Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dobry warsztat mechaniczny w Sokółce

158 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2009 - 17:59

CYTAT(Gość @ 18.03.2009, 11:27) <{POST_SNAPBACK}>
Nie ma co się zastanawiać ja polecam SIDORA na siennej AUTO-COMPLEX.
Trzeba poczekać często w kolejce ale warto smile.gif

#

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2009 - 14:35

A kto dobrze pomaluje zderzak?

#23 ~`~

~`~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2009 - 17:41

CYTAT(Gość @ 20.03.2009, 14:35) <{POST_SNAPBACK}>
A kto dobrze pomaluje zderzak?

MARCHELÓWKA

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2009 - 21:42

CYTAT(` @ 20.03.2009, 17:41) <{POST_SNAPBACK}>
MARCHELÓWKA

a co to?

#25 ~wiem~

~wiem~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2009 - 11:38

wiem , ale nie powiem . dalej woźcie swoje "fury" do pseudomechaników , którzy naprawiaja metodą "macajewa", coś nie działa może to a może tamto , nie tędy droga znachorzy. ja uważam , że tu jest tylko jeden mechanik z prawdziwego zdarzenia , wiem kto , ale nie powiem . i za pamiętajcie jedno : jak ktoś dobrze naprawia to i reklama jest mu niepotrzebna.

#26 ~aw~

~aw~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2009 - 14:21

CYTAT(wiem @ 21.03.2009, 11:38) <{POST_SNAPBACK}>
wiem , ale nie powiem . dalej woźcie swoje "fury" do pseudomechaników , którzy naprawiaja metodą "macajewa", coś nie działa może to a może tamto , nie tędy droga znachorzy. ja uważam , że tu jest tylko jeden mechanik z prawdziwego zdarzenia , wiem kto , ale nie powiem . i za pamiętajcie jedno : jak ktoś dobrze naprawia to i reklama jest mu niepotrzebna.

jak wiesz ale nie powiesz to zamknij twarz i sp... z forum

#27 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2009 - 18:21

CYTAT(aw @ 21.03.2009, 14:21) <{POST_SNAPBACK}>

popieram

#28 manio

manio

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 21 marzec 2009 - 23:40

CYTAT(Gość @ 18.03.2009, 11:27) <{POST_SNAPBACK}>

A ja nie polecam SIDORA, chłop robi w jakimś garażu, z profesjonalną robotą ma nie wiele wspólnego, a poza tym jest stosunkowo drogi. Z gwarancją też jest marnie, nie pokazuje faktur za części ponieważ zawyża ceny (sprawdziłem to). Żadnych kwitów na naprawę od niego nie dostaniesz, wszystko jet na gembę. A jeśli coś się stanie po naprawie, to jesteś w du....e. Potrafi też przy naprawie jednego spieprzyć coś innego i nie potrafi się do tego przyznać. Jest również kwestia tego, że jeżeli sie za coś bierze to nie uprzedzi cię że tego nie skończy, ponieważ w tym garażu nie ma odpowiedniego sprzętu. Dopiero po naprawie odsyła cie do kogoś innego, kto to skończy - płacisz dwa razy. Reasumując, chłop jest nie uczciwy, nie szczery. Ale taki właśnie ma być polski przedsiębiorca, bo w przeciwnym wypadku będzie sie dorabiał conajmniej dwa lata dłużej. To jest oczywiście subiektywna ocena, a zrobicie co zechcecie, bo ludzie przecież muszą z czegoś żyć, szkoda tylko że naszym kosztem.

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2009 - 10:32

wink.gif Gdzie najlepiej kupić samochód, który komis jest wiarygodny? Gdzie najlepiej sprawdzić kupiony samochód?

#30 ~dupa~

~dupa~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2009 - 17:30

CYTAT(aw @ 21.03.2009, 14:21) <{POST_SNAPBACK}>

po co komuś robić reklamę , jak ktoś jest dobrym mechanikiem to nie trzeba go zachwalać, a takich znachorów to jest na pęczki co mogliby wozy drabiniaste stroić. u mechanika jak palcem nie pokażesz to nic nie zrobi-ot co. trzeba samemu wiedzieć z jaką usterką się jedzie .

sp... z forum - a następnym razem grzeczniej proszę i pamiętaj ,że nie wiesz komu odpisujesz więc trochę szacunku

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2009 - 19:18

CYTAT(Gość @ 20.03.2009, 21:42) <{POST_SNAPBACK}>
a co to?

Marchelówka to wioska koło Janow jak będziesz jechać to skręć przed janowem na prawo lub jedź przez Janów.

#32 ~to ja~

~to ja~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2009 - 23:12

CYTAT(d*** @ 25.03.2009, 17:30) <{POST_SNAPBACK}>
po co komuś robić reklamę , jak ktoś jest dobrym mechanikiem to nie trzeba go zachwalać, a takich znachorów to jest na pęczki co mogliby wozy drabiniaste stroić. u mechanika jak palcem nie pokażesz to nic nie zrobi-ot co. trzeba samemu wiedzieć z jaką usterką się jedzie .

sp... z forum - a następnym razem grzeczniej proszę i pamiętaj ,że nie wiesz komu odpisujesz więc trochę szacunku

Z Twojego wpisu wynika, że robisz samochód u takich co im palcem trzeba pokazywać, jak sam to zauważyłeś. Ja niestety nie znam się na tyle na samochodach, żeby palcem pokazywać mechanikowi i korzystam z usług mechanika, który daje mi gwarancję, od którego otrzymuję zaświadczenie co zostało zrobione i co należy jeszcze zrobić. Wierz mi, że w Sokółce są prawdziwi mechanicy. Propos, nie życzę Ci aby Ci coś "piardło" w innym mieście niż BTA, to zobaczyłbyś co to znaczy pseudo mechanik. Pozdrawiam wszystkich mechaników w Sokółce.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2009 - 10:36

Panowie sam znam sie dobrze na mechanice ale jezeli chodzi o henka przy LO to ma kolejke co najmniej na poltora miesiaca wiem bo dobrze go znam i jego syna tez. Ale wierzcie mi warto poczekac jak ktos chce zrobic auto tanio i solidnie. Sidor jest tani w miare ale czy solidny to bym polemizowal. Jak ktos ma kase i chodzi o sprawy mechaniczne to do niemca na ulicy targowej.Bo on blacharki nie robi. Ale na mechanice sie zna. U gutka nigdy bym nie zostawil samochodu na ,,rzez". A jezeli chodzi o kris auto przy wylocie na bialystok to jak narazie tez nie spotkalem sie ze zla opinia na ich temat. Nigdy tam nie robilem auta ale kolega robil passata b4 1.9 tdi i mu go dobrze poskladali. Mial problemy z turbina z zawieszeniem. I zawsze daja gwarancje. Jest jeszcze jeden koles wysocki tera otworzyl warsztat na witosa wczesniej robil w garazu kolo chaty jest solidny ale wiem po swoim doswiadczeniu i od wielu ludzi ze dobrze przycina na czesciach ale jest solidny. 2 problem u niego to to ze jak sie zajezdza umowic na robienie zegos do niego to jezeli czesci sie bierze u niego to auto mozna stawiac odrazu ale jak sie ma swoje czesci to trza czekac. Pozdrawiam

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2009 - 17:13

CYTAT(Gość @ 18.03.2009, 12:27:37) <{POST_SNAPBACK}>

A zauważyłeś kolego że u sidora stoją do naprawy non stop te same samochody?

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2009 - 17:27

CYTAT(zych @ 18.03.2009, 14:24:30) <{POST_SNAPBACK}>
No, miałeś rację, wymienia tylko to co konieczne. polecam, obsługa też super - gość zna sie na rzeczy - to chyba Warszawiak, bo rejestrację ma warszawską

on jest rodowitym warszawiakiem,jego żona jest miejscowa!w Sokółce nie znam lepszego mechanika od jego,poradzi,doradzi,naprawi a przy tym nie jest drogi.ktoś mi kiedyś polecał mechanika na przemysłowej,tam gdzie wulkanizacja-porażka,gość nie ma żadnego pojęcia o mechanice!

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2009 - 22:52

DOBRZE JEST POCZYTAĆ OPINIE

#37 Leo

Leo

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 19 lipiec 2009 - 13:49

CYTAT(gość @ 12.03.2009, 12:35:59) <{POST_SNAPBACK}>
Jedź do Gutka, to pół samochodu Ci wymieni

To prawda.Pojechałem wymienić olej.Wiedzieli że się na niczym nie znam.PO wymianie oleju,kazali mi zjechać z podnośnika. okazało się że nie zdjeli klocków .Nie wiem czy specjalnie ,czy przez nieuwagę.Gdy wyjechałem z warsztatu , to okazało się że nie mam hamulców.Powiedzieli że to nie ich wina.Zaproponowali mi naprawe.Kosztowało mnie to 270 zł.W życiu tam nie pojadę.

#38 ~nick~

~nick~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2009 - 09:41

CYTAT(Leo @ 19.07.2009, 14:49:38) <{POST_SNAPBACK}>
To prawda.Pojechałem wymienić olej.Wiedzieli że się na niczym nie znam.PO wymianie oleju,kazali mi zjechać z podnośnika. okazało się że nie zdjeli klocków .Nie wiem czy specjalnie ,czy przez nieuwagę.Gdy wyjechałem z warsztatu , to okazało się że nie mam hamulców.Powiedzieli że to nie ich wina.Zaproponowali mi naprawe.Kosztowało mnie to 270 zł.W życiu tam nie pojadę.

Ale chyba jakby ci zdjęli klocki to byś nie miał hamulców? A co ma wymiana oleju do hamulców i klocków?? Jak oczerniasz kogoś to rób to mądrze...

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2009 - 13:41

Idź do Urzędu Komunikacji i dobrowolnie oddaj Prawo Jazdy jeśli nie wiesz, że olej nie ma nic wspólnego z hamulcami.

#40 ~siurek~

~siurek~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2009 - 15:56

A oleju we łbie Ci nie wymienili?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych