Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dr Dorota Żukowska opinie

dr dorota żukowska chirurg plastyczny białystok

116 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 01 październik 2013 - 12:58

Szukam opinii o pani doktor Żukowskiej , dokładnie chodzi mi o jej doświadczenie w operacjach  odstających uszu. Robic u niej czy szukać kogoś innego - proszę o szczere opinie

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2013 - 20:30

Takie opinie ma dr Żukowska na znanym lekarzu http://www.znanyleka...plastyczny/lodz

#3 ~karola29~

~karola29~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 23:10

Przeprowadzałam zabieg korekcji odstających uszu u dr Żukowskiej parę miesięcy temu, wyglądają teraz zupełnie inaczej - pani doktor spisała się znakomicie, od zawsze było to moim problem i kompleksem, teraz bez porównania. wszystko się ładnie pogoiło.

#4 ~Wiolka~

~Wiolka~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2013 - 10:04

Takie opinie ma dr Żukowska na znanym lekarzu http://www.znanyleka...plastyczny/lodz

Na znanym lekarzu  te opinie ma same pozytywne, nie masz sie chyba co zastanawiać

ktoś pisał że dziecko nawet operowała, musi być dobra

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2013 - 12:14

prosze o przeniesienie tego tematu moderatora do rubryki zdrowie tam gdzie jest jego miejsce!!!

Użytkownik Moderator edytował ten post 02 listopad 2013 - 12:25
Bardzo słuszna uwaga, lecz nie ma działu zdrowie. Przeniesiemy do działu o wszystkim :)

#6 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2013 - 23:11

W 2012 robiłam u dr Żukowskiej nos, jest gorzej niż przed. Dodam,że po 7 miesiącach robiła poprawkę, która w rezultacie zakończyła się beznadziejnie. Uciekajcie od tej kobiety; RADZĘ

#7 ~ksa~

~ksa~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 22:11

Ja mam na styczeń termin operacji u pani Żukowskiej

Ona operwowała piersi mojej koleżance która miala sporą róznicę w rozmiarze i łądnie jej to wyrównała implantem w tej mniejszej  i podniesieniem tej większej piersi  no i ja będę właśnie piersi podnosić bez implantów

koleżanka była zadowolona , zresztą piersi ma teraz wreszcie ładne

ja jestem zdecydowana

#8 ~reBEca~

~reBEca~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 13:01

Ja mam na styczeń termin operacji u pani Żukowskiej

Ona operwowała piersi mojej koleżance która miala sporą róznicę w rozmiarze i łądnie jej to wyrównała implantem w tej mniejszej  i podniesieniem tej większej piersi  no i ja będę właśnie piersi podnosić bez implantów

koleżanka była zadowolona , zresztą piersi ma teraz wreszcie ładne

ja jestem zdecydowana

ksa

napisz koniecznie jak będziesz po oper

ja też chce podniesienie piersi sobie zrobić u Żukowskiej

napisz jak zabieg i jak sie po czułaś i czy jesteś zadowolona

#9 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 22:58

Witam,

Czy ktos mial robiona operacje nosa u Dr Żukowskiej w Białymstoku, jakie sa efekty i czy ja polecacie.? 

#10 ~Niki73~

~Niki73~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 17:30

A ja chciałam zapytać o lifting

chce zlikwidowac chomiczki- mam dop 40 lat a już mocne zwisy na policzkach

ktos wie czy ta lekarka "robi" takie rzeczy i jak?

#11 Białostocki Mądrala

Białostocki Mądrala

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 10 luty 2014 - 18:40

Nie sugerujcie się za bardzo wpisami na portalu znanylekarz, bo tam te wpisy mogą być mocno moderowane.

http://lekarz.znanyl...ii-o-lekarzach/

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 14:35

nie polecam, uszy po operacji były przyklejone do głowy (a tak właściwie to środkowa część ucha, co za tym idzie pomimo iż uszka były blisko wyglądało jakby górna część odstawała) oraz została zniszczona gładka struktura małżowiny na jednym uchu (wygląda jakby było złamane) . Poszłam na reoperację odsunięcia uszu oraz naprawienie tego złamania. Jedno ucho zostało nadal przyklejone a struktura małżowiny nie została wygładzona. W razie pytań piszcie na meila garnier.hand@prokonto.pl

#13 ~fuksik12~

~fuksik12~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 18:25

oceniam Ją bardzo  żle
w swoim czasie przedstawię dowody na swoje słowa ,
u mnie mogło się skończyć bardzo źle,

#14 ~U11a~

~U11a~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2014 - 16:32

oceniam Ją bardzo  żle
w swoim czasie przedstawię dowody na swoje słowa ,
u mnie mogło się skończyć bardzo źle,

Czytam od paru dni opinie o Pani doktor bo wybieram się na operację powiek do niej, w sumie to jestem w trakcie badań i mam już wyznaczony termin.  Opinie czytam bo chyba jak każdy, przed operacją pomimo zdecydowania są i obawy.  Ale w tą opinię nie wierzę - przeglądałam wczoraj forum kafeteria i tam są wpisy tej samej osoby i forumowiczki piszą, że fuksik12 po prostu wprowadza ludzi w błąd i chce oczernić lekarkę , podobno nawet raz pisze że jest kobietą a raz że jest mężczyzną

ja bym ten wpis brała pod rozwagę, tam pisz że to jedno wielkie kłamstwo - poszukajcie sobie tego na kafeterii

#15 ~wścibskula~

~wścibskula~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 13:42

Zawsze będzie ktoś zadowolony i ten niezadowolony

Moim zdaniem trzeba przed operacją się zastanowić i mieć świadomość tego że nie da się czasem zrobić operacji plastycznej w 100% tak jakby się chciało. Po to są wizyty u lekarza przed operacją, trzeba tam o wszystko zapytać

#16 ~mamamagdy~

~mamamagdy~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 12:26

Kto jeszcze operował u tej lekarki uszy ostatnio? Czy to prawda że ona operuje tez dzieci, że jest chirurgiem dziecięcym?  Bardzo prosze o opinie

#17 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 16:45

Bardzo miło wspominam wizytę i zabieg u pani Żukowskiej, żadnych problemów, ładnie się goiło, efekty jak chciałam. Ja mam o niej dobre zdanie

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 17:44

Po co wy tu wszystkie kombinujecie?!

Dr.Szczyt jest z bialegostoku a przyjmuje w warszawie   :)

TVN nie ogladacie????

#19 ~gość do gościa~

~gość do gościa~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 18:12

przestań pisać za pieniądze te wstrętne opinie zachwalające!!! Partacz zawsze zostanie partaczem!!!  partoli operacje a najgorsze jest to że potem wogóle nic juz nie da sie poprawić.

zawsze będzie ktoś zadowolony i niezadowolony wg mnie z operacji

oskarżać kogoś że jest podstawiony bo pisze pozytywnie to tak jak oskarżyć ciebie że jesteś podstawiony przez lekarza z konkurencji

napisz że Ci coś źle zrobiła ale nie oskarżaj tych co sa zadowoleni  bo to przesada

#20 ~kriss22~

~kriss22~
  • Goście

Napisano 31 maj 2014 - 18:07

Mam ginekomastie

Czy u tej pani żukowskiej operował się jakiś mężczyzna? Ona pomaga w takich przypadkach?  albo polećcie jakiegoś innego lek.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych