Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobry warsztat samochodowy

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kaźik~

~kaźik~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2012 - 18:35

gdzie można zamontować

#2 ~hhmm~

~hhmm~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2012 - 19:05

To chyba bardziej dla elektryka/elektryka samochodowego, takich w sokólskich "warsztatach" raczej nie znajdziesz. Warto powierzyć to fachowcowi, nie raz słyszało się o pożarach aut spowodowanych instalacją elektryczną, domyślać się można tylko, że fabryczna instalacja sama z siebie się nie zapali.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2012 - 19:16

To chyba bardziej dla elektryka/elektryka samochodowego, takich w sokólskich "warsztatach" raczej nie znajdziesz. Warto powierzyć to fachowcowi, nie raz słyszało się o pożarach aut spowodowanych instalacją elektryczną, domyślać się można tylko, że fabryczna instalacja sama z siebie się nie zapali.

wez juz nie piedrol bo wedlug ciebie niedorobiony cwoku nic dobrego w Sokolce nie ma. Wyprowadz sie do Warszawsi kutafonie

#4 ~facio~

~facio~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2012 - 14:16

ty chyba jesteś ;markieter od zarządzania;
posiadłeś wszystkie rozumy
zrobisz to w każdym warsztacie
nie trzeba jechać do warszawy

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2012 - 11:20

Dokładnie w Sokólce tego sie nie zrobi. Jedz lepiej do białego i tam elektryków jest multum. W sokółce to młotek i kabel od spawarki weżmie taki i chce cuda robić. Pózniej wsyd jeżdzić. Dla sąsiada tak zrobił jeden mechanior że dzienne światła razem paliły sie z mijania co montować takie?? Ogolnie mechanicy to pożal sie Boże

#6 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 18:35

Dokładnie w Sokólce tego sie nie zrobi. Jedz lepiej do białego i tam elektryków jest multum. W sokółce to młotek i kabel od spawarki weżmie taki i chce cuda robić. Pózniej wsyd jeżdzić. Dla sąsiada tak zrobił jeden mechanior że dzienne światła razem paliły sie z mijania co montować takie?? Ogolnie mechanicy to pożal sie Boże

A mi zamontował Adam na konopnickiej

#7 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2013 - 20:24

co można zrobić.naładowałem akumulator i jak odpalam samochód to mi zeruje licznik i zegar,radio.

#8 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 07:51

gdzie w sokółce nożna znalezc elrktryka samochodowego??? odp szybko

#9 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 10:52

Może komuś się przyda rada ode mnie, podczas urlopowego wyjazdu samochód nawalił, na obwodnicy Gdańska. Bardzo blisko niej znalazł się serwis: Janisz. Gdyby ktoś miał podobny problem (czego nie życzę) to warto wiedzieć, że są takie miejsca blisko drogi.

#10 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 10:37

Może komuś się przyda rada ode mnie, podczas urlopowego wyjazdu samochód nawalił, na obwodnicy Gdańska. Bardzo blisko niej znalazł się serwis: Janisz. Gdyby ktoś miał podobny problem (czego nie życzę) to warto wiedzieć, że są takie miejsca blisko drogi.

Haha, ja bardzo dobrze znam ten serwis! Rodzina mojego narzeczonego stamtąd pochodzi i byłam tam parę razy już, podczas wymiany opon na letnie. Jaki mały ten świat!

#11 ~Myto~

~Myto~
  • Goście

Napisano 03 luty 2016 - 16:07

Czyli jak będziemy koło Gdańska to jedziemy do serwisu Janisz!

#12 ~Sefano~

~Sefano~
  • Goście

Napisano 24 luty 2016 - 21:14

Witam.Kto w Sokółce naprawia rozruszniki i alternatory?

#13 ~narrio~

~narrio~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 09:28

Mi kolega polecał w przypadku napraw powypadkowych ludzi z Auto Młynarski i jestem zadowolony z tego co ich lakiernik zrobił. Porządna, dokładna robota, bez fuszerki. Warsztat ma swoją stronę - auto-mlynarski.pl. Powiem, że dość szybko się wszystkim zajęli, a na czas naprawy miałem od nich auto zastępcze bezpłatnie.

#14 jareczko

jareczko

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 08 sierpień 2018 - 12:28

Polecam AR Lipert w Lublinie ;) 

#15 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2019 - 18:47

moze ktos widzial audi a6 bordowe wzu 2001rsedan cwaniak porzyczyl i nie oddaje jezdzi po sokolce

#16 ~janóż~

~janóż~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2019 - 20:19

To jak widzisz że jeździ to mu zabierz i szlus

#17 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2019 - 20:46

nie widze jestem z innego miasta

#18 ~Gosc~

~Gosc~