Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Drukarka mono - jaką kupić?

drukarka mono drukarka drukowanie

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~marelinamara~

~marelinamara~
  • Goście

Napisano 26 maj 2020 - 17:56

Szukasz drukarki na użytek domowy, takiej do 1000 złotych. Zależy mi na tym, żeby sprzęt był dobrej jakości, przede wszystkim tani w eksploatacji. Coś polecić? Będą bardzo wdzięczna. 

#2 ~elmoss~

~elmoss~
  • Goście

Napisano 26 maj 2020 - 19:47

Nie wiem dokładnie, jakie masz wymagania. Ja na przykład używam M3140 epsona, ona jest droga bo kosztuje 1600 zł, ale sprzęt pierwsza klasa. To urządzenie 4w1, ma automatyczny podajnik na 250 arkuszy, drukuje 20 stron na minutę, także dobry wynik.

#3 ~marelinamara~

~marelinamara~
  • Goście

Napisano 28 maj 2020 - 01:00

Nie wiem dokładnie, jakie masz wymagania. Ja na przykład używam M3140 epsona, ona jest droga bo kosztuje 1600 zł, ale sprzęt pierwsza klasa. To urządzenie 4w1, ma automatyczny podajnik na 250 arkuszy, drukuje 20 stron na minutę, także dobry wynik.

Drukarka widzę spoko, szybka, ale przekracza mój budżet. Wiem,że w tym wypadku nie można sugerować się wyłącznie ceną, ale no... mam ograniczony budżet na takie sprzętu. Może wezmę z epsona coś tańszego, wybór mają dosyć duży.

#4 ~michaesz~

~michaesz~
  • Goście

Napisano 28 maj 2020 - 18:51

W tym przypadku niestety tak jest, że im droższa jest drukarka, tym lepsza i tańsza w eksploatacji.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: drukarka mono, drukarka, drukowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych