Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobry stomatolog w Sokółce

49 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 22:43

" Dzis klient jest panem a nie odwrotnie. " Powiem tak. Widocznie ty na pana nie wyglądasz i pewnie panem nie jesteś, bo ja chodzę tam od dawna, moje dzieci też i bardzo sobie chwalę. Pielęgniarka jest miła, Pani doktor kompetentna, ja nie czekam godzinami, nie płacę kolosalnych sum i jestem zadowolona.

To, że chodzisz tam od dawna oznacza, że ta pani doktor zębów ci wyleczyć nie potrafi...

#42 ~gwidon szerokoszczęki~

~gwidon szerokoszczęki~
  • Goście

Napisano 28 luty 2014 - 10:58

.....powoli bolek bo ciężko zrozumieć twój bełkot, ale to można zrozumieć skoro nie masz dwóch zębów. obesrałeś kogoś w sumie nie wiedząc czy weźmie 100 czy 400zł, ale obesrałeś bo przyszedłeś bez umówionej wizyty i się nie doczekałeś swojej kolejki. gdybyś zgłosił się do mnie i powiedział że nie potrzebujesz "zębów mądrości" bo i tak tobie w niczym nie są potrzebne to mógłbyś zaoszczędzić wydane pieniądze, dla mnie byłaby to przyjemność pozbawić cię zbędnego balastu bo przecież posiadanie "zębów mądrości" do czegoś zobowiązuje no ale co się dziwić, kto bogatemu (czyt. głupiemu ) zabroni. wracając do drugiej pani dr to mogę tylko uwierzyć ci na słowo że tak chętnie wymienia wszystkie plomby, bo moja pani dr do której chodzę od dzieciństwa tak dba o moje zęby i taki nacisk kładzie na profilaktykę, że nie mam jeszcze żadnej plomby i nie trzeba ich wymieniać. także pozdrawiam i w niedalekiej przyszłości życzę pięknej sztucznej szczęki - tylko nie wiem do czego ją przymocujesz - buehehehehe

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2014 - 11:07

.....powoli bolek bo ciężko zrozumieć twój bełkot, ale to można zrozumieć skoro nie masz dwóch zębów. obesrałeś kogoś w sumie nie wiedząc czy weźmie 100 czy 400zł, ale obesrałeś bo przyszedłeś bez umówionej wizyty i się nie doczekałeś swojej kolejki. gdybyś zgłosił się do mnie i powiedział że nie potrzebujesz "zębów mądrości" bo i tak tobie w niczym nie są potrzebne to mógłbyś zaoszczędzić wydane pieniądze, dla mnie byłaby to przyjemność pozbawić cię zbędnego balastu bo przecież posiadanie "zębów mądrości" do czegoś zobowiązuje no ale co się dziwić, kto bogatemu (czyt. głupiemu ) zabroni. wracając do drugiej pani dr to mogę tylko uwierzyć ci na słowo że tak chętnie wymienia wszystkie plomby, bo moja pani dr do której chodzę od dzieciństwa tak dba o moje zęby i taki nacisk kładzie na profilaktykę, że nie mam jeszcze żadnej plomby i nie trzeba ich wymieniać. także pozdrawiam i w niedalekiej przyszłości życzę pięknej sztucznej szczęki - tylko nie wiem do czego ją przymocujesz - buehehehehe

...napisał sokólski stomatolog-bokser ad vocem...

#44 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 28 luty 2014 - 14:46

To, że chodzisz tam od dawna oznacza, że ta pani doktor zębów ci wyleczyć nie potrafi...

Mam zęby własnie poleczone, plomby nie wypadają, a chodzę  ( moje dzieci też) na regularne kontrole  dwa razy w roku. I bardzo sobie Panią Szydłowską chwalę.  I na wizycie kontrolnej, jak nie ma nic do roboty, nie pobiera żadnej kasy.

#45 ~alaj~

~alaj~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2014 - 09:50

20lat temu chwaliliscie sobie duzego fiata i telewizor rubin. Bo nic innego nie widzieliscie i nie wyobrazaliscie sobie ze moze byc cos lepszego. Tak samo z dentysta. Chodzicie cale zycie do partaczy i chwalicie sobie bo jak poszliscie pierwszy raz do dentysty 10-15lat temu nadal tak samo u niej jest. A nie wyobrazacie sobie ze przez dekade troche sie zmienilo i taka pani Szydlowska zatrzymala sie w czasach prlu. Jesli nie macie co robic caly dzien to warto pojsc tam. Mozna poczytac gazety z przed kilku lat, nawet kilka razy. A moze nawet i wizyta przedluzy sie na drugi dzien.

#46 ~Mateusz boguslawski~

~Mateusz boguslawski~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2017 - 01:35

Co wy tu .icie glupoty na temat

#47 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2017 - 13:11

Co wy tu .icie glupoty na temat

no właśnie to kogo polecacie?

#48 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 20:12

Pani Szydłowski jest beznadziejny stomatologia tak mi założyła koronki że po kilku miesiącach zaczęly spadać zrobiła licówki obkruszyly się a w kolejce się czeka kilka godz mimo umówione wizyty pomoc stomatologiczny chamska pani stomatolog o
Wszem bardo sympatyczna ale nie skuteczna na takie leczenie szkoda pieniędzy czasu i zębów

#49 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 20:12

Pani Szydłowski jest beznadziejny stomatologia tak mi założyła koronki że po kilku miesiącach zaczęly spadać zrobiła licówki obkruszyly się a w kolejce się czeka kilka godz mimo umówione wizyty pomoc stomatologiczny chamska pani stomatolog o
Wszem bardo sympatyczna ale nie skuteczna na takie leczenie szkoda pieniędzy czasu i zębów

#50 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 20:22

Nie polecam najgorszemu wrogowi dentystki Szydłowskiej chyba że się chce stracić uzębienie bo na pewno nie wyleczy i te czekanie w kolejce po kilka godz mimo umówionej wizyty a pielegniarka brak słów

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych