Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

DUDABUS...młodzież ?

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 15:56

Czy OSOBY niepełnoletnie mogą towarzyszyć w kampanii wyborczej , w wyborach  Prezydenta? Jak na  to prawo? Czy musi być zgoda Rodziców? Kto bierze odpowiedzialność?  Studenci rozumiem, że tak  , ale licealiści  NIEPEŁNOLETNI  mają "robić" tłum, co na to PRAWO?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 20:03

Czy OSOBY niepełnoletnie mogą towarzyszyć w kampanii wyborczej , w wyborach  Prezydenta? Jak na  to prawo? Czy musi być zgoda Rodziców? Kto bierze odpowiedzialność?  Studenci rozumiem, że tak  , ale licealiści  NIEPEŁNOLETNI  mają "robić" tłum, co na to PRAWO?

Trzeba to zgłosić do Prokuratury,Kuratora i oczywiście do mediów.

Nieletni bez Prawnego Opiekuna z innymi dorosłymi nie może przebywać.

Podobnie jest z tym dzieckiem co nazywa sie Roxana Wungiel.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 18:21

Własnie  w TURKU Pan Prezydent przemawia , a obok na scenie  OŚMIORO dzieci coś tak    3 ---4 klasa szkoła  podstawowa może i młodsze  wysłu.ą o chorobach nowotworowych , biorą udział w wiecu  WYBORCZYM ;  Gdzie są  RODZICE tych dzieci? może by poszły do teatru, na basen plac zabaw? to jest  porażające , gdzie są nauczyciele , etycy , gdzie jest przyzwoitość? bo  to miły obrazek  stoją  ustawione/ kręcą się, dłubią w nosie - wyszykowane/ tylko nie wiedzą po co?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 19:44

dowożą z przedszkoli jak na kaczkę i morawę

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 20:45

Własnie  w TURKU Pan Prezydent przemawia , a obok na scenie  OŚMIORO dzieci coś tak    3 ---4 klasa szkoła  podstawowa może i młodsze  wysłu.ą o chorobach nowotworowych , biorą udział w wiecu  WYBORCZYM ;  Gdzie są  RODZICE tych dzieci? może by poszły do teatru, na basen plac zabaw? to jest  porażające , gdzie są nauczyciele , etycy , gdzie jest przyzwoitość? bo  to miły obrazek  stoją  ustawione/ kręcą się, dłubią w nosie - wyszykowane/ tylko nie wiedzą po co?

Wiedzą, bo ich rodzice obecni na spotkaniu z Panem Prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej otrzymuja 500 + i wyprawkę szkolną.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 12:08

Wiedzą, bo ich rodzice obecni na spotkaniu z Panem Prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej otrzymuja 500 + i wyprawkę szkolną.

To Ci dopiero, a sami do prawdziwej roboty , własne dzieci  utrzymać, za własne zarobki to chyba    tak powinno być?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 16:47

Toż na spotkaniach z Dudą i sztabem w TVP pokazują w wywiadach samych młodych ludzi. Tam nie ma emerytów i rencistów. Niech się młode uczą, co socjalistyczna matka Polska może im podarować.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 17:15

To Ci dopiero, a sami do prawdziwej roboty , własne dzieci  utrzymać, za własne zarobki to chyba    tak powinno być?

Jak PO z totalitarnymi dojdzie do rzadów, to własnymi zarobkami nie utrzymasz wlasnej rodziny, a jak się wychylisz, to skończych jak wielu informujących  w programie "kasta".

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 20:19

Jak PO z totalitarnymi dojdzie do rzadów, to własnymi zarobkami nie utrzymasz wlasnej rodziny, a jak się wychylisz, to skończych jak wielu informujących w programie "kasta".

To prawda i znów będzie ta straszliwa deflacja!

#10 ~ken to kłamca~

~ken to kłamca~
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 21:00

Toż na spotkaniach z Dudą i sztabem w TVP pokazują w wywiadach samych młodych ludzi. Tam nie ma emerytów i rencistów. Niech się młode uczą, co socjalistyczna matka Polska może im podarować.

tylko czego ich ta szkoła uczy?  niczego

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 21:24

Pamiętacie z wczoraj⁉️
,,Panie prezydencie, chcę tylko podziękować za program 500 Plus. Jestem ojcem piątki dzieci. Gdyby nie pański rząd, moja córka by nie studiowała. Jest na trzecim roku medycyny we Wrocławiu,,

Ktoś postanowił to sprawdzić. Okazuje się, ze najstarsza ma 8 lat
Widać zdolna musi być.
Nic tylko pogratulować

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 07:33

Pamiętacie z wczoraj⁉️
,,Panie prezydencie, chcę tylko podziękować za program 500 Plus. Jestem ojcem piątki dzieci. Gdyby nie pański rząd, moja córka by nie studiowała. Jest na trzecim roku medycyny we Wrocławiu,,

Widać zdolna musi być.
Nic tylko pogratulować

Łżesz.

#13 Drogowy

Drogowy

VIP

• Użytkownicy
  • 701 postów

Napisano 22 luty 2020 - 07:36

ustawka jak za pzpr, widać skąd pisuar pochodzi ;

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 13:13

Pamiętacie z wczoraj⁉️

Widać zdolna musi być.
Nic tylko pogratulować

Pięcioro dzieci? miał dużo czasu wolnego i wolno myślał co robi?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 13:13

Pamiętacie z wczoraj⁉️

Widać zdolna musi być.
Nic tylko pogratulować

Pięcioro dzieci? miał dużo czasu wolnego i wolno myślał co robi?

#16 ~duda to juda~

~duda to juda~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 16:49

jak za komuny

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2020 - 17:28

Ustawka nazywa sie Andrzej gorczynski i jest czlonkiem zarzadu wojewodztwa lodzkiego. Startowal do sejmu z listy pis, nr 10. Kazdy moze sibie sprawdzic

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych