Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dramaty psow w schronisku

118 odpowiedzi w tym temacie

#21 monia3a

monia3a

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 10 luty 2010 - 20:43

CYTAT(Gość @ 10.02.2010, 17:16:33) <{POST_SNAPBACK}>
Z wasilkowskiego działu, cyt.:
"~resortowiec~
wpis 28.01.2010, 21:27:18
Wpis #13
Goście

Nick Chead Honcho to wszystkim nam znany awanturnik Marus Kulesza"

hhaahhaaa obrońca usiśnionych biggrin.gif

Dlaczego mnie to nie dziwi biggrin.gif

#22 ~Chead honcho~

~Chead honcho~
  • Goście

Napisano 10 luty 2010 - 22:15

CYTAT(monia3a @ 10.02.2010, 20:43:17) <{POST_SNAPBACK}>

Ponieważ poszłaś ode mnie jak zmyta. Wydrwigroszu gminny.

#23 ~Eraser~

~Eraser~
  • Goście

Napisano 10 luty 2010 - 22:34

CYTAT(monia3a @ 10.02.2010, 20:43:17) <{POST_SNAPBACK}>

Efekt "służby" wolontariuszy którzy byli nastawieni na kasę . Kiedy zawiedli się co do apanaży podziękę złożyli na psie.

To są ludzie twojego pokroju .

#24 karina1002

karina1002

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 11 luty 2010 - 09:24

CYTAT(Chead honcho @ 10.02.2010, 22:15:55) <{POST_SNAPBACK}>

Monia, byłaś z / u Chead honcho ???? ohmy.gif

I jakieś pieniądze z gminy wyrwałaś ??????

Chead honcho, jak nie wiesz co napisać, nie pisz nic. Szczególnie, jak to mają być bzdury.

#25 karina1002

karina1002

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 11 luty 2010 - 09:27

CYTAT(Eraser @ 10.02.2010, 22:34:45) <{POST_SNAPBACK}>
Efekt "służby" wolontariuszy którzy byli nastawieni na kasę . Kiedy zawiedli się co do apanaży podziękę złożyli na psie.

A Ty co wyskakujesz do moni ze służbą, z którą ona nie ma nic wspólnego ??????

I dlaczego sugerujesz, że tak jest?????

Każdy sądzi według siebie

#26 ~pop~

~pop~
  • Goście

Napisano 11 luty 2010 - 12:29

CYTAT(karina1002 @ 11.02.2010, 09:27:57) <{POST_SNAPBACK}>
A Ty co wyskakujesz do moni ze służbą, z którą ona nie ma nic wspólnego ??????

I dlaczego sugerujesz, że tak jest?????

Każdy sądzi według siebie

jak to mówi mój sąsiad-paszła ty w pindu.

#27 karina1002

karina1002

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 11 luty 2010 - 16:33

CYTAT(pop @ 11.02.2010, 12:29:26) <{POST_SNAPBACK}>
jak to mówi mój sąsiad-paszła ty w pindu.

I to jest argument nie do obalenia.

Jak się nie ma co napisać, to cokolwiek trzeba, nie?

Użytkownik karina1002 edytował ten post 11 luty 2010 - 16:34

#28 monia3a

monia3a

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 11 luty 2010 - 20:37

Masz bardzo wybujałą fantazję, nie ma co. Ale fantazjować może każdy.

#29 monia3a

monia3a

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 11 luty 2010 - 20:38

CYTAT(Eraser @ 10.02.2010, 22:34:45) <{POST_SNAPBACK}>

Ja raczej bym podała inny przykład ale mam na tyle kultury, że nie będę nikogo obrażać bezpodstawnie.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2010 - 23:10

Kulesza wy to macie wyobraźnię.. Może przedstawicie się forumowiczom w pełnej krasie? Toż to forum miłośników zwierząt, do którego macie czelność fałszywie siebie zaliczać. Opowiedzcie wszystkim zainteresowanym o waszej pseudo-schroniskowej działalności, o tym jak to kasiurę z gmin rąbaliście za psy bezdomne, które w cudowny sposób "wyadoptowywały się" w błyskawicznym tempie spod waszej "opieki". Może wreszcie poznamy w czym tkwi sekret waszego porażającego sukcesu w walce z bezdomnością psów?

#31 ~Picknett i Prince~

~Picknett i Prince~
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 08:45

CYTAT(Gość @ 11.02.2010, 23:10:15) <{POST_SNAPBACK}>
Kulesza wy to macie wyobraźnię.. Może przedstawicie się forumowiczom w pełnej krasie? Toż to forum miłośników zwierząt, do którego macie czelność fałszywie siebie zaliczać. Opowiedzcie wszystkim zainteresowanym o waszej pseudo-schroniskowej działalności, o tym jak to kasiurę z gmin rąbaliście za psy bezdomne, które w cudowny sposób "wyadoptowywały się" w błyskawicznym tempie spod waszej "opieki". Może wreszcie poznamy w czym tkwi sekret waszego porażającego sukcesu w walce z bezdomnością psów?

http://www.bialystok.......9&idart=162

#32 ~Chead honcho~

~Chead honcho~
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 09:24

[/quote]
quote name='Gość' date='11.02.2010, 23:10:15' post='225731']
[/quote]
W twojej sprawie , postępowanie przygotowawcze prowadzi już Prokuratura Rejonowa Białystok-Północ. Z komentarzem wstrzymam się do czasu zakończenia postępowania. Wtedy z imienia i nazwiska ujawnię kto tak zaciekle wylewał pomyje na moją osobę a wszystko za to ,że potrafiłem z imienia i nazwiska wskazać łapowników i przekretasów na u rzędzie i w mundurach.
Co zaś się tyczy tego jak nazywasz pseudo schroniska. Rozpowszechnianie nieprawdziwych danych jest karane-to powinieneś wiedzieć.
Sprawowaliśmy i sprawujemy opiekę nad bezdomnymi psami z siedmiu gmin. Sprawy finansowe z tym związane nie są żadną tajemnicą. Zwróć się do Urzędów gmin a uzyskasz stosowne informacje. Ostatnio korzystała z naszych usług gmina Czarna Białostocka.
W w czym tkwi sukces? W pracy misiu, w pracy, z ludźmi i zwierzętami. Tylko w mijającym tygodniu mieliśmy skutecznych adopcji 12. Na wszystko jest kompletna dokumentacja. Kolejka chętnych do adopcji też jest- niektórzy są wybredni czekają na rasowe.
Jako ciekawostkę mogę podać fakt, że ostatnio po psiaka przyjechała kobieta aż ze Szczecina. Wyobrażasz sobie -730 km po to by przygarnąć zwierzaka.
Tylko czy ty to rozumiesz? Wątpię.
Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje- jak mawiał Marek Aureliusz
a to na poprawienie twojego nastroju. Pomyśl o psach-nie myśl o mnie.

Marek Kulesza.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 10:28

CYTAT(Chead honcho @ 12.02.2010, 09:24:48) <{POST_SNAPBACK}>

W twojej sprawie , postępowanie przygotowawcze prowadzi już Prokuratura Rejonowa Białystok-Północ. Z komentarzem wstrzymam się do czasu zakończenia postępowania. Wtedy z imienia i nazwiska ujawnię kto tak zaciekle wylewał pomyje na moją osobę a wszystko za to ,że potrafiłem z imienia i nazwiska wskazać łapowników i przekretasów na u rzędzie i w mundurach.
Co zaś się tyczy tego jak nazywasz pseudo schroniska. Rozpowszechnianie nieprawdziwych danych jest karane-to powinieneś wiedzieć.
Sprawowaliśmy i sprawujemy opiekę nad bezdomnymi psami z siedmiu gmin. Sprawy finansowe z tym związane nie są żadną tajemnicą. Zwróć się do Urzędów gmin a uzyskasz stosowne informacje. Ostatnio korzystała z naszych usług gmina Czarna Białostocka.
W w czym tkwi sukces? W pracy misiu, w pracy, z ludźmi i zwierzętami. Tylko w mijającym tygodniu mieliśmy skutecznych adopcji 12. Na wszystko jest kompletna dokumentacja. Kolejka chętnych do adopcji też jest- niektórzy są wybredni czekają na rasowe.
Jako ciekawostkę mogę podać fakt, że ostatnio po psiaka przyjechała kobieta aż ze Szczecina. Wyobrażasz sobie -730 km po to by przygarnąć zwierzaka.
Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje- jak mawiał Marek Aureliusz

Marek Kulesza.

To czego się czaiłeś jak czajnik laugh.gif Wstydzisz się swego nazwiska, tego co robisz, że boisz się ujawnić? A ty na forum ludzie rozgarnięci i domyślili się kto to jest Chead honcho laugh.gif laugh.gif Co za pech tongue.gif

#34 ~no cóż~

~no cóż~
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 10:28

Marek Kulesza.

Sami przyjechali ? Ciekawi mnie skąd wiedzieli o tym psie, możesz mi wyjaśnić?? Jakoś nie widzę Twoich ogłoszeń.
A jak wygląda u Ciebie sytuacja ze sterylizacjami?? Raczej oddawane są psy bez niej bo to z korzyścią na przyszłość, co ??

#35 karina1002

karina1002

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 12 luty 2010 - 11:59

I teraz nie rozumiem:

wszystkim zarzucasz, że wyrywają pieniądze z gmin za odłowy psów (nie wiem dlaczego do moni, bo monia nie dostała ani złotówki za psa wyłapanego), nadajesz na schronisko w Białymstoku, że wyrywają szmal, a sam robisz dokładnie to samo.

Po prostu oczerniasz innych, żeby wykosić konkurencję.

To może powinieneś nadawać na Radysy - wokół Białegostoku dużo gmin ma z nimi podpisaną umowę na wyłapywanie psów. Tam lepszy "rynek".

#36 karina1002

karina1002

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 12 luty 2010 - 12:14

Marek Kulesza.

A tu ściema na całego. Z Gminy nikt się nie dowie niczego o finansach Twojego schroniska (ma status schroniska, czy hoteliku, domu adopcyjnego, czy jak to inaczej się nazywa?).

Z gminy można dostać informacje, za ile odłowionych psów gmina zapłaciła. A czy ta ewidencja się zgadza z ewidencją schroniska, to tego nikt nie wie, oprócz właściciela schroniska, który może to podać, a może nie podać.

I nie ściemniaj o kolejkach do adopcji psów, bo za długo w tym siedzę.

Byłbyś drugim przypadkiem po Panu H., który ma "świetny, tajemny, nikomu nie znany" sposób na adopcje, którego nie chce nikomu zdradzić. Jaki jest efekt Pana H. pewnie doskonale wiesz.

12 adopcji w tygodniu to dużo, pod warunkiem że "przyjęcia" psów były mniejsze. Jeżeli przyjmujesz w tygodniu 50 a adoptujesz 12, to sorki, za klika tygodni/miesięcy będziesz miał porównywalną ilość psów jak w Radysach.

A gdzie jest dokładnie teraz ten przybytek szczęśliwości dla psów?????

#37 ~Chead honcho~

~Chead honcho~
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 19:58

CYTAT(no cóż @ 12.02.2010, 10:28:31) <{POST_SNAPBACK}>
Sami przyjechali ? Ciekawi mnie skąd wiedzieli o tym psie, możesz mi wyjaśnić?? Jakoś nie widzę Twoich ogłoszeń.
A jak wygląda u Ciebie sytuacja ze sterylizacjami?? Raczej oddawane są psy bez niej bo to z korzyścią na przyszłość, co ??

Sterylizowane są idiotki twojego pokroju.

#38 ~Chead honcho~

~Chead honcho~
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 20:00

CYTAT(no cóż @ 12.02.2010, 10:28:31) <{POST_SNAPBACK}>

Dużo rzeczy nie widzisz wokół siebie-twoje ego cię przerosło.

#39 ~Chead honcho~

~Chead honcho~
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 20:25

CYTAT(karina1002 @ 12.02.2010, 12:14:45) <{POST_SNAPBACK}>
A tu ściema na całego. Z Gminy nikt się nie dowie niczego o finansach Twojego schroniska (ma status schroniska, czy hoteliku, domu adopcyjnego, czy jak to inaczej się nazywa?).

Z gminy można dostać informacje, za ile odłowionych psów gmina zapłaciła. A czy ta ewidencja się zgadza z ewidencją schroniska, to tego nikt nie wie, oprócz właściciela schroniska, który może to podać, a może nie podać.

I nie ściemniaj o kolejkach do adopcji psów, bo za długo w tym siedzę.

Byłbyś drugim przypadkiem po Panu H., który ma "świetny, tajemny, nikomu nie znany" sposób na adopcje, którego nie chce nikomu zdradzić. Jaki jest efekt Pana H. pewnie doskonale wiesz.

12 adopcji w tygodniu to dużo, pod warunkiem że "przyjęcia" psów były mniejsze. Jeżeli przyjmujesz w tygodniu 50 a adoptujesz 12, to sorki, za klika tygodni/miesięcy będziesz miał porównywalną ilość psów jak w Radysach.

A gdzie jest dokładnie teraz ten przybytek szczęśliwości dla psów?????

Po pierwsze nigdy nie miałem,nie mam i nie mam zamiaru mieć schroniska. Zrozum zarozumiała babo , że można zwierzętom pomagać w inny sposób niż schronisko i też w majestacie prawa.
Po drugie- ten przybytek , jak to nazywasz mieści się w domach wolontariuszy-domy tymczasowe. Mówi ci to coś?
Rozumiem , że zainteresowanie twoje przejawia się chęcią złożenia mi wizyty.
Po trzecie-mój adres znasz. Przecież byłaś już u mnie trzy razy. Dwa razy podszywając się pod osobę chętną do adopcji a raz z interwencją po donosie idioty Kononowicza .
Po czwarte - zrozum to w końcu ,że nie masz wyłączności na niesienie pomocy dla zwierząt tym bardziej ,że twoja pomoc sprowadza się raczej do promowania swojej osoby -zwierzęta są w tle. Mam wiele ku temu dowodów i przykładów.
I na koniec ,po piąte może faktycznie za długo w tym siedzisz i wpadłaś w rutynę- ja bajek nie piszę-mam kolejkę po psy. Jak to robię? Moja słodka tajemnica- na pewno nie w sposób w jaki zarzucasz to Radysom.
Mogę ci tylko uchylić rąbek mej tajemnicy. Nie wymawiam, nie używam określenia schronisko- ludzie mają alergie na to słowo. Nie biorę też za to żadnych pieniędzy. Ludzie przychodzą po psy do domu, a nie do schroniska.

#40 ~z debilami nie gadam~

~z debilami nie gadam~
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 21:21

CYTAT(Chead honcho @ 12.02.2010, 19:58:42) <{POST_SNAPBACK}>
Sterylizowane są idiotki twojego pokroju.

Z deb***ami nie mam powodu rozmawiać. Kretynizm to masz chyba wrodzony!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych