Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dobry warsztat mechaniczny w Sokółce

158 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2009 - 16:25

CYTAT(Gość @ 15.03.2009, 11:29:17) <{POST_SNAPBACK}>
Co do Gutka to jeden z poprzedników ma rację . W styczniu walnął mi regulator napięcia (mondeo18TD,cena20 zł).
Nie miałem kluczy więc pojechałem do gutka.Wyjeli mi cały alternator uszkadzając przy tym filtr oleju(beretowi który go wykręcał nie przyszło do głowy żeby odkręcić interculer 4 śruby) Alternator zawieżli do białego,policzyli za transport . koszt regeneracji 160zł+transport(pytanie czy wieżli tylko mój al... czy jeszcze coś i czy wszyscy płacili za tr...) + uszkodzony filtr . Cały koszt 260 zł. Gdy odebrałem samochód to na drugi dzień stwierdziłem że nie założyli mi osłony silnika. tylko poco zdejmowali? Trochę się znam na tym NIE MIAŁEM TYLKO KLUCZY.

Co do dizla . poprzednik inny pytał więc polecam B-stok ul.Bacieczki serwis dizla. Byłem tam poszperali mi przy turbinie i zaworze sterującym wzieli 60

Co do Gutka to wszyscy mają rację. Wszystko Ci wymieni i nie będzie czym jechać, a i olej sam wypłynie. To sprawdzone.
Nie polecam.

#42 Wojtek_Białystok

Wojtek_Białystok

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 20 lipiec 2009 - 16:31

Akurat w tym temacie to się bardzo dobrze znam!! Mam kilka diesli, w dwóch robiłem turbo, w jednym pompe!! Jeżeli jesteś pewien że to sprężarka to do żadnego zakłądu, żaden w białymstoku tym się nie zajmuje. Po prostu wykręcają, kasują 350, 400 zł i wysyłają na Śląsk do regeneracji za która płacą 400 zł. wykręć sam i wyślij, adres na allegro, zaoszczędzisz około 1300 zł na zwykłej sprężarce (bez zmiennych geometrii łopatek). Jeżeli nie jesteś pewien, zajedź na Bacieczki (adres znajdziesz w necie), niech ci zdiagnozują co jest, i jeżeli turbo to zrób co powyżej!!! Ten zakład jako jedyny w białymstoku bym polecił, nie naciągają i są najlepsi w diagnozie (dbają o tradycje, prywatny zakład z historią, choć czeka tam się z 2 tyg w kolejce). Jeżeli pompa, czasami objawami turbo może być, pompa, zawór podciśnienia, przepływomierz, vakum, to cena zaczyna się od 1800zł, jest facet i to chyba w waszych stronach który zajmuje się regeneracją pomp, daje 6 mies. gwarancji i bierze 600-700zł. ale o to muszę spytać się kolegi który w "7-demce" ma swoje busy.

#43 ~mała~

~mała~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2009 - 21:19

CYTAT(snikers86 @ 11.03.2009, 20:10:56) <{POST_SNAPBACK}>
Podpowiedzcie gdzie mozna zrobic samochod w Sokolce niedrogo i dobrze.

W Sokółce to tylko do Adama na zielonym ,a dokładniej na ul.Hallera! Nie drogo i solidnie,polecam.

#44 ~~Gosc~~

~~Gosc~~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2009 - 23:07

CYTAT(Leo @ 19.07.2009, 14:49:38) <{POST_SNAPBACK}>
To prawda.Pojechałem wymienić olej.Wiedzieli że się na niczym nie znam.PO wymianie oleju,kazali mi zjechać z podnośnika. okazało się że nie zdjeli klocków .Nie wiem czy specjalnie ,czy przez nieuwagę.Gdy wyjechałem z warsztatu , to okazało się że nie mam hamulców.Powiedzieli że to nie ich wina.Zaproponowali mi naprawe.Kosztowało mnie to 270 zł.W życiu tam nie pojadę.

Witam Cie miły człowieku. Po pierwsze to u Gutka oni sami wyjeżdzają z podnośnika i sami też wjeżdzają, a jak masz do niego jakieś zastrzeżenia to pojedz i mu to powiedz. po co te oszczerstwa?

pozdrawiam

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2009 - 23:26

CYTAT(gość @ 12.03.2009, 12:35:59) <{POST_SNAPBACK}>
Jedź do Gutka, to pół samochodu Ci wymieni

Jak jeżdzisz złomem to i cały wymieni

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2009 - 23:33

CYTAT(Gość @ 15.03.2009, 11:29:17) <{POST_SNAPBACK}>
Co do Gutka to jeden z poprzedników ma rację . W styczniu walnął mi regulator napięcia (mondeo18TD,cena20 zł).
Nie miałem kluczy więc pojechałem do gutka.Wyjeli mi cały alternator uszkadzając przy tym filtr oleju(beretowi który go wykręcał nie przyszło do głowy żeby odkręcić interculer 4 śruby) Alternator zawieżli do białego,policzyli za transport . koszt regeneracji 160zł+transport(pytanie czy wieżli tylko mój al... czy jeszcze coś i czy wszyscy płacili za tr...) + uszkodzony filtr . Cały koszt 260 zł. Gdy odebrałem samochód to na drugi dzień stwierdziłem że nie założyli mi osłony silnika. tylko poco zdejmowali? Trochę się znam na tym NIE MIAŁEM TYLKO KLUCZY.

Co do dizla . poprzednik inny pytał więc polecam B-stok ul.Bacieczki serwis dizla. Byłem tam poszperali mi przy turbinie i zaworze sterującym wzieli 60

Jak można uszkodzic filtr oleju co ty wypisujesz człowieku , a jak już uszkodzili filtr to chyba musieli załozyc nowy i zalac olej to i osłone musieli zdjąc to moze napisz ze twoja osłone załozyli do swego samochodu aco jak obs....c to z grubej rury

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2010 - 17:56

a ile kosztuje wymiana oleju i filtrów w audi a 6 (1997r)

#48 Misiomyszomucha

Misiomyszomucha

VIP

• Użytkownicy
  • 1601 postów

Napisano 07 luty 2010 - 20:09

CYTAT(Gość @ 7.02.2010, 17:56:04) <{POST_SNAPBACK}>
a ile kosztuje wymiana oleju i filtrów w audi a 6 (1997r)

A6 ? Srebrny avant?
Jeżeli to ten o którym myślę to z 1000PLN na koszt miasta. smile.gifsmile.gifsmile.gif

#49 kloss

kloss

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 09 luty 2010 - 12:44

CYTAT(~Gosc~ @ 31.07.2009, 23:07:22) <{POST_SNAPBACK}>
Witam Cie miły człowieku. Po pierwsze to u Gutka oni sami wyjeżdzają z podnośnika i sami też wjeżdzają, a jak masz do niego jakieś zastrzeżenia to pojedz i mu to powiedz. po co te oszczerstwa?

pozdrawiam

Tak sami wszystko "robiá",najgorsze P A R T A C Z E w Sokólce. Mialem z nimi kiedys do czynienia ,powymieniali polowé czésci i metodá" a moze to to" udawali ze sie znaja na mechanice. Samochod byl caly uszmalcowany,brudasy nawet nie posprzatali po sobie.!!!!! NIE POLECAM !!!!!!!

Użytkownik kloss edytował ten post 09 luty 2010 - 12:46

#50 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 20 luty 2010 - 17:43

Osobiscie sprawy zawieszeniowe i typowo exploatacyjne naprawiam na targowej u Perkowskiego bo człowiek przynajmniej jest słowny, nie ma kłopotu z reklamacjami jak cos zrobią nie tak, nie trzeba czekac dwa tygodnie w kolejce <u mnie samochód ma jechac a nie stać> na swoje naprawy wystawia FV. Nietypowe rzeczy u Jonego na sportowej ten jest dobrym diagnostą jak inni nie dają rady to on dojdzie, koles robi głównie niemcy, z górne półki te nowsze i starsze.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2010 - 18:25

CYTAT(Gość @ 11.03.2009, 21:12:37) <{POST_SNAPBACK}>
ty chyba edukujesz się w specach na zielonym zadaj normalnie pytanie to dostaniesz normalną odpowiedz.

Sam się edukuje w specach

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2010 - 18:29

CYTAT(Gość @ 20.02.2010, 18:25:21) <{POST_SNAPBACK}>
Sam się edukuje w specach

miało być edukujesz

#53 ~wolf~

~wolf~
  • Goście

Napisano 21 luty 2010 - 11:30

A dlaczego nikt nie pisze o AutoCezar w Wysokich Laskach,specjalizacja volkswagen-audi,tam się dopiero chłopak zna.Polecam-wolf

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2010 - 11:49

CYTAT(wolf @ 21.02.2010, 11:30:29) <{POST_SNAPBACK}>
A dlaczego nikt nie pisze o AutoCezar w Wysokich Laskach,specjalizacja volkswagen-audi,tam się dopiero chłopak zna.Polecam-wolf

masz racje,chłopak naprawde zna sie na autach.On nie potrzebuje reklamy,do niego wal z kazdych stron.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2010 - 20:20

CYTAT(Misiomyszomucha @ 7.02.2010, 20:09:11) <{POST_SNAPBACK}>
A6 ? Srebrny avant?
Jeżeli to ten o którym myślę to z 1000PLN na koszt miasta. smile.gifsmile.gifsmile.gif

niestety nie o te audi chodzi sad.gif i musiałam naprawiać z własnej kieszeni, łaskawe miasto mi nie dołożyło. Ale moge polecić pana W.z Witosa bardzo tanio wymienił mi olej, jeśli chodzi o zawieszenie to Targowa, trochę drożej ale solidnie
pozdrawiam

#56 save_me

save_me

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 09 marzec 2010 - 11:18

Dobry warsztat jest u Perkowskiego, faktycznie. A jeśli chodzi o auta z silnikiem Diesla to warto naprawdę wydać te kilka zł więcej na podróż i wybrać się na Bacieczki. Radek i jego koledzy znają się na tym, za co im płacą.

#57 ~~hmm~~

~~hmm~~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 21:32

dlaczego nikt nie wspomina o Stasiu Szymczyku z Buchwałowa ? co prawda ja u niego wymieniałem tylko olej, filtr oleju, filtr paliwa

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 22:21

CYTAT(~hmm~ @ 9.03.2010, 21:32:49) <{POST_SNAPBACK}>
dlaczego nikt nie wspomina o Stasiu Szymczyku z Buchwałowa ? co prawda ja u niego wymieniałem tylko olej, filtr oleju, filtr paliwa

Do dobrego mechanika to i bez reklamy klienci lgną jak muchy do gó**a.....

#59 ~Lukas1988~

~Lukas1988~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 19:20

CYTAT(Gość @ 9.03.2010, 23:21:17) <{POST_SNAPBACK}>
Do dobrego mechanika to i bez reklamy klienci lgną jak muchy do gó**a.....

Znalazłem ten temat szukając dobrego lakiernika w okolicach sokólki. Szczerze mówiąc to co tu piszecie to tylko spam. Szukałem danych kontaktowych, lub chociaż adresu mechanika w Marchelówce, a znalazłem tylko post o treści:

MARCHELÓWKA

To ma być temat pomocny dla innych??

Żeby nie było offtopu to polecam mechanika z Wysokich Lasek (Wolsfageny i Audi) - tel. kontaktowy: 501 184 459
I oczywiście niemca, napewno solidnie, a cena jak dlamnie w granicach normy.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 19:44

CYTAT(Lukas1988 @ 31.03.2010, 20:20:33) <{POST_SNAPBACK}>
Znalazłem ten temat szukając dobrego lakiernika w okolicach sokólki. Szczerze mówiąc to co tu piszecie to tylko spam. Szukałem danych kontaktowych, lub chociaż adresu mechanika w Marchelówce, a znalazłem tylko post o treści:

MARCHELÓWKA

To ma być temat pomocny dla innych??

Żeby nie było offtopu to polecam mechanika z Wysokich Lasek (Wolsfageny i Audi) - tel. kontaktowy: 501 184 459
I oczywiście niemca, napewno solidnie, a cena jak dlamnie w granicach normy.

PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych