Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dramaty psow w schronisku

118 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2010 - 21:47

CYTAT(Chead honcho @ 19.02.2010, 15:24:36) <{POST_SNAPBACK}>
Adresy gmin z którymi są zawarte umowy z chęcią udostępnię.
Wszystko jest do sprawdzenia i do policzenia.
Co to znaczy osoby podstawione? W ten sposób Białostockie Schronisko załatwia adopcje?

Czy Pan ma zbyt mało zajęcia w liczeniu własnych problemów?
Możemy dodać następne .Tylko proszę w kolejce się ustawić . Na razie rozliczamy łobuza na urzędzie za pomówienia.
I ta Pana wypowiedź do TVP Obiektyw z dnia 4 marca 2009 r. ,że na psach jest słaby zarobek.
Zastanów się człowieku co piszesz i co zarzucasz.
Może klimat czas zmienić?
Zapach psów ci już może nie służy?
Rozlicz się z kasy która pobrałeś od sponsorów i od Urzędu Miasta a potem innych rozliczaj.

Chociaż ten post nie do mnie to ja chętnie poznam gminy, z którymi są zawarte umowy, bo już nie wiadomo komu tu wierzyć.
A jak sprawdzę i policzę to wszystkim przedstawię. Można prosić o nazwy tych gmin?

#102 ~katalizator~

~katalizator~
  • Goście

Napisano 19 luty 2010 - 21:51

Gmina Szuszalewo
Gmina Kataliza
Gina Szelest
Gmina Pampeluna
Gmina Kozodojewo

#103 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 luty 2010 - 22:24

CYTAT(Gość @ 19.02.2010, 21:47:23) <{POST_SNAPBACK}>
Chociaż ten post nie do mnie to ja chętnie poznam gminy, z którymi są zawarte umowy, bo już nie wiadomo komu tu wierzyć.
A jak sprawdzę i policzę to wszystkim przedstawię. Można prosić o nazwy tych gmin?

A Ty myślisz że Kulesza poda ci namiary na te gminy ??
Nie wierze w cuda !!!

Sprawdzić jest bardzo prosto wystarczy odrobina chęci.

Pan Kulesza od innych tylko wymaga uczciwości i sumienności, wszystkich rozlicza i obraża, a sam niestety na własne grabie nie patrzy.

#104 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2010 - 22:42

CYTAT(ja @ 19.02.2010, 22:24:00) <{POST_SNAPBACK}>
Nie wierze w cuda !!!

Pan Kulesza od innych tylko wymaga uczciwości i sumienności, wszystkich rozlicza i obraża, a sam niestety na własne grabie nie patrzy.

W obrażaniu macie niezłą wprawę, pierwsze szastałyście nazwiskiem. Wasze też można ujawnić. Przyjaciół nie macie za wielu. Uważasz że najlepszą obroną jest atak?

#105 ~Marek Kulesza~

~Marek Kulesza~
  • Goście

Napisano 20 luty 2010 - 08:33

CYTAT(ja @ 19.02.2010, 22:24:00) <{POST_SNAPBACK}>
Nie wierze w cuda !!!

Dla ciebie dzieciaku- pan Kulesza.
Adres panie znają.
I jeszcze jedno.
Będziesz sikso dalej pomawiać-zostanie złożony wniosek do Sądu Grodzkiego o naruszenie dóbr osobistych.
Jedno pismo Sądu do operatora sieci i przestajesz być anonimowa.

#106 monia3a

monia3a

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 20 luty 2010 - 08:42

Proszę tutaj nie generalizować!

Jak wszyscy widzimy ja i Karina jako jedyne piszemy w swoim własnym imieniu i pod własnymi nickami. Nie podoba mi się strasznie podpinanie pod nas czyli pod TOZ wszystkich innych wypowiedzi. Nie biorę odpowiedzialności za słowa pisane jako goście czy inne wydumki!

Swoją drogą trzeba napisać do administratorów o wyczyszczenie wątku i prośbę o mozliwość wypowiedzi przez zarejestrowanych użytkowników tak jak jest w GW

#107 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2010 - 09:26

CYTAT(monia3a @ 20.02.2010, 08:42:17) <{POST_SNAPBACK}>
Proszę tutaj nie generalizować!

Jak wszyscy widzimy ja i Karina jako jedyne piszemy w swoim własnym imieniu i pod własnymi nickami. Nie podoba mi się strasznie podpinanie pod nas czyli pod TOZ wszystkich innych wypowiedzi. Nie biorę odpowiedzialności za słowa pisane jako goście czy inne wydumki!

Swoją drogą trzeba napisać do administratorów o wyczyszczenie wątku i prośbę o mozliwość wypowiedzi przez zarejestrowanych użytkowników tak jak jest w GW

Pisz, a że wątek ci się nie podoba to się nie dziwię.

#108 Bafomet

Bafomet

VIP

• Zbanowani
  • 942 postów

Napisano 20 luty 2010 - 09:48

[/quote]

Rejestracja na forum ze wszech miar zasadna.
Administrator tego jednak nie zastosuje.
Na forum zostałoby kilka osób

#109 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2010 - 10:56

CYTAT(karina1002 @ 19.02.2010, 16:07:56) <{POST_SNAPBACK}>
Za późno, już jesteś stracony.

W sumie nie wiem o co chodzi z tą nagonką. Wychodzi na to, że jakby nie było TOZ-u to byłby święty spokój. Nikt by nie łapał tych bezdomnych kotów/psów i nie byłoby tematu do dyskusji.

Ale to widocznie polska mentalność. Na zasadzie: ja nie mam, to i nie pozwolę sąsiadowi mieć; ja nie umiem, to i nie pozwolę, żeby inni robili.

I takim sposobem wszyscy narzekają i się dziwią, że nic się nie dzieje, nikt nic nie robi.

A tu się odechciewa cokolwiek robić, bo co byś nie zrobił to i tak niedobrze.

Trafnie napisałaś tu o sobie

#110 monia3a

monia3a

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 20 luty 2010 - 14:09

CYTAT(Bafomet @ 20.02.2010, 09:48:09) <{POST_SNAPBACK}>

Rejestracja na forum ze wszech miar zasadna.
Administrator tego jednak nie zastosuje.
Na forum zostałoby kilka osób

Niekoniecznie.
Większość normalnych ludzi chcących coś konstruktywnego wnieść do rozmowy zaloguje się i wypowie.
Na innych forach jakoś to całkiem dobrze działa.

Użytkownik monia3a edytował ten post 20 luty 2010 - 14:10

#111 Bafomet

Bafomet

VIP

• Zbanowani
  • 942 postów

Napisano 20 luty 2010 - 14:33

Tak,lecz nie na tym.

#112 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2010 - 19:30

CYTAT(monia3a @ 20.02.2010, 14:09:18) <{POST_SNAPBACK}>
Niekoniecznie.
Większość normalnych ludzi chcących coś konstruktywnego wnieść do rozmowy zaloguje się i wypowie.
Na innych forach jakoś to całkiem dobrze działa.

Przeczytaj coś napisała. Śmiechu warte.

#113 ~Smutna_niespodzianka~

~Smutna_niespodzianka~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 19:04

CYTAT(Chead honcho @ 14.02.2010, 14:00:06) <{POST_SNAPBACK}>
Czytając powyższe wypowiedzi wyłania się obraz białostockie oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.
Kilka zacietrzewionych dzieciaków zapatrzonych jak w obraz w postać przewodniczącej, która odpowiednie pranie mózgów im zrobiła.
Wszyscy wkoło są be, wszyscy wkoło to ich wrogowie, przeciwnicy w ich wizji niesienia pomocy dla zwierząt.
Tylko jak to się ma do statutu stowarzyszenia który w swym paragrafie 9 pkt 16 wyraźnie mówi o współpracy z innymi instytucjami , stowarzyszeniami w kraju i za granicą których celem jest niesienie pomocy dla zwierząt i ochroną przyrody?
A może czas na zmiany. Nie tylko w Białostockim schronisku dla Zwierząt ale i w białostockim oddziale TOZ. Może czas najwyższy aby Zarząd Główny Stowarzyszenia bliżej zainteresował się funkcjonowaniem swego oddziału i jego członków?
Dlaczego kiedy porusza się temat wynagrodzenia to strona której to dotyczy dostaje furii, szału , co wyraźnie daje się odczuć czytając powyższe wpisy.
Przecież nikt tego nie neguje.Każde stowarzyszenie część swoich przychodów przeznacza na wynagrodzenia -czy to dla zarządu czy też osób , instytucji którym zleca określone czynności. Wyraźnie mówi o tym art.8 pkt 8 ustawy z dnia 3 marca 2000 r. o wynagrodzeniu osób kierujących niektórymi podmiotami prawnymi.
Tylko dlaczego z tego robi się temat tabu?
I jeszcze jedno .Ostrożniej z określeniami typu przekręty. Już jeden łobuz na urzędzie twierdził ,ze gałami wybałuszonymi w kamerę TV, że ja z rodziną dokonuję eutanazji psów. Dzisiaj to on ma proces o pomówienie i pożegna się z kolejną kadencją na urzędzie.
Rób swoje kobieto skoro się tego podjęłaś i niech w końcu do ciebie dotrze ,że w tym co robisz nie jesteś osamotniona. Powinnaś się z tego cieszyć. Nieprawdaż?

Szanowny Panie Kulesza,
twierdzi pan że toz nie współpracuje z innymi organizacjami ect.., na Pańskiej stronie cyt. " Współpracujemy i jesteśmy w stałym kontakcie z organami państwowymi zajmującymi się problematyką; jak również organizacjami społecznymi."
Pytam
czy próbował Pan z tozem współpracować,
czy zdarzyło się panu być choć raz w ich siedzibie że autorytarnie pan stwierdza że to zahipnotyzowane dzieciaki?
Z jakimi organizacjami pan współpracuje?
a ten stały kontakt z organami to z Pańskiej inicjatywy, czy też może coś się panu znów koło d... pali i to oni się panem interesują?
Deklaruje się pan jako troskliwy o zwierzątka, jeśli tak jest to czemu nie chce pan podać swojego super sposobu na adopcje? boi sie pan że ktoś wykorzysta ten pomysł-patent? przecież to dla dobra zwierząt! no chyba że kasa ponad wszystko a idea dorabiana u pana dla PR jest!
no bo przecież nie jest tak że pan nie ma żadnej metody ohmy.gif
Dodatkowo skoro padł tu adres okulisty to sugeruję też odwiedzić lekarza innej specjalności gdyż pisanie jednocześnie pod kilkoma nickami może świadczyć o rozszczepieniu jaźni - z łac. schizos- rozszczepienie , frenia -jaźń. skojarzenie nasuwa się jedno,
a jak wysuwa pan zarzuty opierając się na dokumentach prawnych to najpierw radzę je całe przeczytać ZE ZROZUMIENIEM- wiem może być to trudne unsure.gif ,
a nie wyjmować z kontekstu poszczególny zapis i dorabiać do niego ideologię lub dopasowywać do własnej idei fix.
Skoro w Tozie jest kaska do wyrwania to zapisz się pan na członka, działaj to może do zarządu wejdziesz i w luksusach pływał będziesz. Przecież specjalizuje się pan w robieniu kasy na zwierzętach, mała metamorfoza i masz pan dodatkowe źródło dochodu. Dlaczego tak do tej pory się nie stało?
bo tam nie ma kasy tylko zapiernicz kilku fanatycznych kobietek co czasami rodziny zaniedbują by zwierzętom było lepiej.

Jeżeli brak Ci człeku małej wiary argumentów, lub też nie masz pojęcia w temacie w którym toczy się dyskus to lepiej zamilcz niż masz pieniacza i chama robić z siebie
PS. uprzejmie donoszę że rozpatrywanie spraw o przestępstwo z art. 212KK należy do właściwości sądów rejonowych a nie grodzkich- zapraszam do lektury KPK lub też do analizy ze zrozumieniem mojej wypowiedzi powyżej
BO
gdyby chodziło naprawdę tylko o los zwierząt to byście wszyscy się dogadali zamiast się atakować
pozdr wszystkich miłośników zwierząt a przepraszam tych których wpis mógł rykoszetem ugodzić

#114 ~Chead honcho~

~Chead honcho~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 21:37

bo tam nie ma kasy tylko zapiernicz kilku fanatycznych kobietek co czasami rodziny zaniedbują by zwierzętom było lepiej.

fanatyzm gorszy od bolszewizmu..podobno.
a i rodziny szkoda

#115 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 22:11

Oj Kulesza jak ja wam współczuję, nawet rozumieć was zaczynam, choć ciężko pojąć ten wasz umysł nie zbrukany cieniem intelektu. W Wasilkowie nikt już was nie słucha, społeczeństwo ogarnął totalwisizm na dźwięk waszego nazwiska, toście się na Białystok przerzucili.. i dobrze odsapniemy troszkę od waszego pieniactwa. W imieniu społeczności wasilkowskiej dziękujemy żeście się..

#116 ~Marek Kulesza~

~Marek Kulesza~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 22:24

CYTAT(Gość @ 9.03.2010, 22:11:13) <{POST_SNAPBACK}>
Oj Kulesza jak ja wam współczuję, nawet rozumieć was zaczynam, choć ciężko pojąć ten wasz umysł nie zbrukany cieniem intelektu. W Wasilkowie nikt już was nie słucha, społeczeństwo ogarnął totalwisizm na dźwięk waszego nazwiska, toście się na Białystok przerzucili.. i dobrze odsapniemy troszkę od waszego pieniactwa. W imieniu społeczności wasilkowskiej dziękujemy żeście się..

Dzięki Bogu społeczność Wasilkowa to nie tylko łapownicy na urzędzie.
Spać idź rano do pracy. Wypoczęty musisz być. Znowu głupot narobisz.
O mnie się nie martw.Martw się o burmiszcza.

#117 ~~sprawiedliwa~~

~~sprawiedliwa~~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2010 - 07:42

CYTAT(Marek Kulesza @ 9.03.2010, 21:33:07) <{POST_SNAPBACK}>
sprawę nowofundlanda wyjaśnij miotło jedna a nie obrażasz... koło d.u.p.y to niedługo tobie będzie się palić.
ad rem. kodeks karny poznałem kiedy ty z jajka na jajko skakałaś.
Chcesz wojny no to ją masz.
Można współpracować , lecz osobami o zdrowych zmysłach a nie z bandą która zjada własny ogon.

Oj poziom ineligencji na najwyższym poziomie laugh.gif
Coś Cię długo nie było - siły zbierałeś ??

A tak na marginesie to gdzie Twoje są wszystkie odłowione z gmin psy? Na stronie jest ich kilka a odłowiłeś ich całą masę, biedni ludzie z Wasilkowa zjedli je w kiełbaskach ??

#118 ~Chead honcho~

~Chead honcho~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2010 - 08:16

CYTAT(~sprawiedliwa~ @ 10.03.2010, 07:42:03) <{POST_SNAPBACK}>
Oj poziom ineligencji na najwyższym poziomie laugh.gif
Coś Cię długo nie było - siły zbierałeś ??

A tak na marginesie to gdzie Twoje są wszystkie odłowione z gmin psy? Na stronie jest ich kilka a odłowiłeś ich całą masę, biedni ludzie z Wasilkowa zjedli je w kiełbaskach ??

Jaki poziom , taka inteligencja.
Za pomówienia skończysz tam gdzie inni ,co mordy sobie mną wycierali.

#119 ~~sprawiedliwa~~

~~sprawiedliwa~~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2010 - 08:26

CYTAT(Chead honcho @ 10.03.2010, 08:16:51) <{POST_SNAPBACK}>
Jaki poziom , taka inteligencja.
Za pomówienia skończysz tam gdzie inni ,co mordy sobie mną wycierali.

Pamiętaj, że to działa w obie strony!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych