Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Droga w Nowodworcach


120 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 17:31

Spotkałem się ze stwierdzeniami że w Studziankach powinniśmy doprowadzić do referendum przynależności do obecnej gminy czy bardziej opłacałoby się mieszkańcom mieszkać w gminie uzdrowiskowej . Droga do Supraśla jest drogą powiatu który zaplanował wyasfaltowanie jej , walory naszej miejscowości lasy rzeka i jej rozlewiska predysponują ją jak najbardziej do złączenia w taką aglomerację  Są osoby zainteresowane budową ośrodka wypoczynkowego w oparciu o współpracę z uzdrowiskiem z Supraśla , a nam mieszkańcom Studzianek otwiera  to drogę do inwestowania w agroturystykę z promocją zdrowej żywności 

 

Szczęśliwej drogi. 

W czasach kiedy to Sudzianki dostawały wiele, a inne wioski były zaniedbane - było  OK. 

Teraz jak się próbuje równać szanse, jest wielkie larum, bo dostał ktoś inny nie my.

Popatrz chociażby na poprzednią kadencję i porównaj wydatki - to co znaczy że Nowodworce powinny były zażądać referendum i zostać częścią Białegostoku. 

Popatrz na inne miejscowości w gminie,zbilansuj wydatki z ostatnich 20 lat na Osowicze, Sielawchowskie. Dlaczego nie chcieliście do innej gminy w czasach kiedy w Osowiczach sprzedano budynek klubu, a u was za klub rozbudowano ( może nawet za tą kasę).  

Podsumowując, niech wam się w tym Supraślu wiedzie, oby tylko nie tak jak Grabówce. 

Krzyżyk na drogę.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych