Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

48 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jj~

~jj~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2010 - 22:25

wywalić dyrektorke z krasnego- ten dom dziecka to jej prywatny folwark. nikt oprocz niej nie ma kluczy do magazynu, to ona jedna w osobie decyduje; czy dac buty dziecku, czy ma chodzic w za małych i wykrzywiac nogi!!!
ta baba to medialna baba. dyrektorka od siedmiu bolesci, nikt nie chce z nia pracowac, sa tam osoby ktore sa jedynymi zywicielami rodziny, mieszkaja niedaleko i z musu pracuja, a uciekliby gdyby mieli inna prace pani anno- dyrektorko WON!!!!!!!!

#2 ~nikola1952~

~nikola1952~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2010 - 05:12

A kto te dzieci tam przysyla, czyzby Pani Dyrektor sama jezdzi po okolicy i je zbiera i chroni przed nieodpowiedzialnymi rodzicami? I jeszcze jedno co mnie zmusilo do zabrania glosu-ktos byl chyba na tyle madry ze skasowal swoj komentarz a moze to ktos w tym pomogl bo za takie pomowienia powinno sie karac a ja osobiscie wymierzylabym siarczysty policzek.Wolno nam miec swoje zdanie ale nie badzmy zlosliwi szczegolnie w ten przedswiateczny okres.Przeciez na dyrektora kazdy moze startowac jesli oczywiscie ma odpowiednie kwalifikacje a nie tylko komentaze glupie pisac o innych nie dajac nic z siebie.

#3 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2010 - 08:49

zgadzam się z tą wypowiedzią odnośnie krasnego- babka dostała medal ale ten co wręczał to nawet nie wie z kim ma do czynienia. Dary od sponsorów zanjdują się u jej dzieci i wnucząt, które chodzą w firmówkach, podarowany telewizor to nawet nocy nie spędzi w domu dziecka , a kiedyś gdy zginęły krzesła to oskarżyła pracownika i potrąciła kasę z wypłaty, a potem inni widzieli je u jej córki w nowym mieszkaniu- niech sponsorzy się czasem zainteresują losem tego co dają

#4 ~gdzie sprawiedliwość~

~gdzie sprawiedliwość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2010 - 08:50

zgadzam się z tą wypowiedzią odnośnie krasnego- babka dostała medal ale ten co wręczał to nawet nie wie z kim ma do czynienia. Dary od sponsorów zanjdują się u jej dzieci i wnucząt, które chodzą w firmówkach, podarowany telewizor to nawet nocy nie spędzi w domu dziecka , a kiedyś gdy zginęły krzesła to oskarżyła pracownika i potrąciła kasę z wypłaty, a potem inni widzieli je u jej córki w nowym mieszkaniu- niech sponsorzy się czasem zainteresują losem tego co dają

#5 Bóg Honor Ojczyzna

Bóg Honor Ojczyzna

STOP aborcji - wybierz życie

• Użytkownicy
  • 1204 postów

Napisano 23 grudzień 2010 - 08:56

Nie wiem nic o Krasnem, ale byłem niegdyś wychowankiem domu dziecka w Supraślu, przez 3 lata + 1 rok w pogotowiu opiekuńczym Ul. Orla 2 i to norma, że źle się tam, czyli we wszystkich takich placówkach dzieje.
Po prostu jest zbyt mała kontrola tych ośrodków, dzieci są czasami bite przez wychowawców, poniżane, zmuszane nawet do pracy, bo Supraski ośrodek ma jeszcze sporą połać ziemi, a niegdyś hodowano tam nawet świnie, konie, sadzono warzywa..
Rząd powinien lepiej przyjrzeć się wszystkim placówkom, wysłuchać opinii dzieci, aby później nie było, że z domu dziecka wyszedł bandyta, tyle że ten bandyta został stworzony w domu dziecka przez wykorzystywanie i bicie.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2010 - 09:05

A kto te dzieci tam przysyla, czyzby Pani Dyrektor sama jezdzi po okolicy i je zbiera i chroni przed nieodpowiedzialnymi rodzicami? I jeszcze jedno co mnie zmusilo do zabrania glosu-ktos byl chyba na tyle madry ze skasowal swoj komentarz a moze to ktos w tym pomogl bo za takie pomowienia powinno sie karac a ja osobiscie wymierzylabym siarczysty policzek.Wolno nam miec swoje zdanie ale nie badzmy zlosliwi szczegolnie w ten przedswiateczny okres.Przeciez na dyrektora kazdy moze startowac jesli oczywiscie ma odpowiednie kwalifikacje a nie tylko komentaze glupie pisac o innych nie dajac nic z siebie.

jak ty wymierzasz policzki to masz coś z głową i potwierdza to opinie poniżej-dotyczące tego co się wyrabia w takich ośrodkach.Idź lecz się i jak masz coś wspólnego z dziećmi to zrezygnuj z funkcji bo się nie nadajesz.Dla takich ludzi powinny być badania psychologiczne i prokuratura!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2010 - 09:07

to chyba sama ta pani pseudo dyrektor się wpisała hahaa!

#8 ~bla bla bla~

~bla bla bla~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2010 - 09:42

wywalić dyrektorke z krasnego- ten dom dziecka to jej prywatny folwark. nikt oprocz niej nie ma kluczy do magazynu, to ona jedna w osobie decyduje; czy dac buty dziecku, czy ma chodzic w za małych i wykrzywiac nogi!!!
ta baba to medialna baba. dyrektorka od siedmiu bolesci, nikt nie chce z nia pracowac, sa tam osoby ktore sa jedynymi zywicielami rodziny, mieszkaja niedaleko i z musu pracuja, a uciekliby gdyby mieli inna prace pani anno- dyrektorko WON!!!!!!!!

A ciekawe czy ktos z was(oskarzycieli) wie, ile lat p.Ania pracuje w tym D.Dz.? Ile lat pelni funkcje dyrektora,no i ile przez te lata zrobila??? Nie jestem z rodziny ale cala rodzine znam. Prywatny folwark??? chyba nie dlatego ze dzieciaki dostaly zwierzeta od zaprzyjaznionych dobroczyncow? Od tego jest dyrektorka(by decydowac o wielu rzeczach). Nie gadaj ze pracuja tam z musu. pracy jest duzo, trzeba tylko chciec pracowac. I odnosnie innego postu: ludzie widzieli krzesla w mieszkaniu corki p.Ani? A co ty

#9 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2010 - 10:41

RODZINY ZASTĘPCZE , STOP DOMOM DZIECKA !!!
Domy dziecka powinny w ogóle być zlikwidowane. Koleżanka pracowała w Supraślu, mówiła, że tam dzieci są bez opieki, nikt za bardzo się nimi nie interesuje, mam nadzieję że to się zmieniło choć trochę..
Białostocki ośrodek adopcyjny nie za bardzo pomaga dzieciom znaleźć rodziny, raczej stara się zniechęcać tych , którzy tam przychodzą..chroniąc etaty w domach dziecka.. podejście do przyszłych rodziców jest skandaliczne, brak życzliwości i krytyka to norma na każdym kroku..niestety :excl: .

#10 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2010 - 21:35

Niewiem dlaczego wszyscy tak narzekaja na pania Anie ja bylam wychowanka tego domu dziecka i dzieki niej wlasnie wyszlam na ludzi dzieki niej mialam lepszy start w zycie oczywiscie ona wymaga od wychowankow duzo ale to jest wszystko dla ich dobra osoby ktore napisaly posty o niej to pewnie osoby ktore jej nie lubia jesli macie cos do powiedenia to powiecie jej to prosto w oczy a nie piszecie anonimowo czy wogle myslicie jakie glupstwa piszecie dzieki wam tyle dzieci moze trafic znowu na ulice pania ania dba o dom dziecka powiecie mi w jakim innym domu dziecka macie naprzyklad basen albo dobre warunki mieszkalne puknijcie sie w glowy

#11 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2010 - 21:39

pania ania pracuje tam bo kocha swoja prace a co do tych krzesel to prosze idz i zrob zdjecia to wtenczas tobie uwiezymy jesli czegos niewiesz na 100% to sie zamknij pierwszo sie upewnij a potem pisz

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2010 - 17:28

Dziwne?? Cytuje " Dom Dziecka w Krasnem zmniejszył liczbę wychowanków z 65 na 30. Według przepisów, w takiej placówkach może przebywać tylu podopiecznych. – Teraz mamy 42" Brak tu logiki, a swoją drogą chyba stał się cud. Liczba dzieci zmniejszyła się o 35- to należy wyjaśnić. Pozdrawiam.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2010 - 03:34

jak ty wymierzasz policzki to masz coś z głową i potwierdza to opinie poniżej-dotyczące tego co się wyrabia w takich ośrodkach.Idź lecz się i jak masz coś wspólnego z dziećmi to zrezygnuj z funkcji bo się nie nadajesz.Dla takich ludzi powinny być badania psychologiczne i prokuratura!

moze nie licytujmy sie kto ma problemy z glowa-to oceni lekarz ale skupmy sie na temacie.Otoz tam sie sklada ze wychowalam sie w Krasnem/dom dziecka/Nigdy nie bylam bita, nie chodzilam boso ani w wykrzywionych butach-no chyba ze je sama wykrzywilam.Nie potrafie zrozumiec skad ludzie biora takie podejrzenia.Ja mierze ludzi swoja miarka i jezeli ja nie kradne i nie oszukuje to dlaczego ktos ma to robic dla mnie.Tyle bzdur i zlosliwosci czytam na temat domu dziecka w Krasnem a szczegolnie na temat obecnej dyrektor ze az mi zal was zlosliwcy.Gdybyscie mogli gryzc to byloby to smiertelne ukaszenie bo tryskacie jadem.Wszyscy wokol zli tylko ja jestem naj ... najglupszy chyba.Zycze wiecej rozumu w nadchodzacym nowym roku.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2010 - 05:05

to chyba sama ta pani pseudo dyrektor się wpisała hahaa!

ten sie smieje kto sie smieje ostatni ty glupku, nie to nie pani dyrektor sama sie wpisala a byla wychowanka tego domu dziecka ktora czyta te wasze glupoty i az mnie szlag trafia ze tyle podlosci i jadu w was jest.Niech ktos z was wezmie ten folwark w swoje rece i pokaze co potrafi bo widze ze niektorym sie wydaje ze to takie proste prowadzic placowke gdzie jest zbieranina roznych dzieci z roznych patologii.Nie umieja zachowac sie jak cywilizowani ludzie bo taki dostali przyklad w domu-jak to mozna nazwac domem.Na moje szczescie lub nie moi rodzice umarli i nie moglam miec zalu do nikogo tylko chyba do losu.Moze dlatego do dzis dziekuje tym ktorzy mnie wychowali wlasnie w Krasnem.Dlatego bronie domu dziecka jak sie powinno bronic i szanowac swoj dom-bo to byl moj dom od 12-go roku zycia.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 08:36

Dla Pani Ani z Krasnego na + że potrafiła pozyskać sponsorów, reszta duży ----
Jak się odbywają adopcje to już nie wspomnę. Ale cóż kto z nas nie lubi pieniążków :)

#16 ~Krzysztof M~

~Krzysztof M~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 10:31

Domy dziecka powinny w ogóle być zlikwidowane. Koleżanka pracowała w Supraślu, mówiła, że tam dzieci są bez opieki, nikt za bardzo się nimi nie interesuje, mam nadzieję że to się zmieniło choć trochę..
Białostocki ośrodek adopcyjny nie za bardzo pomaga dzieciom znaleźć rodziny, raczej stara się zniechęcać tych , którzy tam przychodzą..chroniąc etaty w domach dziecka.. podejście do przyszłych rodziców jest skandaliczne, brak życzliwości i krytyka to norma na każdym kroku..niestety :excl: .

WIELKIE TAK!
Ale tylko do polskich rodzin. Rosja (chyba) oddawała dzieci do rodzin w USA. I co się okazało. Że wystąpiła dziwnie duża śmiertelność wśród tych dzieci... Po zbadaniu sprawy istniało b.duże prawdopodobieństwo, że dzieci mordowano pozyskując w ten sposób ich organy do przeszczepów... Biznes. Przekazywanie dzieciaków wstrzymano.

#17 ~duśka~

~duśka~
  • Goście

Napisano 11 październik 2011 - 18:35

I tu się w pełni zgadzam z powyższą wypowiedzią,jeżeli chodzi o adopcje,też odniosłam takie wrażenie...aż przykro!
Jeżeli chodzi adopcję za pieniądze choroba...może i o to w tym chodziło...tylko nie zaskoczyłam.... :( :( :angry:

#18 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 10:08

Nie zgadzam się z tym co przeczytalam powyżej. Ja mam zupełnie inne doświadczenie z rodzinami zastępczymi. Są dobre dla małych dzieci, a gdy zaczynają się problemy z dorastaniem to wracają do d.dz.Dzieci w Krasnem mają wszystko co potrzeba, a nawet za dużo!, Oczywiście brak im prawdziwych, kochających rodziców, ale to nie jest wina pani dyrektor. Myślę, że to co pisze się o p. dyrektor jest krzywdzące i piszą to osoby , ktore nie sprawdziły się jako pracownicy d.dz.

#19 ~uru~

~uru~
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 10:36

Na pewno trzeba wziąć te domy pod lupę

echodnia.eu/legia_sporting

echodnia.eu/wisla_standard

#20 ~Madzia:)~

~Madzia:)~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 14:30

Uważam że te wszystkie obelgi i oskarżenia są pisane przez gówniarzy albo ludzi ze zbyt mala inteligencja żeby co kolwiek zrozumieć...Co wy myślicie że ja nigdy nie byłam upominana,oskarżana i nie lubiana przez p.dyrektor...Jeśli tak to sie grubo mylicie..Ale to tylko moja wina była niczyja inna...Myśle że wy napewno jesteście tymi których p.dyrektor upominała o dobrym zachowywaniu sie,poprawianiu ocen w szkole itp. A co wy myślicie że wszystko wam sie należy za darmo??Żeby coś dostać to trzeba najpierw zasłużyć więc jak nigdy nie potrafiliście dać z siebie więcej niż zawsze to nie oczekujcie owacji na stojąco!!!
:unsure: :blink:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych