Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

drukarka do domowego użytku

144 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Lanter~

~Lanter~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2016 - 10:45

Drukarki HP akurat nie szczycą się najlepszą jakością. Są problematyczne, często się psują, a w co niektórych modelach przejścia tonalne kują w oczy. 

Obecnie na rynku góruje Lexmark oraz Brother.

Brother j105 jest bardzo ekonomiczna oraz ma niewiarygodnie wydajne tusze. Do tego prosta konfiguracja bez żadnych komplikacji, także wi-fi. O zamienniki też nie ma problemu, świetnej jakości tusze posiada firma Asarto. 

#22 ~Kebson~

~Kebson~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 15:49

Z zakupem zamienników nigdy nie ma większych problemów, gorzej tylko trafić na odpowiednie zamienniki o dobrej jakości. Poza tym warto kupować zamienniki u firm, które dają gwarancję na drukarkę w przypadku zepsucia przez ich wkłady. M.in. taką gwarancję daje laser yet, tfo oraz asarto. Pod względem ekonomicznym i jakościowym polecam firmę asarto. 

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 18:25

Z zakupem zamienników nigdy nie ma większych problemów, gorzej tylko trafić na odpowiednie zamienniki o dobrej jakości. Poza tym warto kupować zamienniki u firm, które dają gwarancję na drukarkę w przypadku zepsucia przez ich wkłady. M.in. taką gwarancję daje laser yet, tfo oraz asarto. Pod względem ekonomicznym i jakościowym polecam firmę asarto. 

Już tak nachalnie nie naganiaj,bo są tańsze i nie gorsze .

#24 ~anna cza.~

~anna cza.~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 20:29

Zgadzam się z Tobą, niektóre zamienniki kosztują niewiele a są na prawdę dobre. Ja osobiście drukuje na ActiveJetach i jestem z nich mega zadowolona

#25 ~rafka~

~rafka~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 20:24

active jety nie różnia się niczym od oryginałów,  też drukuję na nich i ze wszystkich jakie miałam te są po prostu the best :)

#26 ~wyrok~

~wyrok~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 21:25

Kup od klempy i wydrukuj to ci dopłacę.

#27 ~wafka~

~wafka~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2016 - 00:50

Ja potrzebuję bardzo dobrej jakości więc zawsze kupuje trochę droższe active jety, od początku jestem z nich zadowolona, nie musiałam ich nigdy reklamować itp.

#28 ~hagart~

~hagart~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 12:10

Jestem zwolennikiem tanich tuszy (zamienników) do drukarek. Realnie na nich oszczędzam, ok. 30-40%. Wiem, że w sklepie tonerytanio.pl mają zamienniki, które nie naruszają gwarancji producentów drukarek, a jednocześnie spełniają najwyższe normy jakości ISO. Ryzyka zatem nie ma.

#29 Metody8

Metody8

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 04 sierpień 2016 - 09:20

Najlepsze drukarki to HP. Zamienników nie polecam

#30 Dominikaa

Dominikaa

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 08 sierpień 2016 - 09:18

ja mam HP1515 i działa dobrze :)

#31 ~dzienka~

~dzienka~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 02:50

Jak zamienniki będą dobrej firmy to nic złego nie stanie się z drukarką. Kup activejety i szybko się o tym przekonasz.

#32 ~aga2~

~aga2~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 03:44

Najlepsze drukarki to HP. Zamienników nie polecam

A próbowałeś kiedyś?

#33 ~pajdka~

~pajdka~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2016 - 13:35

To spróbuj active jetów, zamienniki pierwsza klasa, drukują jak oryginały.

#34 Wiola45

Wiola45

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 27 sierpień 2016 - 10:36

Ja używam drukarki Brother'a model zależny od potrzeb za drukarkę trzeba dać od 400 zł ale zamienniki tuszy są po 10/20 zł ;) i jest wydajna ;)

#35 ~kulka~

~kulka~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2016 - 23:05

Do swojego brother'a też mam od samego początku  active jety i nie mam na co narzekać.

#36 ~Krystynka~

~Krystynka~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 16:19

Gorzegorz, nie znam tego producenta, ale można na mieście w empiku zakupić można zamienniki asarto, jakość jest naprawdę cacy. Nie widziałam żadnej różnicy po przejściu z oryginalnych tuszy na te zamienniki. 

#37 Karus

Karus

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 12 wrzesień 2016 - 12:29

Nie kupowałem, nie muszę. Swoje tusze kupuję w empiku za rogiem, mają tam tusze i tonery Asarto. Ogólnie to polecam bo są super wydajne a firma zdobywa dużo nagród

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2016 - 13:08

ja zamawiam actisy przez allegro, na drugi dzień już mam w domu, bo mój sprzedawca ekspresowo wysyła je, wysyłka kilka złotych a jak się kupi większą ilość to jeszcze taniej wychodzi

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2016 - 10:21

Kup drukarkę na allegro używaną. Najlepiej laserówkę. Tonery mają takie że w warunkach domowych taki regenerowany za paręnaście zł starczy na dwa lata.
Ja tak zrobiłem i jest ok.

#40 ~kafa~

~kafa~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 19:09

Tonery sa super wydajne, szczególnie active jety, maja bardzo głęboki kolor.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych