Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ekogroszek dobry

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ENDos~

~ENDos~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2017 - 15:57

Ceny wegla poszybowaly w gore, wiadomo zima a ja chciałbym ze 2 tony dokupić. Priorytet to żeby dobry był lekko wilgotny, kaloryczny eko groch w umiarkowanej cenie. Poradzicie? Żeby jeszcze do mojej pipidowki dojechali kolo Suprasla.

#2 ~col.der~

~col.der~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 20:55

Wegiel sztygar – czolowka na rynku paliw stalych – maja ekogroszek w dwóch kalorycznościach i orzech. Osobiście polecam. Akurat maja promocje – 8 stowek za tone kalorycznego eko. Im wiecje kupisz tym większy rabat tak to działa.WIADOMO!

#3 Tuco

Tuco

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 12:21

Dobry ekogroszek jest jednym z najlepszych wyborów jeżeli chodzi o opał ;)

#4 ~45moniek~

~45moniek~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 15:56

Na pewno jest drożej niż latem. Ja na przykład kompletnie nie mam gdzie go przechować wiec ratuje się małymi a czestymi dostawami. Marne to bo relatywnie z każdym meisiacem place toche więcej. Coz taki zywot. Orzech sztygarowski godny polecenia.

#5 ~dejmnian~

~dejmnian~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2017 - 15:20

Ceny wegla poszybowaly w gore, wiadomo zima a ja chciałbym ze 2 tony dokupić. Priorytet to żeby dobry był lekko wilgotny, kaloryczny eko groch w umiarkowanej cenie. Poradzicie? Żeby jeszcze do mojej pipidowki dojechali kolo Suprasla.

Teraz jest juz tak ze wszędzie dowoza, w najdalsze rubieże naszej ojczyzny hehe to jest tylko kwestia zmieszczenia się w okreslonych dniach – zawsze przy zamowieniach w skepie internetowym jest data do keidy spakują i wysla –a potem 24 h dostawa firmy kurierskiej. Sztygar? Hmm nie znam? Cos więcej o nich?

#6 ~koza żeliwna~

~koza żeliwna~
  • Goście

Napisano 06 luty 2017 - 14:34

zeżre was smog... I wszystkie plagi i tlenki dwutlenki przez ten wyngiel :)

związki niklu,kobaltu i cyny,ołowiu i molibdenu,siarczki i chlorki,sole i kwasy,dwubuciany starych walonek,pięciotlenki butlanu,chlorki ze starego fotela,azbest z wiadra i konewki....

Zaraza !!!

Palcie gazem a nie paltami.

#7 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 08 luty 2017 - 14:09

ekogroszek nie jest eko ,jest to normalny węgiel ,palcie peletem

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 07:44

Jak ci napiszą że krawaty wiąże i usuwa ciąże ,to też łykniesz? Stado łyka guano 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych