Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Ekologiczne oczyszczalnie ścieków

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tymon45

Tymon45

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 11:51

Czy ktoś z Was posiada może oczyszczalnię ścieków? Moja siostra rozważa właśnie budowę ekologicznej oczyszczalni, która podobno spisuje się znacznie lepiej od szamba. Z tego co wiem biologiczne oczyszczalnie ścieków na przestrzeni ostatnich lat stały się niezwykle popularne. Możemy wybierać pomiędzy różnymi modelami (najbardziej rozpowszechnione są oczyszczalnie biologiczno-roślinne oraz drenażowe). Myślę, że Kasia zdecyduje się na oczyszczalnię z tradycyjnym, solidnym złożem - wiele osób zarzeka się, że ten konkretny model można podobno zainstalować w zaledwie jeden dzień. 

#2 ~kola~

~kola~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 13:02

Tak godzinka czytania i samodzielnie wykona oszczędzając 10 tys na robociźnie. Koszty materiałów takie same. Drenażowa to nie oczyszczalnia !!!! to rozprowadzanie ścieków po ziemią !!!

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 21:12

Tak godzinka czytania i samodzielnie wykona oszczędzając 10 tys na robociźnie. Koszty materiałów takie same. Drenażowa to nie oczyszczalnia !!!! to rozprowadzanie ścieków po ziemią !!!

Nie tłumacz jemu bo i tak nic nie zrozumie, to zwykły spamer, reklama strony.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 21:23

Czy ktoś z Was posiada może oczyszczalnię ścieków? Moja siostra rozważa właśnie budowę ekologicznej oczyszczalni, która podobno spisuje się znacznie lepiej od szamba. Z tego co wiem ... na przestrzeni ostatnich lat stały się niezwykle popularne. Możemy wybierać pomiędzy różnymi modelami (najbardziej rozpowszechnione są oczyszczalnie biologiczno-roślinne oraz drenażowe). Myślę, że Kasia zdecyduje się na oczyszczalnię z tradycyjnym, solidnym złożem - wiele osób zarzeka się, że ten konkretny model można podobno zainstalować w zaledwie jeden dzień. 

Pozwól że ja też zareklamuje coś Twojej siostrze, jest to urządzenie firmy Home Biogas,  Bio Toilet. To taki nowy wynalazek z Izraela, odprowadzane ścieki z przerabiane przez bakterie na gaz i zasilają domową kuchenkę gazową, nie potrzeba do tego wody, zasilane jest z baterii słonecznych. 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 23:28

Pozwól że ja też zareklamuje coś Twojej siostrze, jest to urządzenie firmy Home Biogas,  Bio Toilet. To taki nowy wynalazek z Izraela, odprowadzane ścieki z przerabiane przez bakterie na gaz i zasilają domową kuchenkę gazową, nie potrzeba do tego wody, zasilane jest z baterii słonecznych. 

żydowskie guano spuszczam do klozetu razem z reklamującym.

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 19:50

żydowskie guano spuszczam do klozetu razem z reklamującym.

Możesz sobie spuszczać i dalej tkwić w średniowieczu i wierzyć że ziemia jest płaska.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych