Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Energo-jakość opału.

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~łapiak~

~łapiak~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 17:04

Zakładam taki temat bo jestem wk...ny na firmę Energo.W kwietniu tego roku kupiłem u nich orzech.To się kurde nie da palić,tyle w nim kamienia ,że połowę wybieram z kotła w postaci popiołu i własnie kamienia.Nie chodzi mi o straconą kasę ale o tą ilość popiołu i związanego z nim kurzu.

Proszę o opinię o tej firmie i ewentualnie jaki skład opału w okolicy polecacie.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 18:33

Energo popiołu dużo, ale węgiel kaloryczny. Nie polecam węgla z innej firmy tuż obok. W piecu skwierczy i hajcuje się, jakby palił się asfalt a nie węgiel. I do tego ten czarny gryzący dym. Przez taki syf mamy potem smog.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 19:54

A co tanio sprowadzają i muszą  się bogacić i ŁAPY  pylić czarnym pyłem co okoliczni mieszkańcy narzekają

#4 ~Kutek~

~Kutek~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2019 - 22:39

energo eko-groszek zostawia dużo popiołu i spiekliny pozostają, więcej tam nie kupujemy

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 05:54

Napisz jaki ekogroszek kupiłeś? Extra?

#6 ~łapiak~

~łapiak~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 08:16

Opał z Energo zawsze zostawiał dużo popiołu ale w tym roku doszedł jeszcze kamień.Będe szukał innego składu,przynajmniej przetestuję.

#7 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 11:01

Opał z Energo zawsze zostawiał dużo popiołu ale w tym roku doszedł jeszcze kamień.Będe szukał innego składu,przynajmniej przetestuję.

Od 2 lat kupuję ekogroszek stabek choć wcześniej kupowałam z Energo Zamawiam przez intrnet. Dostawa darmowa pod drzwi. Za płatność przy odbiorze 20,-

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych