Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 16:34

Państwo powinno promować palenie papierosów bo to przynosi dochody dla budżetu a poza tym legalna marihuana leczy raka.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 17:05

Co do jednej wypowiedzi się zgodzę, a chodzi o palarnie, nie po to człowiek przestawił się na coś zdrowszego żeby teraz siedzieć w tym dymie.

A i jeszcze z jedną wypowiedzią, dużo palących EP przesadza z dowolnością, takie święte krowy co to uważają że to nikomu nie przeszkadza.

Może nie jestem za tak bardzo rygorystycznymi przepisami, ale czasami mogli by zapytać czy mogą zapalić, jak z normalnym papierosem. Najbardziej wkurzają ci co palą w czasie zakupów np. w Biedronce.

#3 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2016 - 08:13

Na razie nie odczuwam żadnej zmiany. Foofy od dawna kupowałem na wysepce w galerii handlowej, publicznie nie wapowałem więc nie odczuwam tak mocno tych wszystkich zakazów ;)

#4 ~tomtom~

~tomtom~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2016 - 09:59

Na razie nie odczuwam żadnej zmiany. Foofy od dawna kupowałem na wysepce w galerii handlowej, publicznie nie wapowałem więc nie odczuwam tak mocno tych wszystkich zakazów ;)

Fajnie, że foofy są własnie tak łatwo dostępne. Przynajmniej nie trzeba latać po mieście w poszukiwaniu liquidów :)

#5 ~tomtom~

~tomtom~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2016 - 09:59

Fajnie, że foofy są własnie tak łatwo dostępne. Przynajmniej nie trzeba latać po mieście w poszukiwaniu liquidów :)

#6 ~lag~

~lag~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2016 - 10:16

Dokładnie, mnie cieszy, że nie muszę szukać one. Mam je w najbliższym stacjonarnym sklepie i na szczęście nie różnią się mocno ceną jaka była w internecie. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2016 - 19:30

Państwo powinno promować palenie papierosów bo to przynosi dochody dla budżetu a poza tym legalna marihuana leczy raka.

Zastanowileś się chociaż raz ile państwo wydaje na leczenie palaczy, ile osób umiera na raka płuc?

#8 Gaba

Gaba

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 01 październik 2016 - 11:52

A niech wydaje a przemysł papierosowy niech kwitnie. Wszystko się kręci jak powinno:D

#9 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 20:38

Po ostatniej wizycie na skateparku z dziećmi jestem za zakazem. To jak łatwo dostępne są dla młodzieży, dziesięciolatków nawet to poprostu skandal. Mój syn (10 lat) zwinął 140 zeta dla kolegi, też 10 lat, na to .. Pewnie razem inchalują.

#10 ~Szmi~

~Szmi~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 15:58

A kiedy doczekam się egzekwowania tych przepisów . Bo jak na razie na na większości przystanków bez zenady stoją palacze i wciągają nikotyne i to nie z e papierosów a tradycyjnych ....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych