Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dzisiejsze dziesięciny

40 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 06:36

Witam ,planuję kupić mieszkanie w Białymstoku.Jedynie dwie oferty mnie zainteresowały, obydwie z dziesięcin, ul.Porzeczkowa i ul.Palmowa.Z tego co słyszałam kiedyś nie było tam bezpiecznie, jak teraz to wygląda?

#2 ~(J)~

~(J)~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 09:40

Dziesięciny to elita Białegostoku, słoików tu nie chcemy, won!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 10:50

A ty skąd jesteś, mieszkanie kupione w PRL za tuczniki rodziców czy dziadków z pod Bielska a teraz elita z kresów.

#4 ~Śródmieście~

~Śródmieście~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 11:07

No i Pani Aneto, ma Pani odpowiedź.

I jeżeli jeszcze to (J) ma oznaczać, że jest fanem Jagiellonii, to ma Pani powitanie mieszkańca-kibola z Dziesięcin.

Zapraszam do Śródmieścia.

U nas większość to przybysze, więc jest bezpiecznie. :)

#5 ~mieszkaniec palmowej~

~mieszkaniec palmowej~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 14:58

Jest bezpiecznie zapraszamy na Palmową .

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 17:36

Tamtej strony Dziesięcin nie znam, wygląda raczej lepiej niż po drugiej stronie Berlinga, chociaż można by tu przypomnieć niedawny przypadek z Gajowej gdzie gość chciał odpalić granata, wcześniej jeszcze była jakaś akcja bliżej Berlinga jak ktoś z wierzowca przez okno zwiewał od Policji. 

Mieszkam po tej drugiej stronie i raczej nie powiedział bym że jest to elita. 

I nie wiem dla czego w weekendy dziwnie pusto się robi na parkingach.

I jeżeli jeszcze to (J) ma oznaczać, że jest fanem Jagiellonii, to ma Pani

powitanie mieszkańca-kibola z Dziesięcin.

Co do tych kiboli to wcale nie wątpię, ciągle winda oblepiona plakatami i jakimiś naklejkami nieznanej mi organizacji.

W nocy często słychać dziwne odgłosy,, a co jakiś czas palą śmietniki , piwnice .

Przypuszczam również że dużo jest mieszkań wynajmowanych, lokatorzy się często zmieniają, a właściciele znaleźli sobie spokojniejsze dzielnice.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 21:19

Witam ,planuję kupić mieszkanie w Białymstoku.Jedynie dwie oferty mnie zainteresowały, obydwie z dziesięcin, ul.Porzeczkowa i ul.Palmowa.Z tego co słyszałam kiedyś nie było tam bezpiecznie, jak teraz to wygląda?

Radzę szukać mieszkania w innym miejscu.Mieszkałam na tym okropnym osiedlu 6 lat.Takiej meliny w życiu nie znałam.Nie ma tam normalnego życia.Strach wyjść wieczorem .A o reszcie lepiej nie mówić.Naprawdę proszę się zastanowić a na pewno nie będziesz żałować jak kupisz na innym osiedlu. 

#8 ~danka~

~danka~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 21:21

te osiedle jest straszne i melina.Kiedyś tak było a teraz jeszcze gorzej.

#9 ~ben~

~ben~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 21:26

I jeżeli jeszcze to (J) ma oznaczać, że jest fanem Jagiellonii, to ma Pani powitanie mieszkańca-kibola z Dziesięcin.

Zapraszam do Śródmieścia.

U nas większość to przybysze, więc jest bezpiecznie. :)

ta odpowiedz jest super prawdziwa,Ja też jestem za innym osiedlem a nie za dziesięcinami.To niestety prawda.Lepie kupić w śródmieściu niż na bagnach.

#10 ~Gość 3~

~Gość 3~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2015 - 05:26

Dziesięciny I (między Antoniukiem Fabrycznym a Berlinga) są bezpieczniejsze wg mnie. Okolice centrum też nie są idealne, ale przynajmniej wszędzie blisko (mieszkałam na obu osiedlach przez długi czas)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2015 - 17:00

Radzę szukać mieszkania w innym miejscu.Mieszkałam na tym okropnym osiedlu 6 lat.Takiej meliny w życiu nie znałam.Nie ma tam normalnego życia.Strach wyjść wieczorem .A o reszcie lepiej nie mówić.Naprawdę proszę się zastanowić a na pewno nie będziesz żałować jak kupisz na innym osiedlu. 

glupoty fazolisz mieszkam tu od 81 roku i nie nazekam

#12 ~Pawlik~

~Pawlik~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2015 - 17:28

Powiem tak, raczej nic sie nie zmieniło. Tubylcy to co innego, oni są u siebie. Kiedys wynajmowaliśmy mieszkanie na dziesięcinach, wytrzymalismy 2 miesiące. Fakt że cena była super ale wrażenia wieczorne to pełen CZAD. Dlatego ceny mieszkań tam są niskie. Polecam zdecydowanie inną dzielnice. Piasta, śródmieście czy nawet Leśną dolinę.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2015 - 18:11

mieszkamy na Dziesięcinach już piąty rok i jest tak jak na każdym innym osiedlu,a mieszkaliśmy i w centrum i na piasta.Więc dla mnie śmieszne są wcześniejsze komentarze

#14 ~Śródmieście~

~Śródmieście~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2015 - 21:29

glupoty fazolisz mieszkam tu od 81 roku i nie nazekam

Czyli od urodzenia?

I pewnie jesteś facetem?

A mieszkanie chce kupić kobieta.

Ona też nie będzie narzekać?

Bo wpis, który skomentowałeś w taki niewyszukany sposób jest też napisany przez kobietę.

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2015 - 08:17

No dzisiejszej nocy znowu było wesoło na Dziesięcinach, o 3 nad ranem dopiero ucichło, a wcześniej to na pewno jacyś kibole darli ryje, łatwo to rozpoznać. 

#16 regionalny

regionalny

VIP

• Użytkownicy
  • 824 postów

Napisano 26 lipiec 2015 - 21:39

To i ja dorzucę swoje dwa grosze. Na Dziesięcinach przemieszkałem ponad 20 lat. Jak każde wielkie osiedle ma swoje lepsze i gorsze miejsca. Jest tam trochę niewielkich bloków przy których panuje spokój i porządek. Są też i "kołchozy" jak słynna Berlinga 40 gdzie o czystość i ciszę raczej trudno. Starzy mieszkańcy się przyzwyczaili, a także cieszą się rodzajem szacunku w stylu "mieszka od początku jest OK". Nowe osoby mogą przeżyć szok, że pewne miejsca żyją całą dobę, choć niekoniecznie w sensie pozytywnym. Dla pocieszenia dodam, że obecne Dziesięciny sa w miarę spokojnym miejscem do życia. To była taka mega wioska, gdzie obcy budził ciekawość, ale teraz jest tak duża rotacja, że nikt nie zauważy nowej osoby.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 05:11

Ja bym nie kupil na dziesiecinach lokalu.

Za bialostoczek trzeba doplacic ale warto bo blizej do centrum i koszty paliwa lub biletow po kilku latach zniweluja strate.

Buraki z wioski sie asymiluja na bialostoczku na miekko bez zadnych awantur i afer.

Centrum tez jest ok tyle ze trzeba wiedziec ktory blok wybrac.

Ogolnie nalezy omijac wiezowce.

PS.Jak chcesz mieszkac we wlasnym sosie z ziomkami z terenu to kupujesz nowa chate od dewelopera.

Wtedy trzymasz buty na korytarzu.

#18 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 13:55

Mieszkalam na Dziesiecinach na Gajowej przu bibliotece jeszcze na studiach i nie bylo tam sympatycznie i bezpiecznie, a byl to 2002 rok.Dziesiec lat pozniej mieszkalam przez 2 lata na Zagornej w bloczkach z cegly i bylo bardzo ok i bezpiecznie.Zdecydowanie wole osiedle Piasta, ale Dziesieciny tez nie sa takie zle.Kto mial siedziec, ten siedzi, wiec patologii coraz mniej.

#19 ~Kwiat~

~Kwiat~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2015 - 10:43

Lepiej wybrać wysoki stoczek na mieszkanie czy wygodę , o tych osiedlach mało słychać.

#20 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2015 - 10:52

wygoda to osiedle dla starców,nic tan sie nie dzieje, w okolicy tylko cmentarz no i wszędzie daleko

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych