Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

40 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Madzia:)~

~Madzia:)~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 14:33

P.dyrektor jest bardzo wymagająca nie powiem i dzięki temu sie nauczyłam wiele rzeczy...I przedewszystkim dziekuję za to :D

#22 ~Wychowanek~

~Wychowanek~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 00:25

Dom dziecka w Supraślu. Sama nazwa przyprawia mnie stres i przypomina mi o horrorze, który tam przeżyłem. Opiekunowie mają dzieci w za nic. Chcą jedynie dostać wypłatę. Tacy pracownicy przy bezbronnych dzieciach, pokazują swoje prawdzie oblicze. Pedofile sadyści złodzieje. Przebywałem tam od 4 roku życia. Do dziś nie potrafię odnaleźć się w śród ludzi.. Ówczesna dyrektor Bożena N.. Nawet z mojej wyprawki ukradła 500 zł. Tak jest było i będzie w takich miejscach.

#23 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 18:15

Nie wiem nic o Krasnem, ale byłem niegdyś wychowankiem domu dziecka w Supraślu, przez 3 lata + 1 rok w pogotowiu opiekuńczym Ul. Orla 2 i to norma, że źle się tam, czyli we wszystkich takich placówkach dzieje.
Po prostu jest zbyt mała kontrola tych ośrodków, dzieci są czasami bite przez wychowawców, poniżane, zmuszane nawet do pracy, bo Supraski ośrodek ma jeszcze sporą połać ziemi, a niegdyś hodowano tam nawet świnie, konie, sadzono warzywa..
Rząd powinien lepiej przyjrzeć się wszystkim placówkom, wysłuchać opinii dzieci, aby później nie było, że z domu dziecka wyszedł bandyta, tyle że ten bandyta został stworzony w domu dziecka przez wykorzystywanie i bicie.

Zgadzam się w 100% tam się dzieje istna komedia, sama byłam wychowanką to wiem przez co trzeba przejść by wyjść w miarę na prostą, bo tam nikt pomocnej dłoni Ci nie poda, no helooo przed wigilią jak są sponsorzy to wtedy jest tylko okazywanie uczuć i wszystko na pokaz. A o paczkach co przekazują sponsorz dzieci mogą zapomnieć- wtrafiają w rece władz domu dziecka. Tyle w temacie.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 18:19

Dla Pani Ani z Krasnego na + że potrafiła pozyskać sponsorów, reszta duży ----
Jak się odbywają adopcje to już nie wspomnę. Ale cóż kto z nas nie lubi pieniążków Dołączona grafika

Zgadzam się, trafnie podsumowana, kto był i chodź troche jest kumaty to widział co się działo i dzieje do dziś ( bo dyrektorka się nie zmieniła) - podsumuwując -CUDZE ZAWSZE LEPIEJ SMAKUJE NO NIE PANIE ANIU! ?

#25 ~Zośka~

~Zośka~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 18:24

Dom dziecka w Supraślu. Sama nazwa przyprawia mnie stres i przypomina mi o horrorze, który tam przeżyłem. Opiekunowie mają dzieci w za nic. Chcą jedynie dostać wypłatę. Tacy pracownicy przy bezbronnych dzieciach, pokazują swoje prawdzie oblicze. Pedofile sadyści złodzieje. Przebywałem tam od 4 roku życia. Do dziś nie potrafię odnaleźć się w śród ludzi.. Ówczesna dyrektor Bożena N.. Nawet z mojej wyprawki ukradła 500 zł. Tak jest było i będzie w takich miejscach.

ooo to musimy się znać ja też przybywałam tam od 4 roku życia do 18 i księzkę pisać można o tej placówce, ile mnie nerwów to kosztowało. A o swojej wyprawce to już nie wspomne, bo lewe faktury, zawyzone kwoty na nich itp. no ale cóż tak było, będzie i jest.O to musiałeś wychodzić wcześniej :D ja przyszłam za kadencji Pani Luby, Kolejno była Pani Bożena N., Kuprianowicz i za Torbicza się usamodzielniłam.

#26 ~swiezy nawet tu byl~

~swiezy nawet tu byl~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 22:55

powiem tak bylem wychowankiem krasnego i mam ksywe swiezy kto wie ten wie kim jest bylem tam przez jakies 3 lata wyszedlem w 2009 ale powiem krotko od kad tam bylem to dyrektorka anna zieniewicz miala odejsc na emeryturke i do tej pory odchodzi a co do pazerstwa to jest pierwsza dom dziecka dostaje kase co roku np na swieta wigilja itp to sobie bierze jest duzo na to swiatkow druga sprawa Piotr torbicz byly dyrektor suprasla ktory martretowal dzieci w supraslu wywalili go z suprasla i juz nie powinien obowiaskow spelniac wychowawczych a tu prosze palant jest wychowawca w krasnym zal i gdzie tu jest prawo to jest cala mafia ale nikt nie bierze sie za interwecje

#27 AImNotAlone

AImNotAlone

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 23:32

Witam wszystkich gości i użytkowników forum, bo władzy nie lubię witać więc proszę o wybaczenie administratorzy. ;)

Świeży, wszedłeś tutaj tylko po to, by napisać te wypociny?

No weź daj spokój, wyszedłeś i teraz zaczynasz coś nagle mówić? I to anonimowo w dodatku. -.-

Co Ty masz do pieniędzy Domu Dziecka na przykład?

Bo nie rozumiem tego, udowodnij co się z nimi dzieje/stało.

Co do p. Piotra T. masz rację. Gorszego wychowawcy chyba w życiu nie widziałem.

W rozmowach z dawnymi wychowankami często powtarzają się sentencje "kazał mi się wypinać i bił mnie po gołej . pasem po kilkanaście razy". Straszne, że tak się dzieje i dzisiaj, bo dam sobie rękę uciąć, że i dzisiaj w Polskich Domach Dziecka(niektórych).

Użytkownik AImNotAlone edytował ten post 16 czerwiec 2013 - 23:35

#28 AImNotAlone

AImNotAlone

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 23:46

Co do dzisiejszej p. Anny Z. dyrektora placówki w Krasnem. Nie raz mówiłem o niej źle, nie raz życzyłem jej rychłej śmierci.

Ale w końcu rozumiem, patrząc na te dzieci biegające po placu zabaw z uśmiechem od ucha do ucha, że odwaliła kawał dobrej roboty.

Nie jest łatwo zapomnieć o przeszłości, szczególnie gdy przeszłość odznacza się do dziś(np. blizna na ciele po biciu dziecka przez rodziców), lecz ten Dom Dziecka stara się, by każdy wychowanek, choć przez chwilę poznał to uczucie, że jest dla kogoś ważny.

Sam tego doświadczyłem i jestem absolutnie pewny, że gdyby nie Krasne, przegrałbym swoje życie już dawno, pijąc z pseudo kolegami i kradnąc by mieć za co kupić papierosy i piwo. Pozdrawiam tych, którzy w Domu Dziecka byli i się nie poddali. Szacun dla Was. ;)

#29 ~swiezy ponagla temacik ;D~

~swiezy ponagla temacik ;D~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 12:57

co to jak byles z kadencji torbicza to znasz mnie bo tez w supraslu bylem szreder jestem i wypociny to ty tutaj wypluwasz a co do kasy to se poczytaj forum od poczadku to sie dowiesz i jak nie wiesz jak bylo to stul pysk bo widze ze jakis lizus jestes co biegal i sprzedawal za nowe klapki albo szapon przeterminowany a sory za dokladke obiadu chyba. a szacunek wsac se wiesz gdzie

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 15:33

Ciekawy temat...

#31 AImNotAlone

AImNotAlone

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 17 czerwiec 2013 - 16:41

A czy Ty byś robił coś za darmo? Frajer byś był przecież wśród kolegów. -.-
"druga sprawa dyrektorka Anna zieniewicz kiedys na wigilje dostala od lotto chyba z 6 miljonow" byłeś pośrednikiem że widziałeś te pieniądze?  Nie, więc sam się ucisz i naucz się poprawnie pisać, widzę, że mamy specjalnego użytkownika. ;) 
Kolejna sprawa, specjalnych nie wsadzają do poprawczaków, więc czemu się dziwisz, że Ci kumpla zabrali? O o, coś tu nie gra przecież. ;)
Pozdrawiam Cie Świeży, świeży, ale chyba w tych tematach. :D

#32 ~swiezy ma lajt~

~swiezy ma lajt~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 23:16

po pierwsze dalem taki prrzyklad po drugie prezess multi lotka wreczal czek a wogle masz chora psyche i nie gadam z lizusami lub podajesz sie za wychowawce lub dyre wiec nie pozdrawiam narka

#33 AImNotAlone

AImNotAlone

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 18 czerwiec 2013 - 06:50

Haha, dzieciak, i to specjalny. ;D

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 13:18

lizuz dyrka pewnie dobrze byles jechany w bidulu w jakiej grupie byles lizusie zaraz i kto tu jest dzieciakiem nawet niewiemy jak sie lizus nazywa

#35 AImNotAlone

AImNotAlone

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 21 czerwiec 2013 - 16:22

lizuz dyrka pewnie dobrze byles jechany w bidulu w jakiej grupie byles lizusie zaraz i kto tu jest dzieciakiem nawet niewiemy jak sie lizus nazywa

;D

#36 ~Jasta~

~Jasta~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 20:56

Oj jak czytam niektóre komentarze to az sie zasmałam hheh . Byłam wychowanka domu dziecka od 2001 do 2011 i wiem co tam sie działo i jak traktowali dzieci jak nie wychowawcy to dzieci starsze gnębili młodzych przechodziłam przez te piekło i uwierzcie mi A. Zieniewiecz ze swoja córunia nieżle tam zarobiły paczki przychodziły z zagranicy i wszystko szło dla wnuczek hehehe a ja zeby doac buty lub spodnie co sponsorzy dali dla dzieci to musiałam nazbierac szczawiu albo malowac krawezniki wapnem heheh tam nie jest miło a szczegolnie w tych czasach co ja byłam ze swoja rodzina i nie byłam ani ja ani inne dzieci dobrze traktowane a P. Agnieszka Torbicz sie zawsze znencała nademna raz mnie nawet za włosy ciagała w koncuku bo ja zdenerwowałam niby hehe a potem zebym nie powiedziała o tym nikomu przyniosła mi jakis stary pasek do spodni i pół czekolady heheh ale i tak sie potem wszyscy dowiedzieli uwierzcie mi tam nie jest kolorowo ...

#37 marzena ejsmont

marzena ejsmont

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 29 listopad 2013 - 11:44

zgadzam się z opinia Madzi

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 16:08

Dlaczego nie można dodawać komentarzy do artykułu "Dawid Geniusz. Dom dziecka to upokorzenia"?

http://www.poranny.p...ION08/131229899

#39 Opiekun Forum

Opiekun Forum

moderacja.forum@o2.pl

• Moderatorzy społeczni
  • 2691 postów

Napisano 27 grudzień 2013 - 16:40

Dlaczego nie można dodawać komentarzy do artykułu "Dawid Geniusz. Dom dziecka to upokorzenia"?

http://www.poranny.p...ION08/131229899

W tym dziale forum komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zarejestrowani.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 19:43

W tym dziale forum komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zarejestrowani.

Ok. Dzięki. Nie wiedziałem, ze to tak działa.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych