Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

domówka

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Pola27

Pola27

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 22 luty 2018 - 17:32

Domówki są fajne do póki nic się nie psuje i nie przyjeżdża policja  :P Lubie domówki ale nie w swoim domu haha

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 11:16

domówki najlepsze imprezy:D mój patent? po prostu dobrze się bawić. dobry alkohol, dobre jedzonko...

co do tego drugiego to taki mój mały sekret. robię zawsze gofry i daję do nich coś od Eterno, jakiś dżem albo owoce w zalewie ;) to moje ostatnie odkrycie, pasuje do alko :D

#23 slemba

slemba

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 15 maj 2018 - 10:38

Ja kończyłem z domówkami od czasu moich ostatnich urodzin. Zebrało się 50 0sób i po imprezie totalne zniszczenie. Jak by tornado przeszło. Sprzątanie zajęło tydzień (z ekipą sprzątająca) a smród było czuć jeszcze kilka tygodni później... odradzam.

#24 wieczorny

wieczorny

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 21 maj 2018 - 12:27

Lubicie domówki? Macie jakieś swoje patenty żeby taka impreza była udana?

Przede wszystkim nie robić jej u siebie :D

#25 ~meliska~

~meliska~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 09:39

dużo dobrych drinków ;) i napojów, u nas zawsze królują tymbarki w szkle bo nie trzeba mieć szklanek, jak robilam parapetówkę to zeszo mi kilka skrzynek, do tgo jakieś fajne jedzonko i muza

#26 ~Judka~

~Judka~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 13:00

Parapetówki zawsze były i będą najlepsze :D

#27 ~Kamka~

~Kamka~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 07:20

Co prawda to prawda. Ja mam na szczęście ogród wiec wszystkich wypuszczam w maliny i tam mogą sobie robić co żywnie im się podoba. No prawie :D Ale odpada mi wiekszość sprzątania.

#28 MonikaQ

MonikaQ

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 10 wrzesień 2018 - 11:25

Dobry patent to wymyśleć imprezę tematyczną np. Domówka a'la Hawaje i ludzie przebierają się po hawajsku :) pomysłów jest pełno

#29 ~Aleska~

~Aleska~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 08:13

Jedna z lepszych opcji imprezowych :D u mnie dość często organizowane :) mam spoko sąsiadów wiec mogę sobie na to pozwolić :) muzyczka na full, przekąski i zabawa :D najczęściej do rana :D  niekiedy rożnie się to kończy, bo następnego dnia mam lekki armagedon w domu, ale już się nauczyłam, żeby zawsze przed impreza kupować plastiki i powynosić wszystkie żywe ozdóbki :D na bomm pozamawiałam takie, które dodają uroku a jednocześnie nie obawiam się że ktoś mi je zniszczy ( a na punkcie kwiatów mam lekkiego świra) ;P a Wy jak wg sie przygotowujecie do domówki?

#30 ~zabawimy się?~

~zabawimy się?~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 23:16

Jedna z lepszych opcji imprezowych :D u mnie dość często organizowane :) mam spoko sąsiadów wiec mogę sobie na to pozwolić :) muzyczka na full, przekąski i zabawa :D najczęściej do rana :D  niekiedy rożnie się to kończy, bo następnego dnia mam lekki armagedon w domu, ale już się nauczyłam, żeby zawsze przed impreza kupować plastiki i powynosić wszystkie żywe ozdóbki :D na bomm pozamawiałam takie, które dodają uroku a jednocześnie nie obawiam się że ktoś mi je zniszczy ( a na punkcie kwiatów mam lekkiego świra) ;P a Wy jak wg sie przygotowujecie do domówki?

Z du pę i kolegium 5000 zl

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 08:55

Na kalonii u chlawie albo u polu niech ryhajuś i sieruć

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych