Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 adrian

adrian

VIP

• Użytkownicy
  • 1974 postów

Napisano 05 lipiec 2012 - 16:04

z tą powodzią to nie żarty

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2012 - 16:34

Ja codziennie jestem zalany i nie robię z tego afery... B)

#3 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2012 - 17:00

Samochody w Centrum Park pod woda?!! czy w wodzie?

#4 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2012 - 18:29

Z załączonych zdjęć wynika, że zalany był redaktorek, a nie dworzec PKS. Za co wam do cholery płacą?

#5 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2012 - 20:11

Znalazłem Kilka Tablic rejstracyjnych na ulicy Jurowieckiej , WGM , WW, WY , BIA .WŁAŚCICIEL PROSZONY O KONTAKT

#6 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2012 - 20:23

poziom wody chwilę po ulewie był dużo wyższy niż widać na zdjęciach. Te fotki robione były na pweno godzine lub dwie po oberwaniu chmury

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2012 - 20:30

Okolice dworca PKS wyglądają podobnie po każdym większym deszczu więc to żadna nowość, ale co do Centrum Park to na zdjęciach jest ulica Rocha a nie parking.

#8 amra

amra

ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 428 postów

Napisano 06 lipiec 2012 - 00:11

Czy autor ma pojęcie o czym pisze? Dzieci w przedszkolu wiedzą jaka jest różnica pomiędzy: na, w, nad i pod. Podpowiem, że jeśli coś jest pod to jest czymś przykryte. A na tych zdjęciach ani Centrum Park nie jest zakryte wodą (jest tak wybudowane, żeby nie było zalane). A wg zdjęcia 4, to nie dworzec PKS był zalany tylko tzw. zatoczka dla prywatnych przewoźników. Proponuję więcej faktów.

#9 ~KOSTEK~

~KOSTEK~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2012 - 05:15

ALE JUZ TAKIE BZDURYYYYYY PISZĄ ŻE GŁOWA MAŁA A ZDJĘCIA TYLKO POGRATULOWAC FOTOGRAFOWI !!!!!!!!! GDZIE TU WIDAC DWORZEC ZALANY JEDNA ULICA BO JEST NIZEJ POŁOZONA HEHEHEHE A SZUM ŻE HO HO CENTRUM PARK POD WODĄ TO JA SIĘ PYTAM JAKĄ WODĄ ?????????? TA KRÓTKA ULICZKA??????? PIERDOŁY TAKIE ŻE AŻ MDŁO SIĘ ROBI !!!!!!!11

#10 ~inż. Kris~

~inż. Kris~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2012 - 06:23

Ale Dresik ”nastroszony” na 5 zdjęciu, buahahahaha

#11 ~wici~

~wici~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2012 - 07:02

. W Polsce podtapia się coraz to więcej miast i osiedli. Naprawa i budowa kanalizacji jest kosztowna i mało efektowna dla polityków. Kasę się wyda a póżniej powiedzą że nic się nie robiło . Lepiej jest strzelać z rac, sadzić kwiatki, remontować w koło te sam ulice w centrum i sukces murwany

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2012 - 21:18

Na takie pimby to kasa jest?
http://www.poranny.p...YSTOK/120629779

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: powodzie, Dworzec PKS, PKS, ulewy, pogoda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych