Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

164 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 11:35

Weź nie p!@#a :D

ty sam pie..., pewnie szczepionki ci uszkodzilz mozg

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 11:41

A kiedy pojawią się konsekwencje profesorów którzy jeżdżą na "wycieczki" koncernów farmaceutycznych. Dziwicie się ludziom że wzrost zachorowań na autyzm i inne dziwne powikłania widzą w szczepionkach które nie były nigdy rzetelnie zbadane przez neutralne środowisko naukowe? Aptek jest tysiące i każda jest oblężona jak w czasie epidemi ślepy widzi że dzieje się coś niedobrego z Polakami.

A wzrost zachorowan na nowotwory przez zbijanie cholesterolu jest przerazajacy. Teraz znow obnizyli wymagania cholesterol ma byc do 180 wysokosci. To zbrodniarze ktorym nie zalezy na naszym zdrowiu tylko zeby jak najwiecej zarobic na oszustwie.Cholesterolu w ogole nie nalezy zbijac. Zbijanie prowadzi do udarow,zawalow, nowotworow, rozpadaniu sie miesni i straszliwej smierci.A profesory dla kasy zrobia wszystko beda lgac, bo za to dostana kase. JESTEM ZA PANIA DOKTOR, I MAM NADZIEJE, ZE SAD TEZ. FARMACJA ZEMSCI SIE NA UCZCIWEJ LEKARCE.

#23 ~Czytelnik.~

~Czytelnik.~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 11:44

Tylko odizolujcie sie od innych wasze nieszczepione dzieci i bedzie git. Czyli brak wstepu do zlobkow, przedszkoli, szkol ! I mozecie sobie zyc w swojej komunie.

I podpisanie zobowiazania, ze jak dziecko zachoruje pelna odplatnosc za leczenie oraz odszkodowanie dla osob zarazonych na ktorych zostala przeniesiona choroba.

A na koniec zero z zasilku pogrzebowego dla umarlych na skutek nieszczepienia

Moje nie zagrażają waszym, bo wasze są szczepione. Jaki problem, chyba, że ta szczepionka, to jedna wielka ściema? Chorowałem na Odrę, Ospę wietrzną i cała wioska nie wymarła, nikt nie umarł. Nie byłem szczepiony od Heinego-Medina, pielęgniarka wpisała mnie do zeszytu szczepień, ale tego płynu zabrakło. Może i dobrze, bo te roczniki miały najwięcej powikłań. Coś ze szczepionką było nie tak. 

#24 Herbatnik

Herbatnik

ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 478 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 11:51

Wiecie co jest gorsze od autyzmu? ŚMIERĆ!!!

Oczywiście nie zapomnijcie dzisiaj machnąć lewoskrętnej witaminy C

#25 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 11:54

Moje nie zagrażają waszym, bo wasze są szczepione. Jaki problem, chyba, że ta szczepionka, to jedna wielka ściema? Chorowałem na Odrę, Ospę wietrzną i cała wioska nie wymarła, nikt nie umarł. Nie byłem szczepiony od Heinego-Medina, pielęgniarka wpisała mnie do zeszytu szczepień, ale tego płynu zabrakło. Może i dobrze, bo te roczniki miały najwięcej powikłań. Coś ze szczepionką było nie tak.

Jako lekarz muszę leczyć wszystkich nawet tych głupich ale jako człowiek uważam ze to prawo selekcji naturalnej że głupsze słabsze przegrywają dlatego pozwolił bym aby cos takiego jak "ruch anty szczepionkowy" robił co chciał ze swoimi dziećmi. Problem w tym ze patogeny maja tendencje do mutacji co za tym pozwalając powstać epidemi dajemy możliwość "udoskonalać sie" patogenowi i powodujemy ze zmodyfikowana bakteria, wirus zarazi i zdrowych. Dlatego uważam że takim ludziom powinno się odbierać prawa rodzicielskie a dzieci umieszczać w środkach, kierować do adopcji.

#26 ~Czytelnik.~

~Czytelnik.~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 11:59

Jako lekarz muszę leczyć wszystkich nawet tych głupich ale jako człowiek uważam ze to prawo selekcji naturalnej że głupsze słabsze przegrywają dlatego pozwolił bym aby cos takiego jak "ruch anty szczepionkowy" robił co chciał ze swoimi dziećmi. Problem w tym ze patogeny maja tendencje do mutacji co za tym pozwalając powstać epidemi dajemy możliwość "udoskonalać sie" patogenowi i powodujemy ze zmodyfikowana bakteria, wirus zarazi i zdrowych. Dlatego uważam że takim ludziom powinno się odbierać prawa rodzicielskie a dzieci umieszczać w środkach, kierować do adopcji.

Jesteś ponoć taki myślący, wszechwiedzący i mądry. W ilu krajach UE są obowiązkowe szczepienia?

#27 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 12:06

Jesteś ponoć taki myślący, wszechwiedzący i mądry. W ilu krajach UE są obowiązkowe szczepienia?

a ty taki myslacy, wszechwiedzacy i madry nie pomyslales by wpisac tego pytania w googlu?

#28 ~zus~

~zus~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 12:08

Jestem ojcem którego córka w wieku 2,5 roku zaczęła się "uwsteczniać".

W badaniach włosa wielekrotnie zawyżony poziom aluminium.

Taki sam wniosek po wykonaniu badania krwi.

Pytam się - skąd tak duży poziom aluminium?

Obecnie - autyzm. 

Rocznik 2014 - w tym roku znacznie więcej autystów niż w innych.

#29 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 12:14

Może nie szczepienia są zle tylko te szczepionki mają zły skład a jaki to poczytajcie.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 12:16

Jestem ojcem którego córka w wieku 2,5 roku zaczęła się "uwsteczniać".

W badaniach włosa wielekrotnie zawyżony poziom aluminium.

Taki sam wniosek po wykonaniu badania krwi.

Pytam się - skąd tak duży poziom aluminium?

Obecnie - autyzm. 

Rocznik 2014 - w tym roku znacznie więcej autystów niż w innych.

To wlasnie robia szczepionki, a mafia farmaceutyczna jest zbrodnicza. Nigdy nie bylo tyle chorych dzieci na nowotwory. Mafia nas zabija, zabija nasze dzieci. Mafia likwiduje prawdziwych lekarzy, ktorzy pryestrzegaja przed szczepionkami, gina w niewyjasnionych okolicznosciach. Ja z mafia sie sadze i apeluje do pana aby pan to samo zrobil dla swego dziecka. Utorujmy droge dla wszystkich ktorzy zostali okaleczeni przez mafie farmaceutyczna. Do sadu i tam przedstawic dowody na aluminium, to jest od szczepionek.

#31 ~Czytelnik.~

~Czytelnik.~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 12:19

a ty taki myslacy, wszechwiedzacy i madry nie pomyslales by wpisac tego pytania w googlu?

Tak, tak. Było to pytanie retoryczne. Sam słyszał o czymś takim. 

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 12:21

Leki, raczej pseudoleki na nadcisnienie z rakotworczym walsartenem. Ile ludzi ma od nich nowotwory, ile ludzi w ten sposob zostalo zamordoanych. Dalej statyny i fibraty to jest ta sama grupa, ale lekarze i mafia far. wmawia, ze to co innego, nie co innego tylko inna nazwa trucizny. Caly swiat jest chory na cholesterol, tak mafia zbrodnicza zdolala wmowic ludziom, ze cholesterol jest szkodlwy a to jest klamstwo. Mafiozi farmaceutyczni na szkodzeniu nam dorobili sie kosmicznych majatkow.. Zbrodniarze stana przed sadami i pjda za kraty.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 12:24

widac, ze tobie szczepionki uszkodzily mozg

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 12:26

ty i lekarz hahaha. Szkoda ze ciebie nie skierowali do adopcji a zaszczepili

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 12:29

Ile dzieci umarlo po szczepionkach, a ten wzrost nowotworow u dzieci jest wlasnie po szczepionkach, na 100%, szczepionki sa zanieczyszczone specjalnie rtecia, to unicestwianie polskiego narodu. A pani Doktor to prawdziwy lekarz.

#36 ~Halinka~

~Halinka~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 12:32

Tak to PRAWDA...Mój syn młodszy ten szczepiony szczepiony, ciągle chory, słaby i źle się uczy. Starszy nie szczepiony wysoki, zdrowy, świetnie się uczy i niezwykle utalentowany w dziedzinach wszelakich. Ot i to cała prawda o spisku globalnym koncernów farmaceutycznych jak na dłoni. To wszystko wyssane z palca.

#37 ~Jądruś~

~Jądruś~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 12:47

Z debi9lami nie ma dyskusji, oni wiedzą jedno i po co im więcej.

Każdy kto ma IQ powyżej 75, czyli wszyscy oprócz antyszczepionkowców, wie ile było zgonów noworodków przed 100, 70 czy 60 laty.

Dzieci, które w tamtych czasach umarłyby, dziś żyją dzięki KONCERNOM FARMACEUTYCZNYM.

Na ulotce każdego leku, nawet pospolitych środkach przeciwbólowych, jest cała lista skutków ubocznych.

Tylko, że nie wytłumaczysz tego debi9lowi, on wie jedno i nie potrzebuje wiedzieć więcej.

#38 ~Ferdek~

~Ferdek~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 12:48

Tak to PRAWDA...Mój syn młodszy ten szczepiony szczepiony, ciągle chory, słaby i źle się uczy. Starszy nie szczepiony wysoki, zdrowy, świetnie się uczy i niezwykle utalentowany w dziedzinach wszelakich. Ot i to cała prawda o spisku globalnym koncernów farmaceutycznych jak na dłoni. To wszystko wyssane z palca.

W szpitalu podmienili ci bachora, tego wysokiego.

#39 ~azs~

~azs~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 12:50

"Na ulotce każdego leku, nawet pospolitych środkach przeciwbólowych, jest cała lista skutków ubocznych."

Chciałbyś mieć upośledzone dziecko które okazało się tym 0,00001 % powikłań poszczepiennych?

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 13:16

W szpitalu podmienili ci bachora, tego wysokiego.

a ciebie głąbie jak widać zaszczepili i masz uszkodzony mózg, wszedzie latasz i ujawniasz sie jako idiota - wykolejeniec

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych