Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Droga w Nowodworcach

120 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Nowodworce~

~Nowodworce~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 08:59

Zachodze na sesje i oczom nie wierze. Podobno burmistrz ma wiekszosc w radzie. Dotacja 60 procent, a oni się zastanawiają czy chcą wziąć. A gość ze studzianek, zaskoczył chyba wszystkich i mówi ze nie poprze burmistrza bo nie skonsultowal z nim czegoś. Myślałem ze wyskocze z siebie. Rząd PIS daje kasę wiec róbta z pocalowaniem ręki, a nie dzialacie na szkodę. Dobrze ze to tylko jeden taki dziwny i przeszła droga. Nawet w gminach gdzie nie ma większości dogadują się w sprawach dotacji z zewnątrz. Ludzie co za kretynizm.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 11:39

A do jakiej szkoły wozisz swoje dzieci? Wasilków czy Białystok? A deklarację na śmieci gdzie składasz? Burmistrz nie chce nam zrobić świetlicy środowiskowej a dofinansowanie jest 80%

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 12:28

Do szkoły w Wasilkowie, mieszkałem w Wasilkowie teraz w Nowodworcach. Mówisz chyba o świetlicy wiejskiej po co Wam środowiskowa? Przecież nie moglibyście z niej korzystać poza tym jest nie oplacalna. Moim zdaniem trzeba wykorzystywać dotację do cna.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 12:34

Widziałem to na sesji. Wyglądało jakby przed sesją dali sobie po razie. A co do placówki wsparcia dziennego to nikt tego nie chce, gminy rezygnują z takich placówek. Trzeba zatrudniać masę ludzi dla dzieci z problemami i dysfunkcjami. Chwalebne ale nieopłacalne.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 13:02

2.400.000 zł... Z takiego zastrzyku finansowego dla gminy sześciu radnych nie chciało skorzystać.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 13:51

Działanie przeciwko interesowi firmy, najczęstszy powód kłopotów prezesow firm w sektorze prywatnym. Ale zapomniałem ze to sektor publiczny, ręce opadają. Mam nadzieje ze zrezygnują z mandatów po takim blamażu. Wstyd i hańba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 14:41

Zaleski ma rację. Budowa drogi za 4000000 w polu gdzie nie ma domów jest bez sensu. Droga będzie zniszczona przez budujących się mieszkańców. Nie ta kolejność.

#8 ~Zdzisiek Bomba~

~Zdzisiek Bomba~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 15:25

Zaleski ma rację. Budowa drogi za 4000000 w polu gdzie nie ma domów jest bez sensu. Droga będzie zniszczona przez budujących się mieszkańców. Nie ta kolejność.

Tam nikt nie będzie się budował, to teren zalewowy. Poza tym to droga dojazdowa. Ja tam nie jeżdżę, ale skoro jest dofinansowanie to rzeczywiście nie ma co grymasić i robić gdy dopłacają teraz niż za 10-20 lat, gdy będzie taka konieczność, bo droga będzie w złym stanie i bez finansowania. 
Chociaż myślę że ta droga jest w miare niezłym stanie. Już lepiej byłoby zrobić na drodze do Białegostoku zaraz za wodociągami, do doliny cisów tam zrobić nową drogę bo tutaj przejeżdża 90% różnego rodzaju aut które jadą do wasilkowa lub z wasilkowa, lub przez wasilków. I dodać siatki przy okazji żeby dziki nie wyłaziły na drogi i inne dziady.

#9 ~Zdzisiek Bomba~

~Zdzisiek Bomba~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 15:25

Tam nikt nie będzie się budował, to teren zalewowy. Poza tym to droga dojazdowa. Ja tam nie jeżdżę, ale skoro jest dofinansowanie to rzeczywiście nie ma co grymasić i robić gdy dopłacają teraz niż za 10-20 lat, gdy będzie taka konieczność, bo droga będzie w złym stanie i bez finansowania. 
Chociaż myślę że ta droga jest w miare niezłym stanie. Już lepiej byłoby zrobić na drodze do Białegostoku zaraz za wodociągami, do doliny cisów tam zrobić nową drogę bo tutaj przejeżdża 90% różnego rodzaju aut które jadą do wasilkowa lub z wasilkowa, lub przez wasilków. I dodać siatki przy okazji żeby dziki nie wyłaziły na drogi i inne dziady.

#10 ~s.mar~

~s.mar~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 16:26

2.400.000 zł... Z takiego zastrzyku finansowego dla gminy sześciu radnych nie chciało skorzystać.

Oni są z szestopaka Schetyny ?

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 17:11

Smutno. Ale nie jestem zaskoczona. Wstyd że sa osoby ktore nie kryja sie z takimi pogladami i jawnie o nich mówią, chyba naprawdę myśląc że robią dobrze. Dziecko by to skumało.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 18:54

Człowieku o czym ty piszesz - właśnie droga obok wodociągów jest na terenach zalewowych.  90 %  - chyba wasilkowskich wędkarzy na rowerach, bo tą drogą niewiele aut jest w stanie przejechać  

3 maja jest to ulica łącząca Nowodworce z drogą Białystok - Supraśl, i jest to żwirówka.

Jeżeli jakiś radny jest przeciwko jej utwardzeniu to powinien w ramach otrzymywanej diety zasypywać, dziury żwirem.  

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 19:11

Człowieku o czym ty piszesz - właśnie droga obok wodociągów jest na terenach zalewowych.  90 %  - chyba wasilkowskich wędkarzy na rowerach, bo tą drogą niewiele aut jest w stanie przejechać  

3 maja jest to ulica łącząca Nowodworce z drogą Białystok - Supraśl, i jest to żwirówka.

Jeżeli jakiś radny jest przeciwko jej utwardzeniu to powinien w ramach otrzymywanej diety zasypywać, dziury żwirem.  

Sam nie wiesz o czym piszesz i o jakiej drodze,bo chyba nie o tej z Doliny Cisów do Wasilkowa....

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 19:17

Żart jakiś. Z Wasilkowa mieszkasz w Nowodworca i deklarację za śmieci składasz za Wasilków. Albo rodzice składają. Jeżeli masz dzieci w Wasilu to należysz do mniejszości nowodworskiej

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 19:28

3 Maja droga tranzytowa o strategicznym znaczeniu dla gminy Wasilków. Połączenie międzynarodowe mieszkańców całej gminy z resztą świata. Gdyby nie ona to mieszkańcy Nowodworc nie byliby w stanie nawet dojechać do swojego miasta gminnego a o wojewódzkim nie wspomnę. Dobrze że chociaż z Supraślem zyskają dobry kontakt. Ścieżka rowerowa na pewno oprze się samochodom dostawczym bo cegły jakoś i beton dowieźć trza A rychliwa jak zwykle gmina napewno pułapie niszczyciel i uuuuukarzeeeee że hoho bo to będzie przecież ulubiony mieszkaniec;)

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 19:29

Zaraz się okaże że to obwodnicę Wasilkowa trzeba przebudować. 

Do inteligentnych inaczej - mowa o drodze na terenie Nowodworców - nie żadnej powiatowej, wojewódzkiej czy krajowe. 

Jeżeli ktoś pisze o drodze za wodociągami i ma być ona na terenie Nowodworców to jest tylko jedna - wzdłuż rzeki i jest na terenach zalewowych. 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 19:35

Nie najważniejsza jes

Do inteligentnych inaczej - mowa o drodze na terenie Nowodworców - nie żadnej powiatowej, wojewódzkiej czy krajowe. 

Jeżeli ktoś pisze o drodze za wodociągami i ma być ona na terenie Nowodworców to jest tylko jedna - wzdłuż rzeki i jest na terenach zalewowych. 

Nie, najważniejsza jest ta co biegnie przez centrum Koziego Grodu, a jak na złość poprzednik wziął i kostkę ułożył, i pewnie kózki kopytka łamią, dlatego tubylcy go nie chcieli. 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 20:03

Pełen tranzyt to 3 maja bo łączy Nowodworca z Supraślem

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 20:04

Pełen tranzyt to 3 maja bo łączy Nowodworce z Supraślem

#20 ~Gość~

~Gość~