Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ECO VITAL

2151 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 06:01

Jedna wielka ściema co do pracy i do tej firmy,praca polega na,aby jak najwięcej naciągnąć starszych osób na kupienie garów które po jakimś czasie i tak nie nadają się do gotowania,małym druczkiem jest napisane,że jeżeli wlejesz odrobinę oleju to może się zdeformować dno,starsze pokolenie musi bardzo uważać na takich przedstawicieli,bo po podpisaniu umowy to nie dość,że płacą raty to jeszcze jak będą chcieli zadzwonić i wypowiedzieć umowę to numer telefonu który zaczyna się na 700-set to zapłaci po kilka tyś. zł za rozmowę,pierwsza minuta to 1,60.
Przestrzegam wszystkich,którzy chcieliby zatrudnić się do tej firmy i tych którzy przychodzą na spotkanie aby nie nabrać się jak przysłowie mówi "nabieranie w butelkę".
Pozdrawiam

#42 ~Popey~

~Popey~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 07:20

Oni ciągle kogoś szukają. Na pracuj.pl są ciągle ogłoszenia. Czyżby żaden z kandydatów się nie podobał?
Ja byłam na rozmowie ale nie zadzwonili. Moi znajomi wysłali CV żadnego odezwu. Oni sami nie wiedzą czego chcą.

Oni sami nie wiedzą czego chcą? A czy zastanawiałaś się czy przypadkiem nie spełniałaś ich wymagań? Przecież nie będą brali na siłę pracownika, który im się nie przyda.

Jedna wielka ściema co do pracy i do tej firmy,praca polega na,aby jak najwięcej naciągnąć starszych osób na kupienie garów które po jakimś czasie i tak nie nadają się do gotowania,małym druczkiem jest napisane,że jeżeli wlejesz odrobinę oleju to może się zdeformować dno,starsze pokolenie musi bardzo uważać na takich przedstawicieli,bo po podpisaniu umowy to nie dość,że płacą raty to jeszcze jak będą chcieli zadzwonić i wypowiedzieć umowę to numer telefonu który zaczyna się na 700-set to zapłaci po kilka tyś. zł za rozmowę,pierwsza minuta to 1,60.
Przestrzegam wszystkich,którzy chcieliby zatrudnić się do tej firmy i tych którzy przychodzą na spotkanie aby nie nabrać się jak przysłowie mówi "nabieranie w butelkę".
Pozdrawiam

1. Firma nie zajmuje się naciąganiem, a sprzedażą.
2. W eco-vital nie pracują wyłącznie przedstawiciele handlowi, ale również pracownicy biurowi i obsługa telemarketingu. Roboty jest mnóstwo.

POZDRAWIAM :D

#43 ~Mateusz z Eco-Vital~

~Mateusz z Eco-Vital~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 08:30

Jeśli nie to miejsce, to inne. Chcesz być pracownikiem magazynowym, masz masę super uprawnień, to na pewno znajdziesz miejsce, które będzie Ci pasowało. Pisanie i narzekanie na forum nie zmieni Twojej sytuacji. Rusz się z miejsca i poroznoś CV osobiście, niby nic, a w wielu przypadkach pomaga i wpływa na dalszy proces rekrutacji. Za oknem jest tak słonecznie i ciepło. Możesz porozwozić swoje aplikacje np. na rowerze. Raz, że humor Ci się poprawi, a dwa, że nie zmarnujesz tak ładnego dnia.
Pewnie jesteś megapracowity i warto byłoby Cię zatrudnić, ale widocznie Eco-Vital nie zdecydowało się na zatrudnienie Ciebie. Nie możesz się denerwować. Eco-Vital to nie koniec świata. Ja np. zanim zacząłem pracować wysyłałem setki cv. Dosłownie! Wszystko w Twoich rękach.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
Mateusz Kolarczyk

#44 ~aniaaaa~

~aniaaaa~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 08:34

POPEY ma rację, piszą tu osoby, do których nie oddzwonili i złość własnie tu przelewają na forum. Może naprawdę nie spełniacie wymagań??!!! Ja uważam, że firma jest ok!!!Tylko zatudnienie na zlecenie jest nie za bardzo

#45 ~Mateusz z Eco-Vital~

~Mateusz z Eco-Vital~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 08:45

Nie tak dawno szukali magazyniera. Spełniam przedstawione wowczas wymagania aż nad program. Mam doświadczenie, kilka certyfikatów o których większość ludzi z branży nigdy nie słyszała. Do tej pory brak odzewu. To co, mam za wysokie kwalifikacje? Za niskie - źle, za wysokie - źle. To o co im co k.urwy chodzi?

Powtórzę jeszcze raz:
Jeśli nie to miejsce, to inne. Chcesz być pracownikiem magazynowym, masz masę super uprawnień, to na pewno znajdziesz miejsce, które będzie Ci pasowało. Pisanie i narzekanie na forum nie zmieni Twojej sytuacji. Rusz się z miejsca i poroznoś CV osobiście, niby nic, a w wielu przypadkach pomaga i wpływa na dalszy proces rekrutacji. Za oknem jest tak słonecznie i ciepło. Możesz porozwozić swoje aplikacje np. na rowerze. Raz, że humor Ci się poprawi, a dwa, że nie zmarnujesz tak ładnego dnia.
Pewnie jesteś megapracowity i warto byłoby Cię zatrudnić, ale widocznie Eco-Vital nie zdecydowało się na zatrudnienie Ciebie. Nie możesz się denerwować. Eco-Vital to nie koniec świata. Ja np. zanim zacząłem pracować wysyłałem setki cv. Dosłownie! Wszystko w Twoich rękach.
Mateusz Kolarczyk

#46 ~dfg~

~dfg~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 08:50

Caly czas szukają telemarketerów, bo nie każdy pisze się na wciskanie garków emerytom. Te same garki sa na Allegro po 500% taniej. Działalność ww. firmy to tzw. ściemnianie.
P.S.
Nie bierzcie pod uwagę odpowiedzi pisanych prze pracowników ww. firmy - są w 100% subiektywne i pisane pod dyktando.

#47 ~Mateusz z Eco-Vital~

~Mateusz z Eco-Vital~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 09:03

Caly czas szukają telemarketerów, bo nie każdy pisze się na wciskanie garków emerytom. Te same garki sa na Allegro po 500% taniej. Działalność ww. firmy to tzw. ściemnianie.
P.S.
Nie bierzcie pod uwagę odpowiedzi pisanych prze pracowników ww. firmy - są w 100% subiektywne i pisane pod dyktando.

Powtórzę jeszcze raz:
Jeśli nie to miejsce, to inne. Chcesz być pracownikiem magazynowym lub jakimkolwiek innym, masz masę super uprawnień, to na pewno znajdziesz miejsce, które będzie Ci pasowało. Pisanie i narzekanie na forum nie zmieni Twojej sytuacji. Rusz się z miejsca i poroznoś CV osobiście, niby nic, a w wielu przypadkach pomaga i wpływa na dalszy proces rekrutacji. Za oknem jest tak słonecznie i ciepło. Możesz porozwozić swoje aplikacje np. na rowerze. Raz, że humor Ci się poprawi, a dwa, że nie zmarnujesz tak ładnego dnia.
Mateusz Kolarczyk

PS. Opinie pisane przez pracowników, to chyba najcenniejsza ocena prawda? Ciężko, aby o firmie Eco-Vital pisał pan Andrzej z osiedlowego spożywczaka na Piątkowie. ;)

Hau. Hau. Hau!

#48 Moderator

Moderator

• Moderatorzy społeczni
  • 3163 postów

Napisano 08 maj 2013 - 09:12

Nie tak dawno szukali magazyniera. Spełniam przedstawione wowczas wymagania aż nad program. Mam doświadczenie, kilka certyfikatów o których większość ludzi z branży nigdy nie słyszała. Do tej pory brak odzewu. To co, mam za wysokie kwalifikacje? Za niskie - źle, za wysokie - źle. To o co im co ........ chodzi?

nie bluzgaj

#49 wiolonczelistka

wiolonczelistka

stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 08 maj 2013 - 10:23

dokładnie. troche kultury!
nie chcecie - nie pracujcie.
bez sensu jest takie wylewanie lez na forach. gdyby w tej firmie bylo tak zle to by nie istaniała...

#50 ~dfg~

~dfg~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 11:35

Powtórzę jeszcze raz:
Jeśli nie to miejsce, to inne. Chcesz być pracownikiem magazynowym lub jakimkolwiek innym, masz masę super uprawnień, to na pewno znajdziesz miejsce, które będzie Ci pasowało. Pisanie i narzekanie na forum nie zmieni Twojej sytuacji. Rusz się z miejsca i poroznoś CV osobiście, niby nic, a w wielu przypadkach pomaga i wpływa na dalszy proces rekrutacji. Za oknem jest tak słonecznie i ciepło. Możesz porozwozić swoje aplikacje np. na rowerze. Raz, że humor Ci się poprawi, a dwa, że nie zmarnujesz tak ładnego dnia.
Mateusz Kolarczyk

PS. Opinie pisane przez pracowników, to chyba najcenniejsza ocena prawda? Ciężko, aby o firmie Eco-Vital pisał pan Andrzej z osiedlowego spożywczaka na Piątkowie. ;)

Hau. Hau. Hau!

Szczekaj dalej piesku. Świadczy to tylko o braku twojej kultury... jakiś gówniarz pisze a wy się przejmujecie jego szczekaniem. Zresztą... chyba aktualnie są godziny pracy? To udzielanie sie na forum też piesek ma w obowiązkach?

#51 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 11:40

Moderatorku nie blokuj mnie, nie chcesz żebym się zdenerwował

#52 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 12:22

Moderatorku nie blokuj mnie, nie chcesz żebym się zdenerwował

Ty patrz żeby żyłka pierdząca ci nie pękła :lol:

#53 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 20:01

W Bialymstoku decyduja sie na najlepszych, Ci najlepsi zarabiaja kosmiczne pieniadze, ze slabymi w ogole nie rozmawiaja. Kasy na najlepszych nie oszczedzaja, pracy duzo ale pieniadze rewelacyjne i placone co do dnia.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 09:59

dobra praca dobra płaca,polecam

#55 ~Żaneta~

~Żaneta~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 15:34

Praca faktycznie nie najgorsza, ale nie obiecujcie złotych gór. Wypisujecie teksty, jakby ta praca był wakacjami na Teneryfie, wcale tak nie jest. Nikt tu nikogo nie robi w konia, ani nie zmusza do ciężkiej pracy. Ludzie są mili i uczciwi, ale i tego samego oczekują od nowych pracowników. Jesteś chamem to i chamem będą dla ciebie.

#56 ~udinnuat geoffrey~

~udinnuat geoffrey~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 20:20

lipa

#57 ~Drzewostan~

~Drzewostan~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 06:49

topola, modrzew, brzoza, dąb i kasztan

#58 ~HiFoo~

~HiFoo~
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 08:09

Moja kuzynka tam pracowała i sobie chwaliła. Teraz studiuje więc nie ma czasu, ale dawniej po maturze to była dla niej najlepsza praca. Uzbierała sobie nawet na tygodniowe wakacje nad morzem.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 10:05

Gdyby każdy zajął się swoją pracą, równie intensywnie jak pisaniem na forum, to kasy byłoby więcej. Poważnie. :D :D

#60 ~Jakub~

~Jakub~
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 13:11

Szukają teraz na przedstawiciela handlowego i na asystenta ds. organizacji eventów.
Może ktoś jeszcze się wypowie?

Nie warto. W pracy panuje czysty mobbing, ale nie przeczytacie o tym za wiele w necie ponieważ bardzo szybko wpisy tego typu znikają z forów, o czym czasami informują osoby, które te wpisy wcześniej umieściły.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych