Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

164 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 08:17

A kiedy pojawią się konsekwencje profesorów którzy jeżdżą na "wycieczki" koncernów farmaceutycznych. Dziwicie się ludziom że wzrost zachorowań na autyzm i inne dziwne powikłania widzą w szczepionkach które nie były nigdy rzetelnie zbadane przez neutralne środowisko naukowe? Aptek jest tysiące i każda jest oblężona jak w czasie epidemi ślepy widzi że dzieje się coś niedobrego z Polakami.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 08:55

Dlaczego nie ma niezależnego centrum ( od lobby lekarsko biznesowego ) badania leków w tym szczepionek? Dlaczego od czasu "polepszenia " szczepionek dzieci zapadają na coraz dziwniejsze choroby? Dlaczego pokolenie 30 + nie zna chorób które dziś się pojawiają i leczenie ich przynosi kolosalne zyski dla firm sponsorujących lekarzy firm? Może takie tematy artykułów.

#3 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 08:58

Taki lekarz to nie lekarz więc powinien zostać pozbawiony prawa do wykonywania zawodu. Problem tej pani jak i jej pokrewnych znikną by raz na zawsze.

Reszcie nieuków radzę się szczepić i nie siać zamętu. Innym, których dzieci lub dorośli bliscy zostali zarażenie przez tych co się nie szczepili świadomie radzę zakładać sprawy w sądzie o odszkodowanie.

Czas nauczyć nieuków gdzie jest ich miejsce. W przychodni.

#4 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 09:00

A kiedy pojawią się konsekwencje profesorów którzy jeżdżą na "wycieczki" koncernów farmaceutycznych. Dziwicie się ludziom że wzrost zachorowań na autyzm i inne dziwne powikłania widzą w szczepionkach które nie były nigdy rzetelnie zbadane przez neutralne środowisko naukowe? Aptek jest tysiące i każda jest oblężona jak w czasie epidemi ślepy widzi że dzieje się coś niedobrego z Polakami.

Coś z główką nie tak ? Nie zaszczepiłeś się widzę na jakąś chorobę psychiczną?

#5 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 09:03

Dlaczego nie ma niezależnego centrum ( od lobby lekarsko biznesowego ) badania leków w tym szczepionek? Dlaczego od czasu "polepszenia " szczepionek dzieci zapadają na coraz dziwniejsze choroby? Dlaczego pokolenie 30 + nie zna chorób które dziś się pojawiają i leczenie ich przynosi kolosalne zyski dla firm sponsorujących lekarzy firm? Może takie tematy artykułów.

Szczepionki już dawno zostały przebadane a najlepszym badaniem jest ich istnienie od ponad 100 lat na rynku leków o czym świadczą sami pacjenci u, których nie ma powikłań. Jeżeli ty szczepisz się wynalazkiem skojarzonym ze 100 innych leków to się nie dziw, że potem rośnie ci 3 ręka

#6 ~giena~

~giena~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 09:04

Benzyna z Koncernów niszczy silniki.... najlepiej jeżdzić na samodzielnie pędzonym Bimbrze. Tak mi mówił w tajemnicy znajomy mechanik.

#7 ~dr Judym~

~dr Judym~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 09:09

A dlaczego nie kojarzysz chorób z totalnym zanieczyszczeniem środowiska, wody, gleby i w konsekwencji każdego rodzaju żywności. Wiesz że drób czy inne zwierzęta hodowlane karmione są sztucznymi paszami i kiedyś na rzeź jechały półroczne sztuki teraz kilkutygodniowe opuchłe od chemii....A ty i twoje dzieci tym wszystkim przesiąkają....Najłatwiej zwalić wszystko na Szczepionki !!!!!!    to najprostsze ale głupie jak cholera

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 09:13

Ilu profesorów czerpie zyski z promocji firm produkujących leki? Tu nie chodzi o zasadność szczepionek tylko ich badanie czy nie powodują powikłań. Dlaczego przez 20 lat pojawiło się tyle chorób i nikt nie bada przyczyn. Pojawiły się koncerny pojawiły się choroby których leczenie kosztuje krocie.Czy nikt oprócz rodziców chorych dzieci tego nie widzi?

#9 ~Góść~

~Góść~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 09:23

Ilu profesorów czerpie zyski z promocji firm produkujących leki? Tu nie chodzi o zasadność szczepionek tylko ich badanie czy nie powodują powikłań. Dlaczego przez 20 lat pojawiło się tyle chorób i nikt nie bada przyczyn. Pojawiły się koncerny pojawiły się choroby których leczenie kosztuje krocie.Czy nikt oprócz rodziców chorych dzieci tego nie widzi?

Ależ przyczyny nowych chorób są badane!!!!!!!

Przecież paradoksalnie rzecz ujmując nowe choroby to nowe zyski dla koncernów farmaceutycznych.

Proszę zauważyć, że chociażby z powodu przejedzenia (jemy  nie dlatego, że jesteśmy głodni tylko dlatego, żeby sprawić sobie przyjemność...) generowanych jest co najmniej kilkanaście chorób a otyłość uznana jest za chorobę społeczeństw. Czy ktoś dzisiaj wie co to jest "przednówek"? Wiedzą tylko ludzie starsi...

To styl życia i zatrute środowisko naturalne jest przyczyną chorób i nowych schorzeń WYŁĄCZNIE!!!!

Osoby propagujące szkodliwość szczepień (zwłaszcza tych przeciw epidemiologicznych) są dywersantami ludzkości!!!!!

#10 ~pl33~

~pl33~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 09:45

Jak najbardziej jestem za wyborem - czy skojarzone szczepionki czy nie.

#11 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 09:56

Ta pożal się Boże Pani  doktor badała moja roczną córkę. Powiedziała że dziecko zepsułam szczepionkami i teraz ma upoślecenie ruchowe. Co za bzdury! Przepłakałam przez Panią dr cały dzień. Moja córka jest zdrowa w 100% po co ta bzdurna diagnoza na pierwszej wizycie?! Żal że tacy lekarze pracują.... kto dał im dyplom?!

#12 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 09:57

Ta pożal się Boże Pani  doktor badała moja roczną córkę. Powiedziała że dziecko zepsułam szczepionkami i teraz ma upoślecenie ruchowe. Co za bzdury! Przepłakałam przez Panią dr cały dzień. Moja córka jest zdrowa w 100% po co ta bzdurna diagnoza na pierwszej wizycie?! Żal że tacy lekarze pracują.... kto dał im dyplom?!

#13 ~Stanley~

~Stanley~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 10:58

Wiem jedno. Trzy, cztery pokolenia szczepione i już następne bez szczepionek ani rusz! Chorowałem na niemal wszystkie choroby, te od których są dzisiaj szczepionki. Chwała Bogu żyję i mam się dobrze. Dlaczego ma minie się zmuszać do jakiegoś szczepienia? Moje życie, mój wybór. Jak ja zachoruję i tak nie zagrażam tym szczepionym, bo one są zaczepione i jaki problem. Moje wnuki wróciły z Anglii i nie były tak od niczego szczepione. Inne moje wnuki były szczepione od wszystkiego, no może nie od wszystkiego, bo nie były szczepione od gradu i mgły. Ciągle chore. Naukowcy tacy umni, to dlaczego nie szczepią od nowotworów?

#14 ~Stanley~

~Stanley~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 11:05

Ależ przyczyny nowych chorób są badane!!!!!!!

Przecież paradoksalnie rzecz ujmując nowe choroby to nowe zyski dla koncernów farmaceutycznych.

Proszę zauważyć, że chociażby z powodu przejedzenia (jemy  nie dlatego, że jesteśmy głodni tylko dlatego, żeby sprawić sobie przyjemność...) generowanych jest co najmniej kilkanaście chorób a otyłość uznana jest za chorobę społeczeństw. Czy ktoś dzisiaj wie co to jest "przednówek"? Wiedzą tylko ludzie starsi...

To styl życia i zatrute środowisko naturalne jest przyczyną chorób i nowych schorzeń WYŁĄCZNIE!!!!

Osoby propagujące szkodliwość szczepień (zwłaszcza tych przeciw epidemiologicznych) są dywersantami ludzkości!!!!!

100% racji! Z mamy strony średnia życia 95 lat! Z ojca strony 91 lat. Czy ja wiem, czy oni byli od czegokolwiek szczepieni? Raczej nie. Normalne jedzenie, ciężka praca no i nikt nie palił, jeden dziadek fajkę.

#15 ~Jaro~

~Jaro~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 11:11

Tylko odizolujcie sie od innych wasze nieszczepione dzieci i bedzie git. Czyli brak wstepu do zlobkow, przedszkoli, szkol ! I mozecie sobie zyc w swojej komunie.

I podpisanie zobowiazania, ze jak dziecko zachoruje pelna odplatnosc za leczenie oraz odszkodowanie dla osob zarazonych na ktorych zostala przeniesiona choroba.

A na koniec zero z zasilku pogrzebowego dla umarlych na skutek nieszczepienia

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 11:18

Big Farma nie daruje nikomu miliardowych dochodów od szczepień.

#17 ~Stanley~

~Stanley~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 11:24

Problem jest taki, że masz mówić, szczepionki są cacy, bo jak nie, to nu, nu! Lekarze siedzą cicho i szczepią, swoich dzieci nie szczepią. Przyprowadzają do szczepienia, ale nie szczepią! Czy na grypę która będzie w tym roku jest szczepionka, a ludzie się szczepią! :)

#18 ~Czytelnik.~

~Czytelnik.~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 11:29

Big Farma nie daruje nikomu miliardowych dochodów od szczepień.

Rozmowa ze starszą panią. -Jak koncerny zarabiają, jak szczepionki są za darmo i weź tu pogadaj! Myślę, idź kobieto się szczep od grypy, ZUS ma w tym udziały!

#19 ~cc~

~cc~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 11:32

Problem jest taki, że masz mówić, szczepionki są cacy, bo jak nie, to nu, nu! Lekarze siedzą cicho i szczepią, swoich dzieci nie szczepią. Przyprowadzają do szczepienia, ale nie szczepią! Czy na grypę która będzie w tym roku jest szczepionka, a ludzie się szczepią! :)

Weź nie p!@#a :D

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 11:34

Za ujawnienie prawdy o szkodliwosci szczepionek, za niszczenie zdrowia Polakow statynami obnizajacymi cholesterol zostal wydalony z zawodu lekara dr. Jerzy Jaskowski.'''Mafia farmaceutyczna' tak ja nazwal profesor Hartenbach bogaci sie na oszukwaniu i niszczeniu nam zdrowia, a tzw.lekarze + handlarze nachalnie wciskajacy nam statyny maja zapewnione dodatkowe dochody. Nie zbijajcie cholesterolu, to nie jest nasz wrog ale nasz przyjaciel. Stayny niszcza serce,nerki,watrobe, i miesnie nog. Bol nog i rak od statyn to sygnal,zebz je odstawic, oczywiscie lekarz bedzie ci je wciskac, bo na tym zarabia, bo to nie jest lekarz ale perfidny handlarz.  'Cholesterolowe klamstwo' - google

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych