Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dramaty psow w schronisku

118 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~z debilami nie gadam~

~z debilami nie gadam~
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 21:28

CYTAT(Chead honcho @ 12.02.2010, 20:25:01) <{POST_SNAPBACK}>
Po trzecie-mój adres znasz. Przecież byłaś już u mnie trzy razy. Dwa razy podszywając się pod osobę chętną do adopcji a raz z interwencją po donosie idioty Kononowicza .

Chyba sam jednak jesteś idiotą nie wiesz kto był i kiedy biggrin.gif a może była jeszcze ta wiesz no jak ona ma na imię Gienia, co laugh.gif

#42 ~Chead honcho~

~Chead honcho~
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 21:35

CYTAT(z deb***ami nie gadam @ 12.02.2010, 21:28:08) <{POST_SNAPBACK}>
Chyba sam jednak jesteś idiotą nie wiesz kto był i kiedy biggrin.gif a może była jeszcze ta wiesz no jak ona ma na imię Gienia, co laugh.gif

i dlatego właśnie do was pasuje określenie jakiego użył marszałek Piłsudski- kury wam szczać prowadzać-tylko ja, to bym i drób bał się wam dać pod opiekę- koguta byście wykastrowały a kury wysterylizowały. I kto by jaja znosił? Monia ze swoją sitwą?

#43 ~z debilami nie gadam~

~z debilami nie gadam~
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 21:41

CYTAT(Chead honcho @ 12.02.2010, 21:35:03) <{POST_SNAPBACK}>
i dlatego właśnie do was pasuje określenie jakiego użył marszałek Piłsudski- kury wam szczać prowadzać-tylko ja, to bym i drób bał się wam dać pod opiekę- koguta byście wykastrowały a kury wysterylizowały. I kto by jaja znosił? Monia ze swoją sitwą?

Monia i jej sitwa przynajmniej dobrą robotę robią w przeciwieństwie do Ciebie. Niedługo dzięki jej ciężkiej pracy Ty nie zarobisz na psach.

#44 ~Chead honcho~

~Chead honcho~
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 22:11

CYTAT(z deb***ami nie gadam @ 12.02.2010, 21:41:18) <{POST_SNAPBACK}>
Monia i jej sitwa przynajmniej dobrą robotę robią w przeciwieństwie do Ciebie. Niedługo dzięki jej ciężkiej pracy Ty nie zarobisz na psach.

Ja, w przeciwieństwie do ciebie nie opieram wszystkiego na pieniądzach. Co zaś do ciężkiej pracy Moni-spójrz na jej/swoje dłonie -czy tak wyglądają dłonie spracowane- to są grabie nastawione tylko i wyłącznie na liczenie kasy.
I jeszcze jedno w gminach już mają naprawdę was serdecznie dość.
A tak przy okazji jak już poruszamy sprawy finansowe . Ile według waszego statutu możecie przeznaczyć na wynagrodzenie dla zarządu? Jakie dochody Monia wykazała /wykaże za 2009 r.? Myślę , że byłby to interesujący temat do dyskusji na forum.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 22:34

Kulesza jak wy niezmiennie umiecie mi humor poprawić laugh.gif wasza znajomość tematu jest powalająca hahahaha
Monia spowiadaj się! Ile kasy zarząd wypłacił sobie na wynagrodzenia? Kulesza mózg wam zanikł zupełnie.. domy tymczasowe? Pewnie u mieszkańców Wasilkowa, którzy "wielbią" ziemię po której stąpasz? Kononowicz donosiciel idiota? Ale chyba kiedy wywlekał twoje ukochane ścieki z rzeki na forum publiczne toś go wielbił? Wtedy nie miałeś spostrzeżeń na temat jego intelektu tylko wykorzystałeś go do własnego celu. Zrób przysługę sobie i nam i zniknij karykaturo człowieka.

#46 ~Chead honcho~

~Chead honcho~
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 22:53

CYTAT(Gość @ 12.02.2010, 22:34:01) <{POST_SNAPBACK}>
Kulesza jak wy niezmiennie umiecie mi humor poprawić laugh.gif wasza znajomość tematu jest powalająca hahahaha
Monia spowiadaj się! Ile kasy zarząd wypłacił sobie na wynagrodzenia? Kulesza mózg wam zanikł zupełnie.. domy tymczasowe? Pewnie u mieszkańców Wasilkowa, którzy "wielbią" ziemię po której stąpasz? Kononowicz donosiciel idiota? Ale chyba kiedy wywlekał twoje ukochane ścieki z rzeki na forum publiczne toś go wielbił? Wtedy nie miałeś spostrzeżeń na temat jego intelektu tylko wykorzystałeś go do własnego celu. Zrób przysługę sobie i nam i zniknij karykaturo człowieka.

cześć "łapka"-jeszcze nie śpisz?
uspokój się -dzisiaj na twój temat nic nie będzie. Wami zajął już się kto inny. Oni w tej chwili mają wyłączność.

#47 monia3a

monia3a

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 13 luty 2010 - 08:59

CYTAT(Chead honcho @ 12.02.2010, 22:11:35) <{POST_SNAPBACK}>
Ja, w przeciwieństwie do ciebie nie opieram wszystkiego na pieniądzach.

Naprawdę?? Aż mnie zatkało laugh.gif

Co zaś do ciężkiej pracy Moni-spójrz na jej/swoje dłonie

Nie jestem chłopem oderwanym od pługa jak co poniektórzy stąd więc dłonie mam ładne i zadbane takie jakie powinna mieć kobieta. Tylko ludzie Twojego pokroju uważają, że dłonie zniszczone to spracowane.

I jeszcze jedno w gminach już mają naprawdę was serdecznie dość

Czy Ty mówisz o sobie ?? Jakoś nie zauważyłam aby niechętnie ze mną współpracowali.

Jakie dochody Monia wykazała /wykaże za 2009 r.? Myślę , że byłby to interesujący temat do dyskusji na forum.

Obawiam się, że minimum dwa razy większe od Ciebie ale to oczywiście nie Twoja sprawa a tym bardziej nie temat rozmów na forum. Działalność TOZ jest całkiem charytatywna i nie pobieramy z tego tytułu żadnych opłat. Ludzie Twojego pokroju niestety nie mogą tego zrozumieć bo w życiu nic nie dali ani nie zrobili za darmo, a moją zapłatą jest satysfakcja, że pomogłam biednemu zwierzęciu, które bardzo często jest głodne, chore, zmarznięte ...

#48 monia3a

monia3a

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 13 luty 2010 - 09:03

CYTAT(Chead honcho @ 12.02.2010, 19:58:42) <{POST_SNAPBACK}>
Sterylizowane są idiotki twojego pokroju.

Tak naprawdę to Tobie przydałaby się kastracja może choć troszkę byś złagodniał choć rozumu niestety kastracja nie dodaje.

#49 karina1002

karina1002

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 13 luty 2010 - 14:16

CYTAT(Chead honcho @ 12.02.2010, 20:25:01) <{POST_SNAPBACK}>
Po pierwsze nigdy nie miałem,nie mam i nie mam zamiaru mieć schroniska. Zrozum zarozumiała babo , że można zwierzętom pomagać w inny sposób niż schronisko i też w majestacie prawa.
Po drugie- ten przybytek , jak to nazywasz mieści się w domach wolontariuszy-domy tymczasowe. Mówi ci to coś?
Rozumiem , że zainteresowanie twoje przejawia się chęcią złożenia mi wizyty.
Po trzecie-mój adres znasz. Przecież byłaś już u mnie trzy razy. Dwa razy podszywając się pod osobę chętną do adopcji a raz z interwencją po donosie idioty Kononowicza .
Po czwarte - zrozum to w końcu ,że nie masz wyłączności na niesienie pomocy dla zwierząt tym bardziej ,że twoja pomoc sprowadza się raczej do promowania swojej osoby -zwierzęta są w tle. Mam wiele ku temu dowodów i przykładów.
I na koniec ,po piąte może faktycznie za długo w tym siedzisz i wpadłaś w rutynę- ja bajek nie piszę-mam kolejkę po psy. Jak to robię? Moja słodka tajemnica- na pewno nie w sposób w jaki zarzucasz to Radysom.
Mogę ci tylko uchylić rąbek mej tajemnicy. Nie wymawiam, nie używam określenia schronisko- ludzie mają alergie na to słowo. Nie biorę też za to żadnych pieniędzy. Ludzie przychodzą po psy do domu, a nie do schroniska.

Po tym poście utwierdzam się w przekonaniu, że nie ma co z Tobą dyskutować.

Nie wiesz kim jestem, nigdy mnie nie widziałeś, nigdy się nie spotkaliśmy, ale nie przeszkadza to Tobie na publicznym forum wypisywać bzdury, na dokładkę często używać inwektyw. Jak widać, nie potrafisz normalnie rozmawiać i wymyślasz historyjki nie wiadomo w jakim celu.

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem i pewnie już się nie nauczysz. Za stary jesteś na to.

Zarzucasz innym, że piszą nieprawdę a sam wypisujesz jakieś bzdury o zarobkach moni w TOZ. To są pomówienia. Dobrze wiesz o tym, że to nie jest prawda.
Więc licz się ze słowami i zacznij może używać swoich szarych komórek, jeżeli takowe jeszcze posiadasz.

Jak ktoś mądrze powiedział: z durniami się nie dyskutuje, bo najpierw sprowadzą do swojego poziomu, potem pokonają doświadczeniem.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2010 - 15:39

BRAWO BRAWO BRAWO
mam nadzieje,ze to juz koniec DURNEJ przepychanki slownej dry.gif

lepiej zastanowmy sie jak pomoc pieskom znalesc nowe domy
gdzie apelowac i zachecac ludzi do adopcji pupili
uswiadamiac o konsekwencjach bezsensownego rozmnazania zwierzat

#51 ~Chead honcho~

~Chead honcho~
  • Goście

Napisano 13 luty 2010 - 16:15

CYTAT(monia3a @ 13.02.2010, 08:59:25) <{POST_SNAPBACK}>
Naprawdę?? Aż mnie zatkało laugh.gif

Nie jestem chłopem oderwanym od pługa jak co poniektórzy stąd więc dłonie mam ładne i zadbane takie jakie powinna mieć kobieta. Tylko ludzie Twojego pokroju uważają, że dłonie zniszczone to spracowane.

Czy Ty mówisz o sobie ?? Jakoś nie zauważyłam aby niechętnie ze mną współpracowali.

Obawiam się, że minimum dwa razy większe od Ciebie ale to oczywiście nie Twoja sprawa a tym bardziej nie temat rozmów na forum. Działalność TOZ jest całkiem charytatywna i nie pobieramy z tego tytułu żadnych opłat. Ludzie Twojego pokroju niestety nie mogą tego zrozumieć bo w życiu nic nie dali ani nie zrobili za darmo, a moją zapłatą jest satysfakcja, że pomogłam biednemu zwierzęciu, które bardzo często jest głodne, chore, zmarznięte ...

kłamiesz
paragraf 67 waszego statutu mówi co innego.
Jaki dochód osiągnęło TOZ O/Białystok w roku 2009 i ile z tego przeznaczono na wynagrodzenie zarządu ?

I nie kłam więcej bo zastosuje paragraf 31 TOZ-u

#52 ~Chead honcho~

~Chead honcho~
  • Goście

Napisano 13 luty 2010 - 16:19

Obawiam się, że minimum dwa razy większe od Ciebie ale to oczywiście nie Twoja sprawa a tym bardziej nie temat rozmów na forum. Działalność TOZ jest całkiem charytatywna i nie pobieramy z tego tytułu żadnych opłat.

Kolejne kłamstwo.
Działalność i finanse stowarzyszeń w RP są jawne.
Jaki dochód osiągnął TOZ O/ Białystok i ile z tego przeznaczono na wynagrodzenie zarządu?

Chyba ,że tak jak "zielony" Rafałek ukrywacie swoje dochody?

#53 ~buchalter~

~buchalter~
  • Goście

Napisano 13 luty 2010 - 17:22

I po co ta cała hipokryzja?
http://www.toz.pl/sp...za_2008_rok.pdf
Hipokryzja – fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. Udawanie serdeczności, szlachetności, religijności, zazwyczaj po to, by wprowadzić kogoś w błąd co do swych rzeczywistych intencji i wyciągnąć z tego jakieś korzyści.

#54 monia3a

monia3a

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 13 luty 2010 - 18:14

CYTAT(Chead honcho @ 13.02.2010, 16:15:12) <{POST_SNAPBACK}>
kłamiesz
paragraf 67 waszego statutu mówi co innego.
Jaki dochód osiągnęło TOZ O/Białystok w roku 2009 i ile z tego przeznaczono na wynagrodzenie zarządu ?

I nie kłam więcej bo zastosuje paragraf 31 TOZ-u

Naucz się człowieku czytać ze zrozumieniem!!

§ 67
Na fundusze Towarzystwa składają się:

1. wpływy z wpisowego i składek członkowskich,

2. dotacje, zapisy i darowizny,

3. wpływy z działalności statutowej,

4. wpływy z ofiarności publicznej,

5. wpływy z działalności gospodarczej, prowadzonej zgodnie z obowiązującymi przepisami,

6. dochody z nieruchomości i ruchomości stanowiące własność lub będących w użytkowaniu Towarzystwa.

Nie wiem do czego masz zastosować § 31 który brzmi:

Główny Sąd Koleżeński jest władzą naczelną Towarzystwa, powołaną do sprawowania ogólnego nadzoru nad sądami koleżeńskimi Towarzystwa, rozpatrywania i rozstrzygania odwołań od orzeczeń sądów koleżeńskich oraz rozpatrywania spraw wniesionych przez Zarząd Główny lub Główną Komisję Rewizyjną, w odniesieniu do osób pełniących funkcję we władzach naczelnych Towarzystwa.

Poza tym pisząc o wynagrodzeniu miałam na myśli swoje ciężko zarobione pieniądze. Nie wiem czy wiesz, ale oprócz działalności w TOZ każdy z nas ma swoją pracę, dom i rodzinę. Tyle do Ciebie. Nie zamierzam więcej dyskutować z Tobą i zniżać się do Twojego poziomu. Żegnam!!!

Użytkownik monia3a edytował ten post 13 luty 2010 - 18:15

#55 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2010 - 18:35

Szanowna Moniu i Karino coś tu śmierdzi. Czyli jak zwykle chodzi kasę?

#56 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2010 - 19:30

no to komu do podziału ten mój 1% na niby TOZ?

#57 ~wspierający~

~wspierający~
  • Goście

Napisano 13 luty 2010 - 19:31

CYTAT(gość @ 13.02.2010, 18:35:41) <{POST_SNAPBACK}>
Szanowna Moniu i Karino coś tu śmierdzi. Czyli jak zwykle chodzi kasę?

Jak miałem wątpliwości poszedłem do pięknych kobitek i zostało mi pokazane wszystko aby rozwiać moje wątpliwości.
Jeśli Ci śmierdzi to idź i wszystko na miejscu wyjaśnisz a nie pienisz na forum

#58 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2010 - 19:38

CYTAT(wspierający @ 13.02.2010, 19:31:00) <{POST_SNAPBACK}>
Jak miałem wątpliwości poszedłem do pięknych kobitek i zostało mi pokazane wszystko aby rozwiać moje wątpliwości.
Jeśli Ci śmierdzi to idź i wszystko na miejscu wyjaśnisz a nie pienisz na forum

A gdzie tych pięknych szukać? Jak temat nie wygodny to nie na forum?

#59 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2010 - 19:54

CYTAT(gość @ 13.02.2010, 19:38:19) <{POST_SNAPBACK}>
A gdzie tych pięknych szukać? Jak temat nie wygodny to nie na forum?

Jak nie wiesz gdzie to może w burdelu ??

#60 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2010 - 19:57

CYTAT(gość @ 13.02.2010, 19:54:51) <{POST_SNAPBACK}>
Jak nie wiesz gdzie to może w burdelu ??

a gdzie to na świetojanskiej?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych