Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dramaty psow w schronisku

118 odpowiedzi w tym temacie

#81 Bafomet

Bafomet

VIP

• Zbanowani
  • 942 postów

Napisano 14 luty 2010 - 16:58

Dlaczego trudne? Skoro nowy Zarząd pewnie będą nowe pomysły na działalność Stowarzyszenia. Należy życzyć tylko powodzenia.
A swoja drogą, faktycznie ciekawym jest co leżało u podstaw rezygnacji aż całego Zarządu?

#82 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2010 - 17:06

CYTAT(Bafomet @ 14.02.2010, 16:58:25) <{POST_SNAPBACK}>
Dlaczego trudne? Skoro nowy Zarząd pewnie będą nowe pomysły na działalność Stowarzyszenia. Należy życzyć tylko powodzenia.
A swoja drogą, faktycznie ciekawym jest co leżało u podstaw rezygnacji aż całego Zarządu?

Dobrze poczekamy zobaczymy czym się toz pochwali. Domami tymczasowymi dla kilku i to wybranych piesków. Ale ciekawość mnie zżera. Czekam

#83 monia3a

monia3a

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 14 luty 2010 - 18:07

CYTAT(Bafomet @ 14.02.2010, 16:22:33) <{POST_SNAPBACK}>
Przepraszam za dociekliwość ale co było tego przyczyną? (brak zarządu)
W prasie regionalnej wzmianki żadnej chyba nie było?

Powodem było przede wszystkim stan zdrowotny dwóch z osób zarządu a u pozostałych zmieniło się nieco w życiu prywatnym, zawodowym i ze względu na brak dostatecznej ilości czasu na zajmowanie się sprawami TOZ zrezygnowały z pełnionych funkcji.

W prasie faktycznie nie było wzmianki o tym ale planujemy w najbliższym czasie zamieścić podziękowania dla darczyńców oraz poinformować wszystkich o nowym zarządzie TOZ.

W zeszłym roku dzięki pomocy ludzi o dobrych sercach udało się nam wysterylizować:
212 kotek
27 kocurków

14 suczek
5 piesków

Dzięki naszej pomocy domki znalazło 500 kotów i 110 psów.

W zeszłym roku udało nam się załatwić blisko 500 interwencji ( kosztem własnego czasu, pieniędzy i rodzin )

Dokładne rozliczenie finansów będzie dostępnę pod koniec lutego do wglądu dla zainteresowanych w naszym biurze.

Tyle. Lubię konkretną i rzeczową rozmowę i tylko z takimi rozmówcami będę rozmawiać.

Pozdrawiam.

Użytkownik monia3a edytował ten post 14 luty 2010 - 18:09

#84 Bafomet

Bafomet

VIP

• Zbanowani
  • 942 postów

Napisano 14 luty 2010 - 18:59

Dziękuję za informację.
Gdzie znajdę informacje o nowym zarządzie?

#85 monia3a

monia3a

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 14 luty 2010 - 20:05

http://bazy.ngo.pl/s...92&p=daneOgolne

Została wysłana aktualizacja i na dniach powinna już być.

#86 Bafomet

Bafomet

VIP

• Zbanowani
  • 942 postów

Napisano 14 luty 2010 - 20:31

CYTAT(monia3a @ 14.02.2010, 20:05:22) <{POST_SNAPBACK}>
http://bazy.ngo.pl/s...92&p=daneOgolne

Została wysłana aktualizacja i na dniach powinna już być.

Dziękuję za udzielone informacje.

#87 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 17 luty 2010 - 12:05

CYTAT(~mocarze~ @ 7.02.2010, 11:32:26) <{POST_SNAPBACK}>
Witam to prawda, rzygać się chce gdzie nie wejdziesz na forum pupili wszędzie krytyka nagonka a najwięcej na schronisko, kierownika, te wypowiedzi są chyba od bardzo młodych ludzi albo siedzących na tyłkach przed ekranem ,kiedyś jak zajechało się do schroniska nie można było przejść koło kojców smród był ogromny psy siedziały w swoich odchodach ,niedawno odwiedziłam schronisko przypadkowo i byłam zaskoczona na posesji stały nowe budy, w kojcach czysto, w korytarzach czuć było środki odkażające jedyne co, to smutno patrzące oczy każdego psa .Miałam okazję porozmawiać z pracownikiem nie chciał krytykować dziewczyn z wolnotariatu opowiedział parę drastycznych zdarzeń przywiezionych psów.W schronisku jest ciężko trzeba mieć stalowe nerwy przebywając tam codziennie .Odkąd pamiętam poprzedni kierownicy też byli mordercami tymi co nabijali kasę usypiali nagminnie psy ,ale nie pamiętam żeby organizowali akcje coś działali .Co można zrobić do diabła mając 200psów a może i więcej, skrawek ziemi i paręnaście kojców. Te krytyki pod adresem kierownika, nie pozwala wyprowadzać psów, wtrącać się każdemu z ulicy, dokarmiać .Bo to On jest odpowiedzialny za zdrowie psów, rozwolnienia, choroby, ma pracowników którzy muszą utrzymać porządek.Może Ci co najbardziej opluwają powinni zatrudnić się do pracy tam i dzień w dzień oglądać tragedię tych psów.Może lepiej zamiast kogoś opluwać jedz do schroniska zrób zdjęcie zaproponuj nagrodę ludziom którzy znają właściciela psa i jego zmuszaj do odpowiedzialności za los jaki zgotowali temu zwierzakowi.

Jak sama piszesz niedawno odwiedziłaś schronisko przypadkowo. Czy wydaje ci się że zmiany w tym miejscu to zasługa kierownika? Bardzo się mylisz. Po prostu zaczęło tam pracować więcej ludzi którym na psach zależy. niestety nie wszystkim. O kierowniku nie wspomnę. Jak nie wierzysz to zapytaj tego pana o byle jakiegoś psa. Nic ci nie powie bo się ich brzydzi, a twierdzi że wszystkie kocha. Jak nie wiesz jak jest, nie wypowiadaj PRZYPADKOWYCH opinii. Pierwsze wrażenia mylą i o to właśnie chodzi panu O.

#88 ~~mocarze~~

~~mocarze~~
  • Goście

Napisano 17 luty 2010 - 21:59

CYTAT(ola @ 17.02.2010, 12:05:41) <{POST_SNAPBACK}>
Jak sama piszesz niedawno odwiedziłaś schronisko przypadkowo. Czy wydaje ci się że zmiany w tym miejscu to zasługa kierownika? Bardzo się mylisz. Po prostu zaczęło tam pracować więcej ludzi którym na psach zależy. niestety nie wszystkim. O kierowniku nie wspomnę. Jak nie wierzysz to zapytaj tego pana o byle jakiegoś psa. Nic ci nie powie bo się ich brzydzi, a twierdzi że wszystkie kocha. Jak nie wiesz jak jest, nie wypowiadaj PRZYPADKOWYCH opinii. Pierwsze wrażenia mylą i o to właśnie chodzi panu O.

Przepraszam a co takiego napisałam żeby tak się obruszyć, dlaczego mam nie wypowiadać się co ujrzałam,moja przypadkowa wizyta nie była zapowiedziana a będąc tam nie widziałam nikogo innego oprócz jednego pracownika sprzątającego kojce i kobiety w biurze.Uważam że krytykować każdy potrafi tylko nie rozumiem że Ci najbardziej zaangażowani najbardziej pomagający najbardziej kochający bezdomne psy mają najwięcej do powiedzenia.Jest jedna dziewczyna która bardzo angażuje się w schronisku... powiedział mi to właśnie pracownik,jestem pewna że Ona naprawdę kocha i poświęca swój czas tym biednym psom.A może są osoby które codziennie,deszcz,śnieg,świątek itd przychodzą i sprzątają zas. kojce bo wyjść na spacer też trzeba sprzątnąć po psie.Co się tyczy kierownika nie miałam przyjemności rozmowy i nie widziałam na oczy może nie kocha psów ale stara się przyciągnąć ludzi do schroniska daje reklamy w PUPILACH coś robi stara się.Są firmy które wspierają schronisko ludzie którzy ufają przynoszą jedzenie przekazują pieniądze ,pomagają nie krytykują ale pomagają jak mogą.Mam pytanie kogo proponujesz na nowego kierownika czy podoła takiemu ogromowi bezdomnych psów których mało ubywa a coraz więcej przybywa do tej krainy szczęścia...Pozdrawiam

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2010 - 22:36

CYTAT(~mocarze~ @ 17.02.2010, 21:59:13) <{POST_SNAPBACK}>
Przepraszam a co takiego napisałam żeby tak się obruszyć, dlaczego mam nie wypowiadać się co ujrzałam,moja przypadkowa wizyta nie była zapowiedziana a będąc tam nie widziałam nikogo innego oprócz jednego pracownika sprzątającego kojce i kobiety w biurze.Uważam że krytykować każdy potrafi tylko nie rozumiem że Ci najbardziej zaangażowani najbardziej pomagający najbardziej kochający bezdomne psy mają najwięcej do powiedzenia.Jest jedna dziewczyna która bardzo angażuje się w schronisku... powiedział mi to właśnie pracownik,jestem pewna że Ona naprawdę kocha i poświęca swój czas tym biednym psom.A może są osoby które codziennie,deszcz,śnieg,świątek itd przychodzą i sprzątają zas. kojce bo wyjść na spacer też trzeba sprzątnąć po psie.Co się tyczy kierownika nie miałam przyjemności rozmowy i nie widziałam na oczy może nie kocha psów ale stara się przyciągnąć ludzi do schroniska daje reklamy w PUPILACH coś robi stara się.Są firmy które wspierają schronisko ludzie którzy ufają przynoszą jedzenie przekazują pieniądze ,pomagają nie krytykują ale pomagają jak mogą.Mam pytanie kogo proponujesz na nowego kierownika czy podoła takiemu ogromowi bezdomnych psów których mało ubywa a coraz więcej przybywa do tej krainy szczęścia...Pozdrawiam

Dokladnie mysle tak samo POPIERAM

#90 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 18 luty 2010 - 10:16

CYTAT(~mocarze~ @ 17.02.2010, 21:59:13) <{POST_SNAPBACK}>

Daruj sobie takie gadki bo wiadomo od kogo pochodzą. A tą jedną dziewczyną chcesz już nawet na zewnątrz zwaśnić pracowników schroniska.

#91 Bafomet

Bafomet

VIP

• Zbanowani
  • 942 postów

Napisano 19 luty 2010 - 09:32

CYTAT(no cóż @ 12.02.2010, 10:28:31) <{POST_SNAPBACK}>
Sami przyjechali ? Ciekawi mnie skąd wiedzieli o tym psie, możesz mi wyjaśnić?? Jakoś nie widzę Twoich ogłoszeń.
A jak wygląda u Ciebie sytuacja ze sterylizacjami?? Raczej oddawane są psy bez niej bo to z korzyścią na przyszłość, co ??

Przepraszam, ale widocznie choruje Pani na oczy, polecam -bardzo dobry okulista przy ul. Stary Rynek 1 w Białymstoku.

Ja znalazłem.
http://kala.org.pl/index.html

#92 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2010 - 09:58

CYTAT(Bafomet @ 19.02.2010, 09:32:10) <{POST_SNAPBACK}>
Przepraszam, ale widocznie choruje Pani na oczy, polecam -bardzo dobry okulista przy ul. Stary Rynek 1 w Białymstoku.

Ja znalazłem.
http://kala.org.pl/index.html

Te panie są tak zapatrzone w siebie, że niczego nie widzą

#93 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2010 - 10:03

CYTAT(monia3a @ 14.02.2010, 18:07:25) <{POST_SNAPBACK}>
Powodem było przede wszystkim stan zdrowotny dwóch z osób zarządu a u pozostałych zmieniło się nieco w życiu prywatnym, zawodowym i ze względu na brak dostatecznej ilości czasu na zajmowanie się sprawami TOZ zrezygnowały z pełnionych funkcji.

W prasie faktycznie nie było wzmianki o tym ale planujemy w najbliższym czasie zamieścić podziękowania dla darczyńców oraz poinformować wszystkich o nowym zarządzie TOZ.

W zeszłym roku dzięki pomocy ludzi o dobrych sercach udało się nam wysterylizować:
212 kotek
27 kocurków

14 suczek
5 piesków

Dzięki naszej pomocy domki znalazło 500 kotów i 110 psów.

W zeszłym roku udało nam się załatwić blisko 500 interwencji ( kosztem własnego czasu, pieniędzy i rodzin )

Dokładne rozliczenie finansów będzie dostępnę pod koniec lutego do wglądu dla zainteresowanych w naszym biurze.

Tyle. Lubię konkretną i rzeczową rozmowę i tylko z takimi rozmówcami będę rozmawiać.

Pozdrawiam.

Niewiele tych sterylizacji, zważywszy, że pieniądze na ten cel dostawaliście z Urzędu Miejskiego

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2010 - 11:19

o sponsorach już nie wspomnę.

#95 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2010 - 12:44

CYTAT(Gość @ 19.02.2010, 11:19:02) <{POST_SNAPBACK}>
o sponsorach już nie wspomnę.

Proponuję najpierw sprawdzić a potem rozpowszechniać. Dlaczego piszesz rzeczy nie prawdziwe i nie sprawdzone?

#96 ~Psia Buda Skarbowa~

~Psia Buda Skarbowa~
  • Goście

Napisano 19 luty 2010 - 12:59

CYTAT(Gość @ 19.02.2010, 12:44:30) <{POST_SNAPBACK}>
Proponuję najpierw sprawdzić a potem rozpowszechniać. Dlaczego piszesz rzeczy nie prawdziwe i nie sprawdzone?

Co jest nieprawdziwe i nie sprawdzone?
Sponsor żaden w roku ubiegłym nie wspomógł TOZ-u?
Zamiast siedzieć przed kompem i sprawdzać czy aby jakiś negatywny wpis na wasz temat nie zamieścili- w teren ,dupska ruszcie.

Sprawdzę wtedy kiedy złożycie sprawozdanie za rok 2009.

#97 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 luty 2010 - 14:58

CYTAT(Psia Buda Skarbowa @ 19.02.2010, 12:59:19) <{POST_SNAPBACK}>
Zamiast siedzieć przed kompem i sprawdzać czy aby jakiś negatywny wpis na wasz temat nie zamieścili- w teren ,dupska ruszcie.

Ćhłopie przecież działasz w tej samej sprawie jak te kobitki więc nie rozumem po co szukasz zadymy??

Może Ciebie zaczniemy rozliczać, co??

Gdzie są te wszystkie psy, które odłowiłeś? Na stronie jest ich pare sztuk. Może warto zwrócić się do gmin i sprawdzić ile zostało odłowionych i ile znalazło prawdziwe domy a nie na osoby podstawione.

Jestem osobą nie związaną z żadną organizacją - działam sam na miarę swoich skromnych możliwości ( to tak na wszelki wypadej jakby ktoś chciał po mnie pojechać jako tej jednej od bab z TOZu )

#98 ~Chead honcho~

~Chead honcho~
  • Goście

Napisano 19 luty 2010 - 15:24

Adresy gmin z którymi są zawarte umowy z chęcią udostępnię.
Wszystko jest do sprawdzenia i do policzenia.
Co to znaczy osoby podstawione? W ten sposób Białostockie Schronisko załatwia adopcje?

Czy Pan ma zbyt mało zajęcia w liczeniu własnych problemów?
Możemy dodać następne .Tylko proszę w kolejce się ustawić . Na razie rozliczamy łobuza na urzędzie za pomówienia.
I ta Pana wypowiedź do TVP Obiektyw z dnia 4 marca 2009 r. ,że na psach jest słaby zarobek.
Zastanów się człowieku co piszesz i co zarzucasz.
Może klimat czas zmienić?
Zapach psów ci już może nie służy?
Rozlicz się z kasy która pobrałeś od sponsorów i od Urzędu Miasta a potem innych rozliczaj.

#99 karina1002

karina1002

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 19 luty 2010 - 15:58

CYTAT(Psia Buda Skarbowa @ 19.02.2010, 12:59:19) <{POST_SNAPBACK}>

To weź te swoje stare dupsko rusz sprzed komputera i najpierw sprawdź informacje, potem obrażaj ludzi na forum.

A najlepiej rusz te dupsko i się zajmij sterylizacją zwierząt bezdomnych bo ich jeszcze w Białymstoku jest od cholery, a nie siedzisz przed komputerem i tylko jęczysz, żeby inni to robili. A jak już wyłapiesz, ciachniesz i przechowasz te 300 sztuk, to wtedy porozmawiamy.

Jednocześnie powiedz, skąd masz informacje na temat otrzymanych pieniędzy z Urzędu Miasta, bo chyba pomylili numery rachunków bankowych i do innej organizacji przelali pieniądze. Bo nie do TOZ-u.

#100 karina1002

karina1002

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 19 luty 2010 - 16:07

CYTAT(ja @ 19.02.2010, 14:58:44) <{POST_SNAPBACK}>
Ćhłopie przecież działasz w tej samej sprawie jak te kobitki więc nie rozumem po co szukasz zadymy??

Jestem osobą nie związaną z żadną organizacją - działam sam na miarę swoich skromnych możliwości ( to tak na wszelki wypadej jakby ktoś chciał po mnie pojechać jako tej jednej od bab z TOZu )

Za późno, już jesteś stracony.

W sumie nie wiem o co chodzi z tą nagonką. Wychodzi na to, że jakby nie było TOZ-u to byłby święty spokój. Nikt by nie łapał tych bezdomnych kotów/psów i nie byłoby tematu do dyskusji.

Ale to widocznie polska mentalność. Na zasadzie: ja nie mam, to i nie pozwolę sąsiadowi mieć; ja nie umiem, to i nie pozwolę, żeby inni robili.

I takim sposobem wszyscy narzekają i się dziwią, że nic się nie dzieje, nikt nic nie robi.

A tu się odechciewa cokolwiek robić, bo co byś nie zrobił to i tak niedobrze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych