Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

E-nauczanie.

69 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 11:08

Jakim sposobem poświęca więcej czasu? Wracam z pracy po 8 godzinach i jeszcze siedzę z dwójką dzieci, odwalamy zdalne nauczanie. Ile czasu zajmuje nauczycielowi ogarnąć taki sposób nauczania? Ja swojego czasu poświęcam mnóstwo.

Dla dobrego nauczyciela przygotowanie plus prowadzenie zajmuje cały dzień. Też ma swoje dzieci dla których nie ma już czasu. Dla olewusa wystarczy zadana praca domowa. Nie ma co sie jednak martwić. Niebawem lekcje dla dla szkoły średniej będą puszczane w TVP, więc i rodzice i nauczyciele odpoczną

#62 ~MaurycyPejdagogos~

~MaurycyPejdagogos~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 23:15

Czy belfrunie nasi mili
Znów ogładę swą zgubili?
Znowu winnych se szukajom
Ciąglę smencom narzekajom
Pincet plusy przeszkadzajom?!
Ciągle sianko w głowie majom
A sami se pierdzom w stołek
No i uczeń im matołek
Tak kształcita ich niestety
Potem krzyki "Gwaltu, rety!"
Potem wielkie dąsy macie
I smencicie i stenkacie
Ocen miernych se stawiajom
A kształcenie w **** majom
Wyhowania poziom dajom!
Strajk urządzom na maturze!?
To nie wadzi ich kulturze!
No a uczeń cna nieboga
Kiedy go ogarnie trwoga
U nich musi korki brać
O ZYSZ ******* WASZA ***** !!!

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 23:23

,,Maurycy,, jam Twoja big fanką

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2020 - 16:09

Jakim sposobem poświęca więcej czasu? Wracam z pracy po 8 godzinach i jeszcze siedzę z dwójką dzieci, odwalamy zdalne nauczanie. Ile czasu zajmuje nauczycielowi ogarnąć taki sposób nauczania? Ja swojego czasu poświęcam mnóstwo.

Masz dwójkę dzieci, nauczyciel, w zależności od przedmiotu, ma powiedzmy 5 klas po 30 uczniów, to jest 150, do każdej klasy inny materiał, niech połowa uczniów będzie miała pytanie, spróbuj odpowiedzieć na 70 maili, na zajęcia też trzeba się przygotować.

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2020 - 16:16

Masz dwójkę dzieci, nauczyciel, w zależności od przedmiotu, ma powiedzmy 5 klas po 30 uczniów, to jest 150, do każdej klasy inny materiał, niech połowa uczniów będzie miała pytanie, spróbuj odpowiedzieć na 70 maili, na zajęcia też trzeba się przygotować.

Prawda!

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2020 - 16:24

Żadna prawda

#67 ~Madzia~

~Madzia~
  • Goście

Napisano wczoraj, 19:32

Ty widzisz tylko co nauczyciel, przysłał twojemu dziecku. Jestem nauczycielem i wiem o czym mówię. Przygotowując materiały dla ucznia muszę pamiętać, że Ola na opinię o WWR, Kacper posiada opinię PPP  i dla tego dziecka muszę przygotować oddzielnie potrzebne karty pracy. Kiedy się już z tym uporam. Wyciągam laptopa i zaczyna się jazda, bo muszę przygotować dokumenty dla dyrektora, raporty co zrealizowałam z Podstawy Programowej, jakie podjęłam inne działania, czy w czasie kwarantanny brałam udział w szkoleniach on-line ( za które płacę z własnej kieszeni, jak zawsze zresztą)? Czy kontaktowałam się z moimi wychowankami i ich rodzicami, jeśli tak to kiedy, czego dotyczyła rozmowa. Tony papierów.  Dyrektorzy prześcigają się w wymyślaniu różnych dokumentów, które to my wypełniamy co piątek.

A teraz zadam Wam drodzy rodzice pytanie, skoro Wasze dzieci są takie wspaniałe i nie macie z nimi problemów. Ciągle psioczycie na nauczycieli. Macie pole do popisu, korzystajcie z wolnego i cieszcie się sobą.

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 19:36

Ty widzisz tylko co nauczyciel, przysłał twojemu dziecku. Jestem nauczycielem i wiem o czym mówię. Przygotowując materiały dla ucznia muszę pamiętać, że Ola na opinię o WWR, Kacper posiada opinię PPP i dla tego dziecka muszę przygotować oddzielnie potrzebne karty pracy. Kiedy się już z tym uporam. Wyciągam laptopa i zaczyna się jazda, bo muszę przygotować dokumenty dla dyrektora, raporty co zrealizowałam z Podstawy Programowej, jakie podjęłam inne działania, czy w czasie kwarantanny brałam udział w szkoleniach on-line ( za które płacę z własnej kieszeni, jak zawsze zresztą)? Czy kontaktowałam się z moimi wychowankami i ich rodzicami, jeśli tak to kiedy, czego dotyczyła rozmowa. Tony papierów. Dyrektorzy prześcigają się w wymyślaniu różnych dokumentów, które to my wypełniamy co piątek.
A teraz zadam Wam drodzy rodzice pytanie, skoro Wasze dzieci są takie wspaniałe i nie macie z nimi problemów. Ciągle psioczycie na nauczycieli. Macie pole do popisu, korzystajcie z wolnego i cieszcie się sobą.

Zamiast się spierać zacznijmy się wspierać.

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 21:53

A teraz zadam Wam drodzy rodzice pytanie, skoro Wasze dzieci są takie wspaniałe i nie macie z nimi problemów. Ciągle psioczycie na nauczycieli.
Zaraz, gdzie kto powiedział, że dzieci są takie wspaniałe i nie ma z dzieckiem problemu? Nie na temat, było o zdalnym nauczaniu.Pała

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 22:01

proszę zapytać starostę powiatu oraz inne władze samorządowe mające pod swymi skrzydłami szkoły czy raczyły złożyć wnioski dotyczące wsparcia technicznego do uruchomienia "zdalnej szkoły" szkły i nauczyciele zwalają winę za obecną sytuację na brak środków technicznych komputerów -internetu wśród uczniów dlatego obecna nauka opiera się tylko na zadawaniu tzw.pracy domowej więc cieżko to nazwać jakąkolwiek edukacją generalnie nauczyciele zrobili sobie i dzieciom wakacje a nie w każdej szkole tak jest !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych