Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

drukarka do domowego użytku

147 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Mexkso~

~Mexkso~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 13:53

A to prawda. Ja jestem świeżo po wymianie tonera do drukarki Samsung (skończył się toner startowy). Szczerze miałem chęć kupić oryginalny, ale cena jest dość zaporowa i uznałem, że po prostu nie warto. Kupiłem jeden z modeli tej firmy Asarto i powiem szczerze, że jest okej. Drukowanie w sumie niczym się nie różni od wydrukowania kartek z oryginalnego tonera

#142 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 12:03

Ja mam drukarke ze smartcopy i serdecznie polecam

#143 ~borusu~

~borusu~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 20:03

mam urządzenie brother, jest ok, zamienników mnóstwo, chociaż ja już od kilku lat używam tych marki activejet i są w porządku, żadnych problemów z nimi

#144 ~mateuszssss~

~mateuszssss~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 08:55

Epson ma dość dobre drukarki i stosunkowo niedrogie, warto je wziąć pod uwagę moim zdaniem.

#145 ~Elena45~

~Elena45~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 12:36

Jakiś czas temu zdecydowałam się na drukarkę od epsona, w sumie doradził mi ją sprzedawca w sklepie. Nie żałuję swojej decyzji, jeszcze załapałam się na promocję cashback, odzyskałam ponad stówe z tych zakupów. 

#146 ~coolio~

~coolio~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 21:13

czy do epsonów łatwo kupić zamienniki? tego sie włanie najbardziej obawiam że kupię drukarkę i się okazę ze nie da sie na niej na zamiennikach drukować

#147 ~Elena45~

~Elena45~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 19:01

Z tego, co wiem to można kupić zamienniki, ja na razie korzystam z tuszów, które dostałam w zestawie. niby na trzy lata drukowania mają wystarczyć.

#148 ~karolinasarska~

~karolinasarska~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 11:20

wybór drukarek jest duży, także decyzja jest trudniejsza niż się wydaje. Moim zdaniem warto wziąć pod uwagę epsona, mają wydajny sprzęt, ja wzięłam urządzenie 3w1.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych