Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dofinansowanie z Urzędu Pracy

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~SOAP~

~SOAP~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2013 - 12:28

Witam mam pytanie odnosnie dofinansowania , znajoma otworzyła salon fryzjerski całkiem nidawno (mniej niz 12 mies.temu) i ja jako osoba bezrobotna chciała bym sie u niej zatrudnic ale słyszałam ze w tym przypadku mozna dostac dofinansowanie na stworzenie nowego stanowiska pracy , chodzi mi na sprzet itp. a konkretnie chodzi ze ona pochodzi z miasta w którym ma ten salon a ja mieszkm na wsi i jestm zarejestrowana w PUP a gdzies tam doczytałam ze osoba ta moze starac sie o dofinansowanie z miejskiego urzedu pracy i jesli chce konkretnego pracownika zarejestrowanego to musi byc to osoba z tego włsanie urzedu wiec czy to prawda a jesli tak to jakie sa inne mozliwosci na dostanie w moim przypadku dofinansowania.....pozdrawiam I.

#22 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2014 - 17:40

Witam.

Należe do grona tych co dotację otrzymali, ale zapomniałam o rzeczy ważnej i muszę szybko to zrobić. Chodzi mianowicie o logo unijne i efs, gdzie to kupić? banał ale dla mnie zagwozdka.

Proszę o radę i dziękuję.

#23 krzysiek77

krzysiek77

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 1 postów

Napisano 22 grudzień 2017 - 15:43

przechowywalnia nierobób, niekompeentnych urzędników, którzy zamiast pomagać utrudniają... następny zbędny urząd do trwonienia unijnych pieniędzy... kolesiostwo śmierdzące układzikami... polikwidować takie urzędy się powinno.... KONTAKT W PANIAMI KTÓRE TAM PRACUJĄ TRAGEDIA.. WALI .IZMEM I BRAKIEM KOMPETENCJI   wink.png   

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2018 - 11:19

właśnie teraz jest dofinansowanie na dodatkowe kwalifikacje

#25 ~Zaaana~

~Zaaana~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 10:45

znasz firmę Aridotacje? Oni są bardzo pomocni, polecam się do nich zgłosić.

#26 bakub

bakub

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 24 styczeń 2019 - 11:00

Czy ktoś tu jeszcze odpowiada? Czy są jeszcze lub będą dofinansowania na rekuperację? Jak byłem pytać to takie kolejki, że głowa boli, dodzwonić się nie da, także nie wiem już jak się mogę jeszcze skontaktować by uzyskać informację. Może ktoś tutaj mi coś podpowie.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 14:39

Kontaktowałeś się z radnym powiatowym Jarosławem Hołownia?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych