Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~vietek~

~vietek~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2012 - 13:48

alessz zboza pokladlo

#2 ~Gościu~

~Gościu~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2012 - 13:55

Prawko powinni zrobić od 21 roku życia. I tak samo dyskoteki.

#3 ~i~

~i~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2012 - 17:58

Prawko powinni zrobić od 21 roku życia. I tak samo dyskoteki.

Uzasadnij dlaczego? Ja jako wieloletni instruktor dopuściłbym tylko 30% kursantów do egzaminu, ale nie mam takich uprawnień. Reszta nie ma sprawności psychomotorycznej która jest bardzo potrzebna w newralgicznych sytuacjach. Jadą, ale nie wiedzą co robić kiedy np. raptem ktoś z przeciwka wyjedzie na czołówkę, potrafią zamykać oczy i się skulić.
Najbardziej przyswajają wiedzę ludzie młodsi niż lat 15, tak więc od tego wieku można zaczynać naukę, tyle że 70% powinno odpaść na zawsze. Teraz będę próbował uczyć córkę 11 letnią, mnie ojciec pozwolił prowadzić auto(125p) kiedy miałem 10 lat.

#4 ~Pod prąd!~

~Pod prąd!~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2012 - 19:18

Taa? To od ilu lat nalewać oleju do głowy?

#5 ~Gość 2~

~Gość 2~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2012 - 07:14

Uzasadnij dlaczego? Ja jako wieloletni instruktor dopuściłbym tylko 30% kursantów do egzaminu, ale nie mam takich uprawnień. Reszta nie ma sprawności psychomotorycznej która jest bardzo potrzebna w newralgicznych sytuacjach. Jadą, ale nie wiedzą co robić kiedy np. raptem ktoś z przeciwka wyjedzie na czołówkę, potrafią zamykać oczy i się skulić.
Najbardziej przyswajają wiedzę ludzie młodsi niż lat 15, tak więc od tego wieku można zaczynać naukę, tyle że 70% powinno odpaść na zawsze. Teraz będę próbował uczyć córkę 11 letnią, mnie ojciec pozwolił prowadzić auto(125p) kiedy miałem 10 lat.

Napiszę dlaczego ja uważam, że nie tylko prawo jazdy powinno być dawane od 21 roku życia, ale człowiek powinien być uważany za dorosłego.
Według moich przekonań człowiek dopiero w wieku 21 lat "odcina energetyczną pępowinę", którą jest związany z rodzicami. Dopiero wówczas staje się samodzielną osobą energetycznie.

Natomiast, to że niektórzy nigdy nie powinni otrzymać prawka, to też jest prawdą, ale to jest już inna sprawa.

#6 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2018 - 21:18

Dajcie spokój.
Chłopak nie chcący mi wyjechał. Na szutrze nie było hamowania niestety, no może żeby nie te krzaki za którymi nic nie było widać.
Toyota zdała egzamin zderzeniowy ;))
Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych