Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dzisiejsze dziesięciny

40 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~tranzystor~

~tranzystor~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2015 - 13:51

Powiem tak, raczej nic sie nie zmieniło. Tubylcy to co innego, oni są u siebie. Kiedys wynajmowaliśmy mieszkanie na dziesięcinach, wytrzymalismy 2 miesiące. Fakt że cena była super ale wrażenia wieczorne to pełen CZAD. Dlatego ceny mieszkań tam są niskie. Polecam zdecydowanie inną dzielnice. Piasta, śródmieście czy nawet Leśną dolinę.

ale może napisz coś więcej Pawlik? Co to znaczy wrażenia wieczorne? W sensie problemy na ulicy czy głośne imprezy w bloku?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2015 - 15:18

Powiem tak, raczej nic sie nie zmieniło. Tubylcy to co innego, oni są u siebie. Kiedys wynajmowaliśmy mieszkanie na dziesięcinach, wytrzymalismy 2 miesiące. Fakt że cena była super ale wrażenia wieczorne to pełen CZAD. Dlatego ceny mieszkań tam są niskie. Polecam zdecydowanie inną dzielnice. Piasta, śródmieście czy nawet Leśną dolinę.

Akurat... Tożeś pojechał.... W tym zestawieniu Dziesięciny to oaza spokojności. Do niedawna mieszkałem na Palmowej i było OK, poza tym wszystko w pobliżu.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2015 - 15:20

ale może napisz coś więcej Pawlik? Co to znaczy wrażenia wieczorne? W sensie problemy na ulicy czy głośne imprezy w bloku?

To Pawlik rozrabiał więc go właściciele wywalili :)

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2015 - 15:21

Witam ,planuję kupić mieszkanie w Białymstoku.Jedynie dwie oferty mnie zainteresowały, obydwie z dziesięcin, ul.Porzeczkowa i ul.Palmowa.Z tego co słyszałam kiedyś nie było tam bezpiecznie, jak teraz to wygląda?

zdecydowanie Palmowa!

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2015 - 19:09

Akurat... Tożeś pojechał.... W tym zestawieniu Dziesięciny to oaza spokojności. Do niedawna mieszkałem na Palmowej i było OK, poza tym wszystko w pobliżu.

Znaczy co w pobliżu, żadnej biedronki w obrębie 2 km.

#26 Pan Grzegorz

Pan Grzegorz

Multikonto - Gupik, Mieszkaniec Grabówki, Grzegorz25, Suprasl

• Użytkownicy
  • 1768 postów

Napisano 31 lipiec 2015 - 19:59

zapraszam na os. Piasta [ ul. Towarowa ] , cisza , spokój , duże podwórka i dużo zieleni , blisko centrum , niedaleko Biedronka i PSS "Społem" a obok ryneczek i mlekomat , 6 linii autobusowych [ 5 , 8 , 12 , 22 , 28 , 29 ]

#27 ~ewka~

~ewka~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 17:58

mieszkam na dziesiecinach na berlinga 3 lata z pracy wracam pozno cxuje sie bezpicznienigdy nikt mnie nie zaczepil

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 22:19

mieszkam na dziesiecinach na berlinga 3 lata z pracy wracam pozno cxuje sie bezpicznienigdy nikt mnie nie zaczepil

No to jeszcze wszystko przed Tobą. Dziesięciny to bardzo rozległe osiedle, podzielone nawet na 2 części, więc Twoja wypowiedź jest mocno ogóla.

#29 ~z osiedla DZIESIECINY~

~z osiedla DZIESIECINY~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 23:01

Radzę szukać mieszkania w innym miejscu.Mieszkałam na tym okropnym osiedlu 6 lat.Takiej meliny w życiu nie znałam.Nie ma tam normalnego życia.Strach wyjść wieczorem .A o reszcie lepiej nie mówić.Naprawdę proszę się zastanowić a na pewno nie będziesz żałować jak kupisz na innym osiedlu.

piszesz madralo glupoty  mieszkam tu od 81 r. i powiem tak    jak nie szukasz wrazen  to mieszkasz  spokojnie i wlos z glowy Ci nie spoadnie a i osiedle ma swoje zalety , chocby takie ze do lasu czy nad rzeke jest bardzo blisko0 i nie trzeba pojazdu zeby tam dostac sie

#30 ~JO~

~JO~
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 11:40

Na Dziesięcinach (Berlinga 40) mieszkam 12 lat. Wcześniej mieszkałam w Centrum i muszę przyznać, że Centrum jest o wiele bardziej niebezpieczne. Może kiedyś Dziesięciny miały złą sławę, lecz teraz nic niebezpiecznego się nie dzieje. Nawet w "sławnym" Berlinga 40 nikt nie wystaje pod klatkami, nic się nie dzieje z samochodami. Jest po prostu normalnie. A jeśli ktoś ceni sobie względną anonimowość to jest to naprawdę dobre miejsce do mieszkania. 

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 23:40

Na Dziesięcinach (Berlinga 40) mieszkam 12 lat. Wcześniej mieszkałam w Centrum i muszę przyznać, że Centrum jest o wiele bardziej niebezpieczne. Może kiedyś Dziesięciny miały złą sławę, lecz teraz nic niebezpiecznego się nie dzieje. Nawet w "sławnym" Berlinga 40 nikt nie wystaje pod klatkami, nic się nie dzieje z samochodami. Jest po prostu normalnie. A jeśli ktoś ceni sobie względną anonimowość to jest to naprawdę dobre miejsce do mieszkania. 

Anonimowość na pewno, większość ludzi się nie zna, są to lokatorzy wynajmujący mieszkania i zmieniają się bardzo często.

Co do tego spokoju to nie był bym taki pewny, zwłaszcza w tym słynnym wieżowcu, już choć  by sam fakt że petardy sylwestrowe to już przed świętami było słychać a skończyli po prawosławnym sylwestrze.  A jak były mistrzostwa piłkarskie to było tam głośniej jak na stadionie, włącznie z petardami. A w sąsiednim 34, jakaś ekipa imprezująca dzień w dzień, takie teksty, śpiewy słychać że ludzie przechodzą i  zwracają im uwagę i nie jedna kłótnia już była. Na pół osiedla słychać. 

W nocy to raczej lepiej nie chodzić, bo jest ciemno i nic nie widać, podobnie zresztą jak na wielu innych osiedlach. 

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2017 - 00:07

Mieszkałem na Dziesięcinach przy Palmowej od 1982 do 2000. Do dziś tam bywam u nadal mieszkających tam rodziców. Osiedle niczym nie różni się od innych części miasta.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2017 - 09:29

Jak to nie, daleko i nudno tam

#34 ~Brooklin~

~Brooklin~
  • Goście

Napisano 11 luty 2017 - 14:38

ja od 1981 na Berlinga,należałem do najstarszych załogantów stojących pod klatką bo jeszcze mając 35 lat z kolesiami obcowaliśmy,teraz to jedno ze spokojniejszych miejsc

#35 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 18:32

Mieszkam na Dziesięcinach przy ul. Gajowej w małym bloczku, w niedalekiej odległości od pętli autobusowej. Uważam jest tu tak samo jak na innych blokowiskach. W ciągu 30 lat nie spotkało mnie nic złego, w moim bloku nie ma żadnego pijaka i awanturnika. Do centrum dojeżdża się autem w ciągu 7 minut.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 12:55

Jak to nie, daleko i nudno tam

to fakt, nuda i syf

#37 ~JestemZaMetremWBialymstoky~

~JestemZaMetremWBialymstoky~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 11:09

No dziesięciny to blokowisko duże Białegostoku i tam dużo sebixów i dresiarzy jest. Patologia tam straszna. Blisko dziesiecin jest osiedle Białostoczek . Te osiedle również jest dużym blokowiskiem Białegostoku ale obecnie są tam budowane Apartamenty Tysiąclecia. Może nie są to prawdziwe apartamenty jak np. Złota 44 w Warszawie aczkolwiek tam na tym osiedlu jest mniej sebixów i dresiarzy i nowe i duże mieszkania. Narazie jest tam 5 bloków z czego 10 jeszcze maja budować

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 15:05

No dziesięciny to blokowisko duże Białegostoku i tam dużo sebixów i dresiarzy jest. Patologia tam straszna. Blisko dziesiecin jest osiedle Białostoczek . Te osiedle również jest dużym blokowiskiem Białegostoku ale obecnie są tam budowane Apartamenty Tysiąclecia. Może nie są to prawdziwe apartamenty jak np. Złota 44 w Warszawie aczkolwiek tam na tym osiedlu jest mniej sebixów i dresiarzy i nowe i duże mieszkania. Narazie jest tam 5 bloków z czego 10 jeszcze maja budować

Gdzie pracują mieszkancy, czy daleko dojeżdżaja do pracy ?

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 16:59

Nuda i patole same

#40 ~Bulli~

~Bulli~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 17:14

Powiem tak Dziesięciny zmieniły się tak jak każde stare osiedle jak Piasta.
Kto mógł wyprowadził się a została następna zmiana pijąca pod sklepami.Patrz np sklep Mieszko. Jest spokojnie już jeżeli przestrzega się pewnych zasad tak jak w każdym miejscu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych