na rynku są interesujące i skuteczne.

Po to jest reklama bezpłatna, żeby można było zobaczyć jakie korzyści dla danej firmy reklama przynosi i ewentualnie skorzystać z innych produktów i przygotować inną ofertę.

A to, że akurat Tobie one nie przynoszą żadnych korzyści to Twoja opinia i masz do niej prawo.

A pisząc o pracujących w Eniro obrażasz mnie i moich kolegów nie wiedząc jak wygląda praca w Eniro. A mogę Cię zapewnić, że zupełnie inaczej niż sądzisz.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2012 - 23:02

Tomcio, wpisz w wyszukiwarkę " opinie o eniro " - jest co poczytać!

#8 ~flisso~

~flisso~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2012 - 12:43

Tomcio, wpisz w wyszukiwarkę " opinie o eniro " - jest co poczytać!

wolę jednak zdecydowanie opierać się na opiniach ludzi, których znam osobiście i którzy mieli do czynienia z tą firmą właśnie poprzez kupowanie reklamy w panoramie firm (albo pracę). w większości przypadków są to osoby zadowolone z obsługi. wysyłałem do nichcv jakieś dwa tygodnie temu i dostałem zaproszenie na rozmowę. idę pozytywnie nastawiony.

#9 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2012 - 10:34

Eniro to nic innego jak banda oszustów.
Skorzystałem u nich z reklamy bo obiecywali mi znaczne efekty -
w praktyce odzew był bardzo znikomy.
Niedość tego po jakimś czasie dzwoni do mnie pracownik i mówi, że chce się spotkać ponieważ chce zwiększyć skuteczność mojej reklamy poprzez zwiększenie ilości słów kluczowych - jak najbardziej na to przystałem a faktycznie wypisał mi nową umowę i mówi, że wraz z podpisaniem nowej poprzednia ulegnie anulacji - okazało się to blefem bo faktycznie wcisnął mi nową reklamę
Obecnie mam dwie reklamy w Eniro i prawie żadnego odzewu.
Teraz logiczne jest dla mni, że Ich przedstawiciele muszą wciskać klientom kit bo ktoś kto brał tą reklamę ponownie z niej nie skorzysta.
Każdemu kto się z nimi zetknie sugeruję dać sobie spokój.

#10 ~breffos~

~breffos~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2012 - 17:53

Eniro to nic innego jak banda oszustów.
Skorzystałem u nich z reklamy bo obiecywali mi znaczne efekty -
w praktyce odzew był bardzo znikomy.
Niedość tego po jakimś czasie dzwoni do mnie pracownik i mówi, że chce się spotkać ponieważ chce zwiększyć skuteczność mojej reklamy poprzez zwiększenie ilości słów kluczowych - jak najbardziej na to przystałem a faktycznie wypisał mi nową umowę i mówi, że wraz z podpisaniem nowej poprzednia ulegnie anulacji - okazało się to blefem bo faktycznie wcisnął mi nową reklamę
Obecnie mam dwie reklamy w Eniro i prawie żadnego odzewu.
Teraz logiczne jest dla mni, że Ich przedstawiciele muszą wciskać klientom kit bo ktoś kto brał tą reklamę ponownie z niej nie skorzysta.
Każdemu kto się z nimi zetknie sugeruję dać sobie spokój.

jezeli miales jakies watpliwosci, albo twoim zdaniem reklama nie dziala, to po to eniro ma rozbudowana obsluge klienta, zeby ci pomoc i wyjasnic niejasnosci, ja mialem w pewnym okresie malo przejsc na wizytowke, dobrali mi inaczej slowa kluczowe, dodatkowo zwiekszylem wielkosc reklamy i teraz statystyki sa naprawde imponujace... tylko trzeba troche nad pomyslec i zaplanowac wspolnie z konsultantem, akurat ten z ktorym ja gadalem wyjasnil wszystko rzeczowo

#11 ~były klient eniro~

~były klient eniro~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2012 - 13:09

jezeli miales jakies watpliwosci, albo twoim zdaniem reklama nie dziala, to po to eniro ma rozbudowana obsluge klienta, zeby ci pomoc i wyjasnic niejasnosci, ja mialem w pewnym okresie malo przejsc na wizytowke, dobrali mi inaczej slowa kluczowe, dodatkowo zwiekszylem wielkosc reklamy i teraz statystyki sa naprawde imponujace... tylko trzeba troche nad pomyslec i zaplanowac wspolnie z konsultantem, akurat ten z ktorym ja gadalem wyjasnil wszystko rzeczowo

~brefos~ niesamowity z Ciebie szczęściarz!!!!! Sprawdzileś czy "ten z którym gadałeś i wyjaśnił ci rzeczowo" mówił prawdę? Ja jak róbowałem wyjaśnić, jdyne co usłyszałem to: "przecież pan wiedział co podpisuje" i dopiero prawnicy wyjaśnili mi jak postępować z tymi co "rzeczowo wyjaśniają".

~brefos~ zanim zaczniesz myśleć i planować wspólnie z konsultantem eniro to najpierw wpisz w dowolną wyszukiwarkę hasło: "opinie o eniro" z uwagą poczytaj a dopiero wtedy zacznij myśleć i wypowiadać się na forum!

#12 ~diazzz~

~diazzz~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 10:47

moja reklama wisi u nich od trzech latach. poszerzylem pakiet i klienci faktycznie zaczeli dzwonic, odwiedzac sklep (prowadze sklep z artykulami elektrycznymi), zamawiac uslugi (prowadze tez remonty instalacji)... jednym slowem reklama trafiona.

kazdy ma swoje zdanie na temat panoramy firm. moje jest bardzo pozytywne, moze dlatego, ze obslugiwali mnie ludzie z glowa, albo dlatego ze akurat tego rodzaju uslugi sa poszukiwane i ludzie wyszkuja ich w necie

#13 ~piptus~

~piptus~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 20:32

moja reklama wisi u nich od trzech latach. poszerzylem pakiet i klienci faktycznie zaczeli dzwonic, odwiedzac sklep (prowadze sklep z artykulami elektrycznymi), zamawiac uslugi (prowadze tez remonty instalacji)... jednym slowem reklama trafiona.

kazdy ma swoje zdanie na temat panoramy firm. moje jest bardzo pozytywne, moze dlatego, ze obslugiwali mnie ludzie z glowa, albo dlatego ze akurat tego rodzaju uslugi sa poszukiwane i ludzie wyszkuja ich w necie

szmery bajery pompki rowery idz gosciu i nie kituj jesteś POciotkiem właściciela firmy i walisz mu reklame ale my ci nie wieżymy

#14 ~Kr.~

~Kr.~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 20:00

Skuteczność reklamy jest uzależniona od dobrania odpowiedniej branży, słów kluczowych i wielu innych czynników. Panorama firm, z uwagi choćby na pozycję w rankingu internetowym, może umieścić skuteczną reklamę - kwestia odpowiednich uzgodnień z konsultantem. Jesli ktoś ma problem z porozumieniem się z konsultantem to wystarczy zadzwonić do oddziału, który obsługuje (czy głównego) i poprosic o innego konsultanta. Powodzenia!

#15 ~fzeos~

~fzeos~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2012 - 15:16

Skuteczność reklamy jest uzależniona od dobrania odpowiedniej branży, słów kluczowych i wielu innych czynników. Panorama firm, z uwagi choćby na pozycję w rankingu internetowym, może umieścić skuteczną reklamę - kwestia odpowiednich uzgodnień z konsultantem. Jesli ktoś ma problem z porozumieniem się z konsultantem to wystarczy zadzwonić do oddziału, który obsługuje (czy głównego) i poprosic o innego konsultanta. Powodzenia!

normalna praktyka jak sie cos nie trybi tak jak powinno to temu komu najbardziej zalezy czyli przedsiebiorcy powinno zalezec zeby skontaktowac sie z kim trzeba i sprawe przegadac ludzie ktorzy pracuja w takich firmach jak eniro maja szersza niz przecietny czlowiek wiedze o reklamie w sieci wiec wiedza jakich slow uzywac i jak ta reklame ustawic zeby przejscia i wejscie byly na tyle duze zeby reklama sie zwrocila tylko trzeba zaufac i wykrecic numer telefonu...

#16 ~Sosia~

~Sosia~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2012 - 10:07

To jest dyskusja o etyczności reklamy. Można oczywiście sprawę zaklajstrować technokratycznym bełkotem na poziomie niedzielnej szkółki marketingu i zarządzania.

Przestawiam cyctat z niezyjącego już komika. To Bill Hicks, facet urodził się w latach 60-tych a zmarl na raka jak miał 34 lata. Więc od dawna już go nie ma. Ale chyba ciągle ma rację:
  • Przy okazji, jeśli ktoś z was tutaj jest z branży reklamowej lub z marketingu... zabijcie się! To tylko taka moja myśl, po prostu staram się zasiać nasiona... Może pewnego dnia wykiełkują – nie wiem. Spróbuj. Zrób co możesz. Zabij się. Nie, naprawdę, jeżeli jesteś [z marketingu] to się zabij. Nie, serio... Nie ma racjonalnego wytłumaczenia dla tego co wyprawiacie. Jesteście małymi pomocnikami szatana. Zabijcie się. Serio. Rujnujecie wszystko co dobre. Serio. To nie żart. Pewnie myślicie „Za tym kryje się jakiś dow.”. Nie. Nie idzie za tym żaden dow.. Jesteście szatańskimi pomiotami wypełniającymi świat żółcią i śmieciami. Jesteście poje***i. I jebiecie nas. Zabijcie się! To jedyny sposób na ocalenie waszych pieprzonych dusz. Zabijcie się.

#17 ~he_me_ra~

~he_me_ra~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2012 - 18:45

To jest dyskusja o etyczności reklamy. Można oczywiście sprawę zaklajstrować technokratycznym bełkotem na poziomie niedzielnej szkółki marketingu i zarządzania.

co do etyki w sprzedazy to powiem ci tak, ze w eniro wprowadzone sa normy ze skandynawii, gdzie akurat takie kwestie jak etyka zawodowa stoja bardzo mocno. zreszta w ogole podejscie do pracownika i kulutra pracy to kalka z tego co jest w szwedzkiej centrali. to sprawia, ze praca jest na zupelnie innym poziomie niz gdzie indziej.
a to, ze jak dla ciebie ktos pisze dobrze o swojej firmi to technokratyczny belkot, to twoj problem. tylko czesto jest tak, ze narzekac to kazdy potrafi, ale pozytywnie na cos spojrzec to juz przychodzi duzo trudniej

#18 ~Paweł Radom~

~Paweł Radom~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2012 - 14:26

a mi przebilo organiczne pozycjonowanie i dochodzi do cpc:P
a za cpc place 4 razy więcej:D
lepszy wsp nowych uzytkowników
wieksza glebokosc
19% odrzucen tylko:D w porównaniu do 38 z CPC i 29 z organicznych
w porównaniu do ub lat rewelka:)
a historia moja była taka że kupiłem wcześniej reklamę która była żenadą
zlozylem im reklamacje bo trafilem na buraka i oszusta,dostałem 100% zwrotki bez jakichkolwiek problemów i panienka z biura obsługi skierowała do mnie "doktora"
powiedziałem gościowi na czym mi zależy powiedziałem że zapłacę jak mi to ruszy 2 tygodnie po (żeby zobaczyć czy nie kłamał) i że wezmę na próbę na 3 miesiące gość mi taka reklamkę zrobił że po tygodniu byłem w szoku i zapłaciłem wszystko :) co ciekawe przez pierwsze klika dni pytałem się skąd ludzie o mnei wiedza:) 60% z panoramy :)
jestem z Radomia i wykupiłem całą Polskę :) serio rewelacja wyświetlam sie wszedzie i na pierwszym miejscu po hasłach które zgłosiłem temu gościowi :)
a obsługiwał mnie koles nie z radomia ale z warszawy podobno najlepszy :)
reasumujac produkt dobry ale ludzie do pupy po prostu sie nei znaja i wyciagaja szmal, ja juz nie chce nikogo innego :)

#19 ~iska~

~iska~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2012 - 00:02

pracuje tam wiec moge smialo powiedzieć ze jesli jest sie dobrym to jest milo i ma sie kaske ajak sie opier........ale to sie g..... ma :) zal mi ludzi cytujacych słowa ... wyżej wpisane bo to widac jakies ograniczone stworzenie wzywa do zabijania.... gdyby nie reklama idebilu nie wiedzialbys nawet co to forum i nie znalazł bys go tak łatwo w google.... jedna jest wada dobrych produktów typu pozycjonowanie badz inne oferty reklamowe... jaki??? taki ze takie głąby mogą również się wypowiadac:) pozdrwiam pracowników eniro:)

#20 ~Panam~

~Panam~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2012 - 14:23

Dobrze powiedziane. Tez pracuje w eniro i wiem ze jak sie kto zaangazuje w prace to i spora sumke wyciagnie. Pracowalem w kilku innych firmach w sprzedarzy i dla porownania powiem, ze nie wszedzie jest tak kolorowo. Nieraz sie czlowiek naharowal, a kasa byla srednia i jeszcze krzyczeli ze sie normy nie wyrobilo. Tutaj tak nie ma i do tego atmosfera w pracy jest ok. Przydaloby sie mniej narzekania i wiecej checi do pracy, bo czasami widac, ze niektorym tego brakuje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych