Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dotacje celowe na rozwój sportu

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 15:04

Klub sportowy żubr otrzymał 80 tysiakow
Może się czepiam ale nie czytałam nic o osiągnięciach judoków. O boksie owszem, sekcja boksu dostała 10 tysiakow. Taka mała, subtelna różnica. A Sport w LO nr 1? To samograj jakoś się kręci

#2 ~Adrr~

~Adrr~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 16:48

Ciekawe kto zarządza klubem żubr? :)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 16:59

Jak trenera w Japonia znaja to koledzy dają nie swoją kasę ile wlezie

#4 ~Ponton~

~Ponton~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 17:02

Jestem ciekawy ile dzieciaków chodzi do żubra?

#5 ~Ponton~

~Ponton~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 17:02

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 17:06

Na pewno więcej chodzi na żubra.

#7 ~Ponton~

~Ponton~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 17:08

Ale ile ? Z tego wynika że aż 8 razy więcej.

#8 ~Olo~

~Olo~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 17:59

95tys zł dla puszczę na szkolenie młodzieży super. Do młodzików KS. Puszczy uczęszcza trzynastu chłopaków doba średnia wychodzi 7300 zł na jednego zawodnika. Zaś pasja Hajnówka ma osiemdziesięciu młodych piłkarzy i dostała 10tys. A tu wychodzi 125zł na jednego zawodnika.
7300zł = 125zł brawo panie burmistrzu

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 19:52

80 młodych uczy grać się w pasji? Bardzo dużo to ile miesięcznie wynosi opłata za młodego ? 80 osób to tam na orliku da się zagrać jak ciągle trenują ?

#10 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 20:48

Ciężko jest z tym orlikiem szczególnie od marca do czerwca. Ale na szczęście powstał nowy (mini) orlik przy stadionie. Ciekawe czy będzie ogólnie dostępny?

#11 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 21:14

To faktycznie sprawiedliwie i po równo podzielił Pan burmistrz fundusze na sport. Mam nadzieję że ten temat porusza radni na sesji rady miasta.

95tys zł dla puszczę na szkolenie młodzieży super. Do młodzików KS. Puszczy uczęszcza trzynastu chłopaków doba średnia wychodzi 7300 zł na jednego zawodnika. Zaś pasja Hajnówka ma osiemdziesięciu młodych piłkarzy i dostała 10tys. A tu wychodzi 125zł na jednego zawodnika.

#12 ~Szok~

~Szok~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 21:28

Szok jeden wielki układ. Super ze chociaż mają gdzie trenować dzięki uprzejmości pani dyrektor polska.

Klub sportowy żubr otrzymał 80 tysiakow
Może się czepiam ale nie czytałam nic o osiągnięciach judoków. O boksie owszem, sekcja boksu dostała 10 tysiakow. Taka mała, subtelna różnica. A Sport w LO nr 1? To samograj jakoś się kręci

#13 ~Lukasz~

~Lukasz~
  • Goście

Napisano 16 luty 2020 - 16:22

To faktycznie sprawiedliwie i po równo podzielił Pan burmistrz fundusze na sport. Mam nadzieję że ten temat porusza radni na sesji rady miasta.

#14 ~Lukasz~

~Lukasz~
  • Goście

Napisano 16 luty 2020 - 16:22

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 10:31

Ludzie czy Wy się czasem zastanawiacie nad tym co piszecie?
Puszcza to nie tylko dzieciaki, ale i seniorzy. Ta grupa generuje najwyższe koszty,gdyz związane jest to z rozgrywakami w których występują. Oczywiście można rozwiązać seniorska piłkę. Wpiszę się to w generalny trend "rozwoju" tego miasta.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 10:46

Jak dzieci biorą udział w rozgrywkach, to rodzice muszą płacić za każdy wyjazd!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 11:28

Ludzie czy Wy się czasem zastanawiacie nad tym co piszecie?
Puszcza to nie tylko dzieciaki, ale i seniorzy. Ta grupa generuje najwyższe koszty,gdyz związane jest to z rozgrywakami w których występują. Oczywiście można rozwiązać seniorska piłkę. Wpiszę się to w generalny trend "rozwoju" tego miasta.

jakie koszty? Napisz coś więcej dla mnie to nowum

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 12:02

Seniorzy bez dotacji grają cymbergaja, chyba w LZS

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 14:59

Najlepsze i najwiejsze dotacje były w ug narewka dla LZS na dorabianie kluczy co wykazał audyt można posłuchać o tym na 13 sesji RG Narewka.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 15:57

Najlepsze i najwiejsze dotacje były w ug narewka dla LZS na dorabianie kluczy co wykazał audyt można posłuchać o tym na 13 sesji RG Narewka.

Dokładnie! I to przez lata. LZS Narewka pobił wszystko..., no i ta reklama dla gminy.
Duma nas rozpiera.
LZS Narewka hip hip ...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych